اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش تصویری اتصال آیفون به PC توسط WiFi

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط infinite_blue نمایش پست ها
    سلام
    میشه بایک لپ تاپ که به شبکه وصله هم اینکارو کرد یا نه؟
    یا فقط باید مستقیم به اینترنت وصل بشه؟
    منظورم اینه که مثلا لپ تاپ من داخل شبکه شرکت یکی از کلاینت ها ست
    حالا میتونم با گوشی به لپ تاپ وصل بشم یا نه؟ وقتی همون کانکشن local رو share میکردم گیر میداد

نظر

سلام به همگی

در این پست: http://ir-iphone.ir/forums/post7484-1.html
      در قسمت: "مرحله سوم : اتصال آیفون از طریق وای فای با کامپیوتر و استفاده از اینترنت"

در مورد اتصال به اینترنت گفته شده. میخواستم بدونم یعنی بدون نیاز به هیچ اکانت و اشتراک اینترنتی، با آیفون میتوان به اینترنت وصل شد؟!

سپاسگزارم
      ویرایش توسط Bardia : https://i-phone.ir/forums/member/1458-bardia در ساعت 05-02-2009, 09:24 PM

نظر

منظورم اینه که مثلا لپ تاپ من داخل شبکه شرکت یکی از کلاینت ها ست
        حالا میتونم با گوشی به لپ تاپ وصل بشم یا نه؟ وقتی همون کانکشن local رو share میکردم گیر میداد
        بله شما می تونی با شر کردن همون local به نت وصل شی به شرط اینکه رنج آیپیت همخونی داشته باشه...

نوشته اصلی توسط Bardia نمایش پست ها
        سلام به همگی

در قسمت: "مرحله سوم : اتصال آیفون از طریق وای فای با کامپیوتر و استفاده از اینترنت"

در مورد اتصال به اینترنت گفته شده. میخواستم بدونم یعنی بدون نیاز به هیچ اکانت و اشتراک اینترنتی، با آیفون میتوان به اینترنت وصل شد؟!

سپاسگزارم
        به اینترنت که راحت میشه وصل شد ! منظور شما دقیقا چی هست ؟!
        من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

I turned to look back but It was Gone
        I cannot put my finger on It now
        The Child is Grown , The Dream is Gone
        I ... Have Become COMFORTABLY NUMB

نظر

ip سرور 192.168.0.1 ip لپ تاپ 192.168.0.3 تا اینجا بدون مشکل ولی وقتی از گوشی روی کانکشنی که درست کردم کلیک میکنم به لپ تاپ وصل میشه ولی از اینترنت خبری نیست !
          not respond میده مطلب دوم اینکه اینترنت لپ تاپ هم قطع میشه ! به گوشی هم دستی ip دادم ولی بازم هیچ :36:

نظر

ip سرور 192.168.0.1 ip لپ تاپ 192.168.0.3 تا اینجا بدون مشکل ولی وقتی از گوشی روی کانکشنی که درست کردم کلیک میکنم به لپ تاپ وصل میشه ولی از اینترنت خبری نیست !
            not respond میده مطلب دوم اینکه اینترنت لپ تاپ هم قطع میشه ! به گوشی هم دستی ip دادم ولی بازم هیچ :36:
            شما بگو سرورت چي هست و اينترنتت چه جوري Share شده دوست عزيز ؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط RealUnknown نمایش پست ها
              شما بگو سرورت چي هست و اينترنتت چه جوري Share شده دوست عزيز ؟؟؟

سرور که یک سیستم معمولیه ولی روش c*c*p*r*o*x*y نصبه ممکنه به همین علت باشه؟
              -----------------------------------------------------------------------------------------------------
              مدیریت : لطفا در نحوه ی تایپ کلمات خاص ، دقت کنید.
              ویرایش توسط lvladreaper : https://i-phone.ir/forums/member/326-lvladreaper در ساعت 07-02-2009, 04:57 PM

نظر

این برنامه کلا ip رو تغییر میده disable ش کن و دوباره ip رو ست کن شاید کشکلت حل شه... هر چند بعید می دونم ربطی به اون داشته باشه
                من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

I turned to look back but It was Gone
                I cannot put my finger on It now
                The Child is Grown , The Dream is Gone
                I ... Have Become COMFORTABLY NUMB

نظر

سرور که یک سیستم معمولیه ولی روش c*c*p*r*o*x*y نصبه ممکنه به همین علت باشه؟
                  -----------------------------------------------------------------------------------------------------
                  خوب اگر اينطوري هستش كه شما ميگي نبايد هم اينترنت داشته باشيد ...
                  شما ميخواهيد كانكشن اينترنت رو 2 بار Share كنيد و اين نميشه يه مورد ديگه اي هم هست اينكه شما نميتوني اينجوري 3 تا سيستم رو به هم وصل كني چون احتياج به Access Point داري و با اين روش كه شما گفتي فقط ميتوني 2 تا سيستم رو به هم وصل كني شما اگر لپ تاپت رو از مدار خارج كني و با آيفون اين Setting رو اعمال كني :

کد:
                  Static 
                  ip: 192.168.0.4 ~ 254
                  Subnet : 255.255.255.0
                  Router : 192.168.0.1
                  DNS : 4.2.2.4
                  بايد حتما اينترنت داشته باشي فقط لپ تاپت بايد خاموش باشه ...
                  موفق باشي ...

نظر

نوشته اصلی توسط bardia نمایش پست ها
                    سلام به همگی

سپاسگزارم
                    نوشته اصلی توسط lvladreaper نمایش پست ها

به اینترنت که راحت میشه وصل شد ! منظور شما دقیقا چی هست ؟!
                    سلام

منظور من این هستش که بدون نیاز به اشتراک اینترنتی و فقط با خود گوشی میشه به اینترنت وصل شد؟ یعنی بدون داشتن یک اتصال اینترنتی مثل Dialup یا ADSL یا GPRS.

ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط bardia نمایش پست ها
                      سلام

منظور من این هستش که بدون نیاز به اشتراک اینترنتی و فقط با خود گوشی میشه به اینترنت وصل شد؟ یعنی بدون داشتن یک اتصال اینترنتی مثل dialup یا adsl یا gprs.

ممنون
                      نه دوست عزيز خوب از كجا ميخواي به اينترنت وصل بشي مثل اين ميمونه كه بگي ميشه بدون سيم كارت sms فرستاد ؟؟؟ :19::19::19:

نظر

ایا با wifi max هم میشه . من لپتاپ ندارم

نظر

سلام به همگي

من هر كاري ميكنم نميتونم از طريق وايرلس لپ تاپ با آيفون به اينترنت وصل شم . تمام اين مراحل رو هم رفتم . هم از آموزش هاي اين تاپيك هم از تاپيك هاي ديگه . تمام مراحل رو هم تا اينجا پيشرفتم كه هم وايرلس لپ تاپ كانكت هست هم علامت واي فاي تو گوشيم هست . حالا هر كاري ميكنم به اينترنت وصل نميشه . من مشخصات رو ميدم هر كي ميتونه لطفا منو راهنمايي كنه ...

laptap : Sony Vaio fz290
                          Windows : XP
                          Intenet : ADSL
                          Hub
                          IPhone 3g ver 2.2

نظر

نوشته اصلی توسط siavashgh نمایش پست ها
                            سلام به همگي

من هر كاري ميكنم نميتونم از طريق وايرلس لپ تاپ با آيفون به اينترنت وصل شم . تمام اين مراحل رو هم رفتم . هم از آموزش هاي اين تاپيك هم از تاپيك هاي ديگه . تمام مراحل رو هم تا اينجا پيشرفتم كه هم وايرلس لپ تاپ كانكت هست هم علامت واي فاي تو گوشيم هست . حالا هر كاري ميكنم به اينترنت وصل نميشه . من مشخصات رو ميدم هر كي ميتونه لطفا منو راهنمايي كنه ...

Laptap : Sony vaio fz290
                            windows : Xp
                            intenet : Adsl
                            hub
                            iphone 3g ver 2.2
                            فاير وال آنتي ويروس و گاها فاير وال ويندوز بايد خاموش بشه!

نظر

نوشته اصلی توسط siavashgh
                              هيچ كس نيست منو راهنمايي كنه ؟؟؟؟؟؟؟
                              دوست عزیز شما از adhoc می تونی استفاده کنی. و باید به control panel بری و my network places رو انتخاب کن بعد در connection مربوط به wireless تنظیمات مربوط رو انجام بدی. باید ازش properties بگیری بعد در قسمت sharing تیک مربوط به sharing رو بزنی. ایطوری laptop و connection به صورت bridge یا پل ارتباطی بین internet و بقیه device ها میشه . موفق باشی

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و موميايي به خاك بسپارند تا اجزاء بدنم ذرات خاك ايران را تشكيل دهد
                              (كوروش كبیر)

Life is Random.!

نظر

نوشته اصلی توسط enzevaee نمایش پست ها
                                دوست عزیز شما از adhoc می تونی استفاده کنی. و باید به control panel بری و my network places رو انتخاب کن بعد در connection مربوط به wireless تنظیمات مربوط رو انجام بدی. باید ازش properties بگیری بعد در قسمت sharing تیک مربوط به sharing رو بزنی. ایطوری laptop و connection به صورت bridge یا پل ارتباطی بین internet و بقیه device ها میشه . موفق باشی

از راهنمايتون ممنون .. ولي اين راهها رو از تو آموزشها رفتم ولي بازم نشد ..

نظر

صبر کنید ..
                                X