اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب و اجرای فایل هایی از قبیل pdf

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش نصب و اجرای فایل هایی از قبیل pdf

سلام دوستان عزیز
    مدتهاست در پیام خصوصی و در انجمن درخواست آموزش اجرای PDF در آیفون پرسیده می شوند
    این کار بسیار ساده هست
    من آموزش این کار رو با ezshare خواهم گذاشت ولی از لحاظ محتوا تمامی برنامه ها که همچین کاری انجام می دهند شبیه هم هستند

اول باید آیفون شما با وای فای به کامپیوتر وصل باشد ، بعد از اینکار برنامه مورد نظرتون رو باز کنید
    تمامی این برنامه ها یک ip در اختیار شما قرار می دهند

مثلا در همین برنامه ezshare

یا برنامه QuickOffice

الان تنها کاری که لازم است کنید که این ip رو روی آدرس بار مرورگر خود تایپ کنید

در اینجا شاید شکل و شمایل کار برای برنامه های مختلف فرق کند ولی محتوای اصلی برای همه یکسان است

پس از تایپ ip و ثبت آن ، جایی برای انتخاب فایل است که در تصویر زیر بر روی choose file کلیک می کنید پس از انتخاب فایل مورد نظر روی Submit کلیک کنید
    بعد از چند ثانیه Pdf شما به آیفون فرستاده می شود

میشه همین کار هم برای برنامه QuickOffice تکرار کرد
    آی مورد نظرشو در مرور گر تایپ می کنید ، در سمت راست روی Update file کلیک می کنید و فایل مورد نظرتون رو انتخاب می کنید

بعد مثلا برنامه ezshare رو باز کرده ، روی My documets کلیک کرده
    تو فولدر مورد نظرتون فایل مورد نظرتون رو باز کنید

منم برنامه ezshare رو پیشنهاد می کنم که علاوه بر امکانات زیاد می تونه pdf های سنگین هم باز کنه
    بدون وای فای هم می تونی با Ifunbox به این آدرس برید

User > Application

اینجا اسم برنامه ها به صورت یک سری عدد ها و حرف های نامشخص در اومده

مطابق عکس ، اونقدر رو این حروف بالا پایین برید که در فولدر های سمت راست اسم برنامه رو ببینید

بعدش تو این آدرس در فولدر اصلی برنامه برید

Documents>ezshare.root

دراینجا می تونید فولدری باز کنید و هر pdf خواستید بریزید

نکته : با برنامه applinks تو سایدیا برنامه ها رو تو گوشی که پوشه هاشون به صورت کد شده است رو مینونید به صورت عادی در بیارین

برای برنامه های ipa به این فولدر بروید

آموزشی برای افرادی که دسترسی به وایرلس ندارند :

در مرحله اول برنامه PDF Expert (professional PDF documents reader) رو از زیر دریافت کنید:

برنامه رو توسط آیتیونز نصب کنید و بعد از نصب با برنامه iFunbox به فولدر Applications میرید.

در اونجا فولدر های زیادی میبینید که همگی اونها با عدد و حروف نام گذاری شدند، شما با برنامه iFunbox فولدر برنامه رو پیدا کنید. (این فولدر برای هر کسی به یک شکل نام گذاری شده )

بعد از پیدا کردن فولدر مربوط به برنامه به داخل فولدر Documents شوید و در اونجا PDF های خوتون رو کپی کنید.

بعد از کپی کردن حالا iFunbox رو ببندید و آیفون یا آیپاد رو از کامپیوتر جدا کنید ، سپس به سراغ برنامه بروید و فایل مورد نظر خودتون رو در اونجا توسط این برنامه مشاهده کنید.

البته بگم با بیشتر برنامه های PDF بوسیله این روش میتونید PDFهای خودتون رو درون برنامه مشاهده کنید. ولی این برنامه ای که گفتم یکی از عالی ترین برنامه ها به لحاظ رونی در مرور کردن PDF است.

البته روش دیگری هم هست
    ifile
    شما این رو از سیدیا بگیرین و با ifunbox یا pc suite فایل ها رو هر جایی که میخواین بریزین بعد با این برنامه برین و به راحتی اونا رو باز کنید و بخونید
    ویرایش توسط roozbeh7000 : https://i-phone.ir/forums/member/226-roozbeh7000 در ساعت 30-09-2010, 10:15 AM
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

ببخشید یه سوال دارم
    برنامه های ifunbox و pdf expert رو دانلود کردم ولی نمی دونم چه جوری روی ایفون نصب کنم ifunbox بصورت زیپ شده هست لطفا کمکم کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط afshin_7 نمایش پست ها
      ببخشید یه سوال دارم
      برنامه های ifunbox و pdf expert رو دانلود کردم ولی نمی دونم چه جوری روی ایفون نصب کنم ifunbox بصورت زیپ شده هست لطفا کمکم کنید.
      ifunbox برای استفاده از ویندوز است
      pdf expert رو باید روی آیفون نصب کنید
      البته برای pdf در حال حاضر اگر os4 به پایین هستید برنامه Good Reader توصیه می شود
      i-phone.ir
      The Best or Nothing

نظر

ممنون از پاسختون
        ممنون می شم اگر لینکش رو بگذارید
        دقیقا نمی دونم چه جوری باید برنامه روی آیفون نصب کنم تو گوشیهای نوکیا برنامه رو روی گوشی می ریختیم و روی اون install می کردیم ولی تو گوشی آیفون نمی دونم چه جوری برنامه رو روی گوشی بگذارم یا چجوریsync کنم و یا از روی گوشی پیداش کنم تا بتونم برم روی اون و install کنم
        ممنون می شم اگه راهنماییم کنی چون واقعا توش گیر کردم
        موقع sync کردن فقط عکس و موزیک رو تونسم sync کنم فایل pdf هم برام خیلی مهمه و برای همین مزاحم شدم
        با تشکر و سپاس از اینکه حوصله کردید و متن من رو خوندید

نظر

yahoo برات ایمیل فرستادم

نظر

سلام
            من ایتونزرا نصب کردم ولی نمیتوانم برنامه روی گوشی بریزم چون قسمتی در سمت چپ صفحه بنامapp ندارد لطفا راهنمایی بفرمایید متشکرم

نظر

از منو های بالا رو file بزن و بعد روی Prefernces بزن
              تو صفحه باز شده تیک App رو بزن
              i-phone.ir
              The Best or Nothing

نظر

خیلی ممنون از این اموزشتون

نظر

براي باز كردن برنامه هايي كه زيپ هستند و روي كوشي ريختيم بايد چه جوري باز كنيم. با تشكر

نظر

vlc player

یه سوال ... من vlc player رو دارم ولی نمی دونم چه جوری توش فیلم سینک کنم و ببینم.. لطفا راهنمایی کنید..

نظر

صبر کنید ..
                    X