اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

sourceهای مورد نیاز بعد از restore

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• sourceهای مورد نیاز بعد از restore

سلام؛

خودم بارها شده بعد از restore کردن، کلی زمان صرف add کردن سورس ها به سیدیا طلف کردم. برای همین یه فایل list. درست کردم که کارم رو خیلی راحت میکنه. توش سورس هایی که من خودم معمولاً لازم دارم رو گزاشتم و مثلاً دیشب که به 4.1 آپدیت کردم، کارم رو خیلی راحت راه انداخت.
    این فایل رو اینجا براتون upload میکنم، ولی خودتون میتونین اون رو باز کنین و سورسهای جدید بهش اضافه کنید. فقط حواستون باشه که اول هر آدرس، deb و آخرش هم /. رو با فاصله تایپ کنید

1. فایل رو با یک ویرایشگر مثل Word یا Excel باز کنید (اگر خواستید روشش رو میگم)
    2. مشخصات user و pass این انجمن رو برای سورس i-phone.ir در داخل فایل تغییر بدین.
    2. لیست بقیه سورسها رو هر جور که مایلید کم و زیاد کنید.
    3. این فایل رو به هر اسمی که دوست دارین میتونین rename کنین و بعد:
    4. اول از cydia خارج شین و گوشیتون رو به کامپیوتر وصل کنین.
    5. با یه نرم افزاری مثل iPhone Browser یا WinSCP فایلتون رو upload کنید به مسیر etc/apt/sources.list.d/
    6. دوباره cyida رو باز کنید، خودش لیست رو میخونه و بقیه کارا.

حالا اگر سورس خوب دیگه ای هم سراغ دارین، بگین ما هم استفاده کنیم.
    با تشکر
    ویرایش توسط hamed_m80 : https://i-phone.ir/forums/member/9352-hamed_m80 در ساعت 02-10-2010, 11:31 AM

تو این قسمت دوستان سورسهای زیادی را معرفی کردند که خیلی هم به درد می خوره
    سورس های Cydia - انجمن تخصصی آیفون

نظر

ممنون البته فکر می کنم دوستان خودشون حسابی در زمینه سورس وارد باشند.

نظر

فایل پیوست

یادم رفت فایل رو پیوست کنم. اینجا میزارم.
        مطمئناً دوستان اینجا همه خدای سورسند. من فقط یه روش برای راحت کردن کار گزارشتم
        ویرایش توسط hamed_m80 : https://i-phone.ir/forums/member/9352-hamed_m80 در ساعت 02-10-2010, 12:07 PM

نظر

چجوریه من همه کارها رو انجام دادم در مسیر گفته شده اضافه شده ولی هیچ اتفاقی نمیافته یعنی با این کار سورسها اضافه میشه از دوستان کسی انجام داده

نظر

منم نتونستم انجام بدم اگه دوستمون دقیق توضیح بده ممنون میشم

نظر

توضیحات بیشتر:

فرض کنید یه سری سورس که الان تو سیدیا ندارین رو میخواین اضافه کنین.
              لیستش رو تو یه فایل شبیه اینکه من گزاشتم اضافه کنید و توی مسیر /etc/apt/sources.list.d کپی کنید (یادتون باشه فایل باید پسوند .list داشته باشه)
              دفعه بعد که وارد سیدیا شین لیستشون میاد توی Manage>Sources>Installed by Package
              من خودم تاحالا این کار رو چندین بار انجام دادم. گوشیهای رفقام رو هم همینجوری انجام میدم مشکلی نداره.

یه دور دیگه چک کنید لطفا

نظر

سه تا عکس ازا مراحل کار آپ کردم اینجا:

نظر

صبر کنید ..
                X