اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ترفند: چگونه جستجوی تصویری گوگل را به روزهای خوش گذشته برگردانیم؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ترفند: چگونه جستجوی تصویری گوگل را به روزهای خوش گذشته برگردانیم؟

حتما می*دانید که مدتی است، گوگل قالب و ظاهر جستجوی تصویری خود را عوض کرده است. اما خیلی*ها عقیده دارند که جستجوی جدید تصویری گوگل چنگی به دل نمی*زند و همان سبک و سیاق جستجوی قدیمی بهتر بود.

من بسیاری اوقات برای پیدا کردن تصاویر متناسب با پست*های خودم از جستجوی تصویری گوگل استفاده می*کردم و نتایج به دست آمده در همان صفحه اول یا دوم، من را به سرعت به عکس مورد نظرم می*رساند. به علاوه خیلی سرراست اندازه و حجم هر عکس را هم می*دیدم.

اما در قالب تازه از آنجا که باید منتظر لود شدن عکس*های چند صفحه ماند، جستجوی عکس*های کندتر می*شود. به علاوه آدم به تمیزی جستجوی قدیمی گوگل، نمی*تواند، اندازه و حجم عکس*ها را با یک نگاه ببیند. بنابراین ممکن است سراغ عکس*هایی با اندازه کوچک برود که به کارش نمی*آید.

خوشبختانه شیوه*های وجود دارد که با کمک آن می*توانید مجددا از همان جستجوی تصویری قدیمی استفاده کنید:

- ساده*تر از همه آن است که در زیر صفحه جستجوی تصویری، روی Switch to basic version کلیک کنید. شیوه ساده*ای است، اما دو عیب دارد! اول آنکه در جستجوهای بعدی باز هم باید هر بار روی همین عبارت کلیک کنید تا جستجوی قدیمی تصویری فعال شود و دوم این است که شما باید مدت زیادی منتظر بمانید تا کل صفحه لود شود و این گزینه ظاهر شود.

- روش دوم: بعد از اینکه عکس مورد نظر را جستجو کردید به انتهای آدرس &sout=1 را اضافه کنید.

- روش سوم: از جستجوی تصویری کشورهای دیگر استفاده کنید! فرضا Google.

- روش چهارم: از افزونه NoScript استفاده کنید.

- روش پنجم و روشی که من ترجیح دادم: بعد از نصب افزونه گریزمانکی، این اسکریپت را نصب کنید.
    منبع
    Rest in peace Steve
    Do What You Love
    Steve Jobs

اتفاقآ بهترین کاری که گوگل کرد همین بود . خیلی سرچ عکس راحت شده

نظر

نوشته اصلی توسط in$pire نمایش پست ها
      اتفاقآ بهترین کاری که گوگل کرد همین بود . خیلی سرچ عکس راحت شده
      دقیقا،توی چند دقیقه تمام عکس های مورد نظرت رو رویت میکنی.واقعا عالی شده.

نظر

صبر کنید ..
      X