اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Buzz Player پلیری قدرتمند

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Buzz Player پلیری قدرتمند

Buzz Player پلیری بسیار قدرتمند در زمینه پخش تمامی فرمت های صوتی و تصویری می باشد که توانایی پخش فرمتهای زیر را دارد :

mpv,mov,mp4,m4v,3gp,avi,divx,dat,vcd,wmv,mkv,rmvb, ogg,flv,rm,mpg,dv3,mqv,asf,mp3,wma,aac, ...

دانلود ورژن 1.2

همچنین این نرم افزار قابلیت تنظیم برای External Display را داراست.
    ویرایش توسط flatset : https://i-phone.ir/forums/member/19188-flatset در ساعت 01-11-2010, 04:20 PM

فکر نکنم روی ورژن 4 اجرا بشه
    ویرایش توسط IN$PIRE : https://i-phone.ir/forums/member/130-in-pire در ساعت 03-10-2010, 01:56 PM

نظر

نوشته اصلی توسط IN$PIRE نمایش پست ها
      فکر نکنم روی ورژن 4 اجرا بشه
      آقا از من میشنوی دانلود کن حالشو ببر هم رو iOS4 جواب میده هم اینکه هرچی بگی رو اجرا میکنه به هیچی نه نمیگه من خودم امتحانش کردم عالیه .
      انقدر امکانات داره که توش گم میشی، به نظر من بهترین پلیر آیفون .

نظر

به راحتی هم میتونید از iTunes 10 به برنامه Sync کنید، تو iTunes در قسمت Applications یه قسمت برای سینک با این برنامه اضافه میشه .
        ویرایش توسط flatset : https://i-phone.ir/forums/member/19188-flatset در ساعت 03-10-2010, 02:25 PM

نظر

دانلودیدم اما مثل اینکه روی 3g اجرا نمیشه باید کم کم به فکر آیفون جدید باشم

نظر

من iPod Touch 3G دارم بخوبی روش جواب میده احتمالا باید واسه 3GS , آیفون 4 باشه

نظر

ویدیوی HD رو با فرمت Mkv روی آیفون۴ کند نمایش میده
              i-phone.ir
              The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

منم الان این app رو خریدم و رو آیفون 3gs 3.1.3 سینک کردم رفتم تو برنامه نوشته بود واسه سینک فایل با آیتونز باید حداقل 4 باشی منم راه حل سینک فایل با ifunbox رو پیدا کردم :

برین به : var/mobile/application و یکی یکی پوشه ها رو بگردید تا buzz player پیدا کنید بعد تو پوشه ی documents اون هرچی میخواین کپی کنین و تمام .

من فایل یه فایل mkv و wmv روش اجرا کردم خوب نشون نداد

نظر

اين پلير توي app store هست؟
                  اگه بخريم با ايتونز ميتونيم اين فرمتها رو سينك كنيم ؟
                  يعني نيازي به جيلبريك نيست؟

نظر

نوشته اصلی توسط arefff نمایش پست ها
                    اين پلير توي app store هست؟
                    اگه بخريم با ايتونز ميتونيم اين فرمتها رو سينك كنيم ؟
                    يعني نيازي به جيلبريك نيست؟
                    آره تو app store هست . باید ورژن فریمورت واسه سینک با آیتونز 4 به بالا باشه . روشش رو تو info برنامه نوشته

نظر

این حقیقت داره؟ !!!! نه بابا توهم فانتزی زدی 3g حرف نداره این حرفای نژاد پرستانه رو نزن ایفون جدید چیه
                      من الان دانلود کردم با ایتونز خیلی خوب اینستال کرد فقط اخرش گفت not compotion this iphone ! با pc suite هم امتحان کردم نریخت ! با installous خیلی عالی اینستال کرد مشکلی نداره فقط کرش میکنه ! خوب ربطی به گوشی نداره برنامش اینکاره نیست .اصلا برنامه نویسش اینکاره نبوده.اگه نه دلیلی نداره اجرا نشه

نظر

برنامه اش به نظرم اصلا بدرد نمیخوره. آیپاد 3G دارم با Oplayer راحت mkv رو نگاه میکنم ولی با این کند میشه!

نظر

رو آيفون 4 بخوبي نصب شد و عمل كرد. عاليه

نظر

روی آیفون 4 چرا Dvix یک کمی گیر داره؟؟؟

نظر

لینک دانلودش کو

نظر

صبر کنید ..
                              X