اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اموزش کنترل کامپیوتر به صورت وایرلس با ایپد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اموزش کنترل کامپیوتر به صورت وایرلس با ایپد

سلام دوستان امروز براتون یه نرم افزار معرفی می کنم برین حالشو ببرین
    توجه قبل ریختن این نرم افزار حتما باید یه مودم وایرلس یا تونر داشته باشید .
    اسم این نرم افزار VNC است . کارش کنترل کامپیوتر از راه دوره .
    برین سراغ اموزش این نرم افزار ابتدا در نرم افزار VNC را برای ipad تون دانلود کنید البته نسخه free شو اگر هم پول داشتین نسخه اصلیشو .
    بعد باید از این سایت نرم افزاری که مربوط به کامپیوتر میشه رو دانلود کنید (کارش هماهنگ کردن ipad و کامپوتره )(ترجیحا اولین نرم افزار را که 700k است را دانلود کنید)
    2.برنامه VNC ای را که در کامپیوترتون ریختین رو باز کنین .
    3. اولش که میاد شما می تونید یک رمز برای ارتباطی که بین ipad و کامپیوتر ایجاد کردید بذارید ( با این کار شما می توانید دسترسی دیگر ipad ها رو به کامپیوترتان ممنوع کنید )
    4.مهم ترین مرحله در این قسمت است . ابتدا برنامه VNC را در ipad خود باز کنید . در اولین صفحه شما باید یک کانکشن درست کنید . در بالای صفحه در قسمت VNC server ip Address باید ip کامپوترتان را به ipad بدهید (برای دانستن ip کامپوتر روی ایکون اینترنت کلیک راست کنید در پنجره ای که باز میشود روی support بروید و شماره ای را که در جلوی ip address نوشته را در همان قسمتی اشاره شده بود وارد کنید . و بعد روی connect که در منو بالا است بروید و ان را فشار دهید بعد چند ثانیه شما صفحه هایی را که در کامپوتر باز کرده بودید را خواهید دید و ان ها را می توانید کنترل کنید مانند کامپیوتر . توجه اگر روی ارتباطتان رمز گذاشتید ابتدا رمز را می خواهد و بعد کانکت می شود . (به طور پیش فرض رمز شما بعد از یک بار زدن در ipad سیو میشود و دیگر برای هر بار کانکت شدن لازم نیست دیگر رمز را وارد کنید البته می توان این حال را برداشت و برای هر بار وصل شدن از شما رمز بخواهد)

مزایا

1.کنترل چند کامپیوتر یا لپ تاپ در عین حال
    2.استفاده اسان

معایب
    1.در نسخه free شما امکان راست کلیک را ندارید
    2.مقداری تاخیر در انجام کار ها (البت بستگی به مودم وایرلستون داره )

لینک دانلود از itunse دانلود

برنامه ای مشابه برای آیفون و آیپاد تاچ هست؟

نظر

الان می بینم بهت میگم

نظر

اره . همین برنامه واسه ایفونش هم هست . با همون لینکی که گذاشتم می تونی دانلود کنی

نظر

می تونی از team viwer هم استفاده کنی!

TeamViewer Download

apptrackr view app TeamViewer Pro
          جدیدترین اخبار تکنولوژی در هر زمینه ای .....

نظر

همين برنامه قبلا براي ايفون ورژن ٣ بود من رو ٢جي امتحان كردم كار كرد

نظر

مهم نیست که واسه چی بوده .مهم اینکه خوراک اذیت کردنه وقتی کسی پای کامپیوتره می تونی کلی بهش کرم بریزی

نظر

آیکون اینترنت منظورتون چیه؟ کجا؟

نظر

آیا همه این برنامه ها به اینترنت نیاز دارند؟ نمیشه فقط از طریق wireless با pc ارتباط برقرار کرد؟

نظر

منظور از ایکون اینترنت همون دو تا مانیتوری که در پایین صفحه بقل ساعت و ... میاد .(در ویندوز xp)
                    ا

نظر

این برنامه ها نیاز به اینترنت ندارند و فقط مودم وایرلس نیاز دارند . (این برنامه ها در حقیقت یک شبکه اینترنال درست می کنن)

نظر

برای مک چه برنامه ای می شه استفاده کرد ؟

نظر

سلام
                          دوست عزیز شما میتونی از برنامه crazyRemote استفاده کنی هم برای مک هست و هم ویندوز
                          فوق العادس به نظر من
                          خودم دارم ازش استفاده میکنم
                          ویرایش توسط cf.madrid : https://i-phone.ir/forums/member/33271-cf-madrid در ساعت 09-03-2011, 04:53 AM

نظر

اینم لینک دانلود :
                            CrazyRemote-v2.2.3-Qooya.ipa
                            قیمت برنامه در appstore برابر با 19.99 $ است
                            ویرایش توسط cf.madrid : https://i-phone.ir/forums/member/33271-cf-madrid در ساعت 09-03-2011, 04:52 AM

نظر

سرور کامپیوترش را هم باید از سایت خودش بگیری
                              لینک سایت:
                              http://www.crazyremote.com

نظر

صبر کنید ..
                              X