اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش تصویری اتصال آیفون به PC توسط WiFi

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام کانکشنی که من می سازم تو قسمت wireless network conection نمیاد و در نتیجه ایفون به لپ تاب وصل نمی شه حالا باید چه کار کنم ؟
    راستی تنظیمات ای پی برا ایفون رو چه طور باید انجام داد ؟

نظر

دوستان من با براد بند مستقیم وصل میشم کانکشن ندارم چه کنم

نظر

من همه*ی مراحل طی کردم اما زود زود d/c میشم .... چکار باید بکنم ؟

نظر

بچه ها من pc دارم و یه مودم adsl که البته روتر وایرلس هم داره
          چجوری میتونم کانکشن رو اکتیو کنم تا با آیفون باهاش کار کنم

نظر

نوشته اصلی توسط ehsansystem نمایش پست ها
            بچه ها من pc دارم و یه مودم adsl که البته روتر وایرلس هم داره
            چجوری میتونم کانکشن رو اکتیو کنم تا با آیفون باهاش کار کنم
            اگه wifi داری خود ایفون به طور اتوماتیک میشناسه برای این کار باید user / pass اینترنت رو تو تنظیمات خود مودم ADSL تنظیم کنی ... مثلا من Linksys دارم و با این کار هیچ مشکلی ندارم نه تو PC و نه wifi ...

نظر

سلام وخسته نباشید

من یکی از این وایرلس usb ها خریدم 25 تومن
              آیا منظور از وایرلس همینه یا مودم وایرلس
              وقتی تو ستینگ ایپاد سرچ می کنم نتورک رو پیدا میکنه
              من آموزش اول این پست رو خوندم وهمه چیز درست بود تا قسمت که باید برای ایرلس کانکشن بسازیم
              وقتی روی ایکن wirless network connection راست کلیک می کنم wirles network نداره
              به جاش view available wirlles network هست که اونجا یه ویزاردی داره که نمیتونم تا اخرین مرحله تموش کنم
              لطفا راهنمایی کنید مشکل کجاست

نظر

من فک کنم این چیزی که شما خریدی نمیتونه خودش یه سرور باشه وفقط میتونه مثل خود ایفون به یک شبکه وایرلس وصل بشه:d

نظر

Wifi

اقایون سلام گوشی من اصلا هیچ سیگنال wifi پیدا نمیکنه (به غیر از این اموزش) حتی جایی که من هستم پر از سیگناله ولی گوشیم هیچی پیدا نمیکنه . گوشیم iphone 3g 2.2 16g
                  تورو خدا یکی جواب منو بده .

نظر

ببخشيد من مي خوام دو تا لپ تاپ رو به هم وصل كنم از اين روش چه كار بايد بكنم

نظر

سلام دوستان میخواستم اینو درست کنم ولی نمیدونم چطوری لطفا راهنمایی کنید؟

نظر

سلام ببخشيد من دو تا لپ تاپ دارم يكي ويستا يكي اكس پي براي شير كردن اينترنت بين اين دو بايد چه كار كنم خواهشا كامل جواب بديد ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط sohail نمایش پست ها
                          سلام دوستان میخواستم اینو درست کنم ولی نمیدونم چطوری لطفا راهنمایی کنید؟
                          کسی راه حلی نداره؟

نظر

سلام من با استفاده از اکسس پوینت دارای adsl کانکت هستم که از طریق یک کانکشن به اینترنت وصل مشوم حال با توجه به اینکه ویندوزم ویستا هست چه راهنمایی میفرمایید البته یادآوری کنم که همین راهنمایی میتواند در مورد تنظمات اکس پوینت انجام شود (نام دستگاه مارک linksys سری g هست با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط alemzadeh نمایش پست ها
                              سلام ببخشيد من دو تا لپ تاپ دارم يكي ويستا يكي اكس پي براي شير كردن اينترنت بين اين دو بايد چه كار كنم خواهشا كامل جواب بديد ممنون
                              كجاي سوال شما مربوط به آيفون است كه در بخش واي فاي آيفون پست داديد؟

شما اينترنت را از چه طريق وارد لپ تاپ كرديد؟
                              اكانت ورود اينترنت را براي وايرلس همان لپ تاپ شر كنيد.

نظر

نوشته اصلی توسط mdrs2 نمایش پست ها
                                با این روش شما میتوانید آیفون خود را به LapTop متصل و به اینترنت دسترسی داشته باشید

اول از هر چیز مطئن بشید که WiFi لپ تاپ شما فعال (Enable)هست.
                                یرای این کار در هنگام روشن کردن لپ تاپ با زدن کلید F2 (البته در لپ تاپ Dell)وارد Setup شده,در قسمت WireLess بروی WiFi کلیک کرده و Enable کنید. تغییرات را Save کنید و خارج شوید.
                                درمنوی Start گزینه Connect To وسپس Show All Connection را انتخاب کنید (شکل 1)

شماره1 آیکون WireLess و شماره2 آیکون LAN و شماره (3,4) کانکشنهای ایجاد شده توسط خود شما هست.که شماره 3 کانکشن DialUp و شماره 4 کانکشن Adsl میباشد. (شکل2)

حالا شما باید یکی از کانکشنهای خودتون رو (3یا4) Share کنید.این کار واسه این هست که Iphone خودتون رو از طریق این کانکشن به اینترنت متصل کنید و یا به عبارت دیگه پل ارتباطی میان Iphone و اینترنت میباشد

روی یکی از کانکشناتون (3يا4) راست کلیک وProperties راکلیک کنید

در بالای پنجره, Advance را انتخاب کنید,سپس در قسمت Internet Connection Sharing گزینه .... Allow other network را فعال کنید(تیک بزنید).
                                درمستطیل Home Networking Connection گزینه WireLess Network Connection را انتخاب کنید
                                دوگزینه دیگر وجود دارد که هر دوی آنها را هم فعال کنید(تیک بزنید) (شكل3)

نکته مهم اینجاست که اگه شما از سرویس ADSL استفاده میکنید و هنگام Share کردن با پیغام خطا مواجه شدید باید بروی آیکون Lan(شکل2,شماره2)راست کلیک کنید وproperties را کلیک کنید.
                                در قسمت General گزینه (Internet Protocol TCP/IP)را کلیک کنید و گزینه Obtain an IP address Automaticlly را فعال کنید(تیک بزنید) (شكل4)

با سلام
                                در شكل 3 پست شماره يك گزينه Allow، ويندوز من گزينه Allow داره ولي در زير آن گزينه اي ندارد كه بتوانم wireless را در آخر آن اضافه كنم.
                                چه بايد كنم؟؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X