اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iphone 5 با ظاهری جدید خواهد آمد!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

آخرش انقد باریک میشه که مجبور میشیم واسه چیزی که تو دستمون نیست پول بدیم!!

یعنی ممکنه cpu a9 داشته باشه؟؟؟ ولی چی میشه ها...2000!

نظر

تو ج.ا ایران اگه بخوای آیفون بخری که باید یه چند ماه صبر کنی که قیمتش متعادل شه , بعد در این زمان کنفرانس جدید اپل میاد که یک تکنولوژی جدید رو ارایه میکنه که میگید تحول بزرگی و باید صبر کرد تا در آیفون هم ببینیم! بزار این تکنولوی رو ببینیم ,وقتی این و در یه محصولی غیر از ایفون دیدی میگی فکز نکنم زیاد اختلاف باشه بزار همون آیفون رو بخریم به هر حال بهترین گوشیه , دو باره پولا رو جمع و جور میکنی , میای بخری خبر ها از ورژن جدید میاد , بازم میگی پس صبر کنم , وقتی اونم بیاد باز از اول این چرخه طی میشه و اگه هم یه جا در این فرآیند بخری باید , مالیات , مالیات بر ارزش افزوده , بر ارش نیفزوده , در آینده افزایش پیدا کنه بعلاوه پول کرایه مغازه تو پایتخت , پول زن و بچه فروشنده , ضرر کرده فروشنده و .... + پول جیلبریک و نرم افزار ها ( بدون اینا فروخته نمیشه) رو پرداخت کنی تازه ساپورت نشودنومن هم هست! وارانتی , گارنتی و .... هم که نداریم !
      نتیجه : نوکیا ۱۲۰۲ بهترین گوشی تازه اگه دزد هم زد که یکی دیگه میگیری !
      البته این توضیحات برای ماست که پول نداریم و باید با پول قلک هامون بخریم!

نظر

فک کنم cpu core 12 باشه ایفون ۵

نظر

من فکر میکنم (دوست دارم) آیفون 5 مشخصات زیرو داشته باشه

CPU: Cortex A9
          RAM: 512
          GPU: SGX-540

نظر

بلهههههه !!!
            چه شکلی میشه حالا !!؟؟
            هوووووووم
            انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

من حدس میزنم تو iphone 5 اپل تغیرات زیادی بده قبلا اپل قیب جدی نداشت اما الان با اومدن اندروید دیگه باید به فکر یک تغییر جدی باشه که بتوبه پیشتاز باشه از نظر سخت افزاری هم استفاده از تراشه های جدید و cpu دو هسته ای برای ساپورت نسل چهارم
              الان خیلی از شرکتها رو به اندروید اوردن که این باعث شده اپل رقیب زیاد داشته باشه پیشرفت تکنولوژی هم الان خیلی سریع انجام میشه و شرکتهای تولید کننده ناچارند که به روز باشند درسته 5 مگا دوربین خوبه اما 8 یا 12 بهتره یادتون هست که شاید 1 سال پیش 3 مگا جزو بهترین ها بود الان شده جزو ضعفها داشتن GPS یه امتیاز بود الان یه چیز عادی پس باید انتظار فرا تر از اینا رو داشت

نظر

به نظره من شاید ایفون 5 نداشته باشیم و به جاش ایفون 4g باشه

نظر

کسی اصلا جایی معتبر خونده اسمش آیفون 5 می شه ، حالا تا مشخصاتش چی باشه؟!!

نظر

نگرش چند سال اخیر تیم طراح اپل حفظ شکل جلویی ایفون بوده وتغییر اصلی کنارها یا پشت گوشی داده شده.یک جور نواوری با حفظ هویت
                    من فک نمیکنم این رویه رو عوض کنن.
                    People!There is no way in the middle...

نظر

نوشته اصلی توسط in$pire نمایش پست ها
                      یه سوال 3g ,3gs قیافشون باهم فرق داره؟ 3gs باریکتره؟! من که هرچی نگاه میکنم بغیر از پررنگ و کمرنمگ بودن کلمه ی iphone چیزی متوجه نمیشم

منم هرچی دیدم نفهمیدم.فقط تلقین میکردم.

نظر

من فکر نمیکنم به این زودی نسل پنجم بیاد!!!!

نظر

مطمعنا خرداد ماه یا تیر ماه ما ایفون جدید عرضه میشه.
                          چیزای احتمالی که بهش اضافه میشه:
                          CPU دوال کور! چون برای رقابت بهش واقعا احتیاج داره.
                          رم بیشتر.
                          شاید شبکه 4G.

یه جریانی هم راجع به محصولات اپل هست,هر گوشی 2 سال راحت جواب میده و درست ساپورت میشه.
                          مثلا 2G! تا روی IOS 3 او کی بود و همینطور 3G.
                          3gs که الان روی IOS 4 درست کار میکنه و سرعتش خوبه و با نرم افزار ها مشکلی نداره.ولی روی 5 احتمالا کند میشه مثل 3G روی 4 IOS. تفاوت اصلی 3 جی اس و 4 هو روی IOS 5 معلوم میشه.
                          ویرایش توسط R.I.P-UNKNOWN : https://i-phone.ir/forums/member/278-r-i-p-unknown در ساعت 07-01-2011, 11:27 PM

نظر

YouTube - iPhone 5/CDMA iPhone 4? Parts leaked
                            اینو دیدید؟

نظر

اه از دست این تا می یای حال کنی مدل میده بیرون

نظر

آیفون جدید به نام 5 نمیاد . مثل 3جی به 3جی اس میاد آپپدیتش می کنه .
                                ویرایش توسط iHamid : https://i-phone.ir/forums/member/9597-ihamid در ساعت 27-02-2011, 05:24 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X