اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کامل کردن نقشه های گوگل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کامل کردن نقشه های گوگل

سلام به بزرگواران.
    من مدتیه که تو این فکر بودم چه خوب می شه هر شهر یه گروه تشکیل بده و نقشه شهرشون رو تو google Map کامل کنه.(GPSی دقیق تر) برای همین چون خودم ساکن مشهد هستم این پیشنهاد رو اول برا همشهری های گل خودم دارم. عزیزانی که موافق هستن و یا نظری دارن ما رو خوشحال کنن.

کامل کردن نقشه

سلام
    من خودم اهل اصفهانم و از این ایده خوب شما استقبال میکنم امیدوارم جرقه حرکتی در دوستان شود

با تشکر

نظر

چطوری باید نقشه ساخت؟؟؟؟؟ منم هستم!

نظر

پس چی شد این تکمیل نقشه ها؟

Sent from my iPhone using Tapatalk.....Slr772s.....

نظر

نمی دونم منظورتون توی iOS هست یا توی خود گوگل، من دارم توی خود گوگل مپس این کارو می کنم. دنبال اینم هستم که ساختمون های سه بعدی رو اضافه کنم کم کم
          راستی من خودم اهل مشهدم و این کارها رو هم برای مشهد دارم انجام می دم
          ویرایش توسط Nimo : https://i-phone.ir/forums/member/7140-nimo در ساعت 04-01-2011, 03:05 PM دلیل: تکمیل پاسخ

نظر

نوشته اصلی توسط slr772 نمایش پست ها
            http://www.i-phone.ir/forums/thread10019.html

نظر

نوشته اصلی توسط slr772 نمایش پست ها
              براي اضافه كردن مكان هاي جديد و خيابان ها به نقشه شهر مورد نظر در سايت google mapmaker ميتوانيد به گوگل مپ اطلاعات اضافه كنيد در همين فروم آموزش هست براي offline هم همان طور كه دوستمان (حرفه اي)
              براي آموزش به امضا من توجه كنيد لينك موجود هست
              در ضمت براي رتبه بندي مكان هاي ديدني به سرويس hotpot گوگل مراجعه كنيد

نظر

من هم مدتی هستش که تو ساوه این کارو میکنم و جدیدا هم نقشه هام تایید شده فقط حواستون باشه برای اینکه نقشه اعمال بشه باید چند نفری برند و ادیتهای شما را تایید کنند وگرنه روی گوگل مپ نمیادش

نظر

اقا من میخوام اسم مغازمو بدم له گوگل مپ ولی تو لیست کشور هاش ایران نیست چیکار کنم؟
                  در مشهد افراد بسیاری این کارو کردند اگه کمک کنید لطف بزرگی کرده اید

نظر

نوشته اصلی توسط saeid_natf
                    منم سفره خانه زدم تو سولقان

تو گوگل مپ هم ادیت کردم اما هنوز نیومده
                    هم میخوام شما ادیت و تایید کنید و هم تشریف بیارید در خدمت باشیم
                    جاده امام زاده داوود /6 km بالاتر از سولقان / سرای سنتی شومینه

Google Map Maker
                    من مغازتونو تایید کردم
                    دوست عزیز طوری ادرساتونو بذارید که بشه راحت تر پیدا کرد و تایید کرد

روش تایید کردن:

اول :از رو نقشه سایت http://www.google.com/mapmaker محل مورد نظر رو پیدا کنید
                    دوم : رو مکان مورد نظر(در اینجا مغازه) رو نقشه راست کلیک کنید و Find nearby this point رو بزنید
                    سوم: سمت چپ صفحه یه چیزی باز میشه از اونجا review edit رو بزنید
                    چهارم: تو اون منو بیاد پایین تا چند تا گزینه ببینید، Approve رو تیک بزنید و سیو کنید

بچه کار خوبه اگه همه مغازه های همو تایید کنیم،ممنون میشم مغازه من رو هم تایید کنید
                    مغازه من:

mashhad-zist khavar-فروشگاه کسری
                    ویرایش توسط kaveh_ksn : https://i-phone.ir/forums/member/51132-kaveh_ksn در ساعت 01-06-2011, 07:31 PM

نظر

چه چوری با ید به ایفون نقشه اضافه کرد

نظر

بچه ها من خیلی وقته خیابون های شهرم رو تکمیل کردم، ولی هنوز توی حالت pending هستش
                        چکار باید کرد؟

نظر

صبر کنید ..
                        X