اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش زبان فارسی از objective-c

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش زبان فارسی از objective-c

دوستان گلم هرکی آموزشی با زبان فارسی از objective-c داره در این تاپیک قرار بده
    ویرایش توسط mamas : https://i-phone.ir/forums/member/10062-mamas در ساعت 06-10-2010, 12:42 AM

فیلم آموزشی البته به زبان انگلیسی موجوده. در صورت تمایل پ.خ بدید

نظر

فعلا هيچ مرجع درست و حسابي نقل obj c نيامده اصلا فكر نكنم كتابي اومده باشه

ولي ميتونيم از momeks عزيز خواهش كنيم كه يكي بنويسه!!!
      در كل فعلا از مراجع انگليسي بايد استفاده كنيد

نظر

momek جووون بازم رسیدم به تو

یه حرکتی بکن داداش :-*

نظر

راستی obj -c رو تا الان هر چی یاد گرفتم بیشتر تجربی بوده سر ساخت پروژه ها . و کلا کسی اگه میخواد از بیس شروع کنه و اونم فارسی بنویسه باید کاملا فوتو فنش آشنا باشه من به همگی کتاب learning objective c نوشته استیو کوچان رو پیشنهاد می کنم البته انگلیسیه و خب دیگه باید از یه جایی شروع کنید . من فقط چند فصل اولش رو خوندم از بس عجله داشتم واسه ساخت برنامه که رهاش کردم ، دوباره باید تو یه وقت مناسب شروع کنم .

نظر

کتاب دایتل! هست خیلی هم خوب توضیح داده!

من به زبان های C , C++ , C# , Java , CSS , PHP کاملا مسلطم ! سؤالی ، ایرادی اشکالی داشتید! ایمیل بزنید! فقط ایمیل ، نه تو این انجمن نه تو P30World و نه تو دو انجمن های خودم (MacHelp.ir و Omidx.com) جواب نمیدم! فقط ایمیل!

ایمیل : Microsoft24@Gmail.com

subject ش هم بزارید ، Programing

با تشکر ،

امید

نظر

نوشته اصلی توسط Momeks نمایش پست ها
              راستی obj -c رو تا الان هر چی یاد گرفتم بیشتر تجربی بوده سر ساخت پروژه ها . و کلا کسی اگه میخواد از بیس شروع کنه و اونم فارسی بنویسه باید کاملا فوتو فنش آشنا باشه من به همگی کتاب learning objective c نوشته استیو کوچان رو پیشنهاد می کنم البته انگلیسیه و خب دیگه باید از یه جایی شروع کنید . من فقط چند فصل اولش رو خوندم از بس عجله داشتم واسه ساخت برنامه که رهاش کردم ، دوباره باید تو یه وقت مناسب شروع کنم .

سلام من تازه mac book گرفتم و می*خوام بعداز ۱۰ سال دوباره برنامه نویسی و شروع کنم البته هیچی* از برنامه نویسی یادم نیست اون موقع هم با دلفی کار می*کردم ولی* الان مثل اینکه اینجا فقط می*شه با objective c کار کرد

اینجور که من سرچ کردم هیچ منبع فارسی در این مورد نیست بهتر نیست که یه منبع انگلیسی انتخاب کنیم و همه باهم ترجمه ش کنیم بالاخره هرکس یذره زبان بلده اگه باهم شروع کنیم میتونیم یه کاری انجام بدیم

نظر

منم با این حرکت موافقم!
                خب واقعا نیازه، مسلما به نفع این انجمن هم میشه چون بالاخره بعدش کلی تبادل تجربه میشه و حتما هم هر کسی برنامه ای درست کنه در اختیار بچه های انجمن میزاره!

نظر

سلام
                  من چند روزه شروع به ترجمه يك كتاب بسيار عالي درباره برنامه نويسي objective-c كردم

عنوان كتاب : Programming in Objective-C, Third Edition (Developer's Library)
                  نويسنده : Stephen G.kochan
                  گفتم اينجا اعلام كنم تا دوستان ديگه ايي كه قصد ترجمه كتاب در اين زمينه را دارن كتاب ديگه ايي را انتخاب كنن كه دوباره كاري نشه و منابع در اين زمينه بيشتر بشه.
                  به محض اتمام ترجمه ٢ فصل از كتاب لينك دانلود آن را اعلام ميكنم.
                  دوستاني كه تمايل به همكاري دارن همينجا اعلام كنن تا باهاشون هماهنگ كنم.
                  با احترام - حامد مزلقاني

نظر

momeks جان این کتابی که معرفی کردی PDF اش موجوده؟
                    اگه هست لطفا لینک دانلود رو قرار بدید.
                    ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط Sunscage نمایش پست ها
                      سلام
                      من چند روزه شروع به ترجمه يك كتاب بسيار عالي درباره برنامه نويسي objective-c كردم

عنوان كتاب : Programming in Objective-C, Third Edition (Developer's Library)
                      نويسنده : Stephen G.kochan
                      گفتم اينجا اعلام كنم تا دوستان ديگه ايي كه قصد ترجمه كتاب در اين زمينه را دارن كتاب ديگه ايي را انتخاب كنن كه دوباره كاري نشه و منابع در اين زمينه بيشتر بشه.
                      به محض اتمام ترجمه ٢ فصل از كتاب لينك دانلود آن را اعلام ميكنم.
                      دوستاني كه تمايل به همكاري دارن همينجا اعلام كنن تا باهاشون هماهنگ كنم.
                      با احترام - حامد مزلقاني
                      حدودا کی تموم میشه؟

نظر

برای کسانی که علاقه مند برنامه نویسی آیفون هستند مطلبی تهیه و تنظیم کردم که به آموزش زبان objective-c پرداخته است. همچنین ابزارهایی که برای برنامه نویسی آیفون نیاز دارید نیز بررسی شده اند.

فایل رو می تونید از اینجا دانلود کنید:

آموزش زبان Objective-C همراه با آشنایی با لوازم و نیازهای برنامه نویسی آیفون

برای بازکردن فایل به Adobe Reader 9 به بالا نیاز دارید
                        ویرایش توسط Cessna182 : https://i-phone.ir/forums/member/5997-cessna182 در ساعت 01-09-2012, 01:10 AM

نظر

سلام دوست عزیز
                          واقعا ممنون از اینکه داری این کتاب رو ترجمه میکنی
                          فقط زمان آماده شدن کتاب کی هستش
                          یا علی

نظر

صبر کنید ..
                          X