اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خودتان را معرفی کنید

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام میکنم به همه ی دوستان گلم در این سایت و ازشون ممنونم بابت تمام زحمتاشون

مهدی هستم
    24 سالمه و اهل آبادانم
    در حال حاضر دانشجوی ارشد مهندسی مکانیک هستم ( دانشگاه آزاد - واحد علوم و تحقیقات تهران )
    اولین باری که از اپل خوشم اومد به خاطر اسم خوشگلش بود، ولی الان یه عالمه دلیل دارم واسه علاقم به این برند ناب...
    ویرایش توسط Orange : https://i-phone.ir/forums/member/25966-orange در ساعت 23-07-2010, 03:43 PM

نظر

• سلام به همه ی بچه های گل که مثل داداشم هستین

علی هستم 21 سالمه.
      کارشناسک الکترونیک می خونم(دانشگاه صفا شهر).
      مغازم شیراز 4راه بنفشه خدمات صوتی دانشمند (تعمیر سیستمهای صوتی تصویری)
      ویرایش توسط daneshmand : https://i-phone.ir/forums/member/17869-daneshmand در ساعت 30-07-2010, 02:39 PM

نظر

• سلام
        من امیرحسین هستم. 26 مرداد 21 سالم تموم می شه.
        دانشجوی کارشناسی الکترونیک دانشگاه علم و صنعت.
        روبوتیک درس می دم و مسابقه روبوتیک داوری می کنم.
        3 ساله محصولات اپل رو استفاده می کنم.

نظر

• سلام من ابوالفضل هستم 20 سالمه از تهران دانشجوی ترم آخر کامپیوتر،شاغل هم هستم مرکز کامپیوتر ایران کار میکنم یه خاطره جالب بگم از آیفون:

من اون اولا که آیفون اومده بود یعنی هنوز تو ایران هم نبود به اون صورت مدیرم یه 2g از اونور آورده بود برای خودش منم که عاشق گوشی بودم خیلی حال کردم یادمه اولین قابلیتشم که دیدم زوم عکسش بود کلی حال کردیم اون موقع هی میگفتم کی میشه من یه آیفون داشته باشم یکی از آرزوهام شده بود تا اینکه مدیرمون یه 3g گرفت و زمانی که خواست 3gs بگیره من 3g و ازش گرفتم دمشم گرم با بهترین قیمت و تازه شرایطی گرفتم و به آرزوم رسیدم.
          والان با کمک این سایت تمام کارای آیفونم و خودم میکنم و تازه گوشی مدیرمون هم الان من براش آپدیت و این کارارو میکنم.

دستی هم تو حرکت زدن تو گوشی های نوکیا و سونی اریکسون دارم یه جور منبع درآمدم شده برام.

یه گله هم دارم از سایت اونم اینه که کلیک راست تو این سایت بسته هست.

نظر

• نوشته اصلی توسط yas69 نمایش پست ها
            سلام من ابوالفضل هستم 20 سالمه از تهران دانشجوی ترم آخر کامپیوتر،شاغل هم هستم مرکز کامپیوتر ایران کار میکنم یه خاطره جالب بگم از آیفون:

من اون اولا که آیفون اومده بود یعنی هنوز تو ایران هم نبود به اون صورت مدیرم یه 2g از اونور آورده بود برای خودش منم که عاشق گوشی بودم خیلی حال کردم یادمه اولین قابلیتشم که دیدم زوم عکسش بود کلی حال کردیم اون موقع هی میگفتم کی میشه من یه آیفون داشته باشم یکی از آرزوهام شده بود تا اینکه مدیرمون یه 3g گرفت و زمانی که خواست 3gs بگیره من 3g و ازش گرفتم دمشم گرم با بهترین قیمت و تازه شرایطی گرفتم و به آرزوم رسیدم.
            والان با کمک این سایت تمام کارای آیفونم و خودم میکنم و تازه گوشی مدیرمون هم الان من براش آپدیت و این کارارو میکنم.

دستی هم تو حرکت زدن تو گوشی های نوکیا و سونی اریکسون دارم یه جور منبع درآمدم شده برام.

یه گله هم دارم از سایت اونم اینه که کلیک راست تو این سایت بسته هست.
            دوست عزیز برای فعال شدن کلیک راست و کلی امکانات دیگه باید عضو بخش ویژه بشی...
            اینم شرایطش:
            http://www.i-phone.ir/forums/thread2654.html

نظر

• سلام به رفقای متخصص و جدید و قدیمی و ...
              اولاَ سهیل هستم اراک زندگی میکنم و درس میخونم ، دانشجوی مهندسی صنایعم ، با آیپاد کلاسیک عاشق اپل شدم (۱ماه دستم امانت بود) تا اینکه آیفون ۳جی رو خریدیم و حالا هم که ۵ماهی میشه مکبوک پرویی هستیم
              خوشحالم از اینکه اینجا هستم ، یادمه بار اول که نیاز بود گوشیمو ریستور کنم کلی ترسیدم ولی با کمک رفقای خوبم توی این انجمن الآن منتظر بهونه ام واسه ریستور کردن d:
              خیلی هم علاقه دارم که یه ای بوک درست کنم برای آیفون ولی خب تا الان هر بار شکست خورده پروژه
              متشکرم

نظر

• مرتضی 27 سالمه - تهران
                کارشناس گرافیک هستم
                از محصولات اپل خفنت خوشم میاد.
                از این سایت هم چیزای زیادی یاد گرفتم
                لازمه همینجا یه خسته نباشید به تک تک کسانیکه توی این سایت دارن زحکمت می کشن بگم
                ...

دیگه، همین دیگه ...!
                ویرایش توسط i-morteza : https://i-phone.ir/forums/member/22860-i-morteza در ساعت 26-05-2011, 09:53 AM

نظر

• بنده علی صهبا هستم با 18 سال سابقه در صنعت روزمرگی

نظر

• رضا

به نام خدا هستم
                    20 ساله بچه محل امام رضا
                    اسمم رضا
                    متولد بیمارستان امام رضا
                    تازه اپل 3gs خریدم و یبیتم 4 روش نصب کردم
                    بدون سیمکارت:d شاهکار خودمه
                    اینجا خیلی چیزها یاد گرفتم
                    فقط دنبال پکیج نرم افزارهای اپل هستم
                    کسی داره؟

نظر

• حسین هستم،
                      22 سالمه
                      بچه تهرانم دیباجی
                      3ماهه 3gs گرفتمواین سایت دلیل اصلی خریدنم بود. سایت بسیار خوبیه و اگر چنین سایتی نبود خیلی از سوالام بی جواب می موند.
                      دانشجوی ترم 8 مکانیک دماوند هستم.
                      2سال هم بود کا تو هفته نامه عصر ارتباط نقد گوشی و پلیر های صوتی می نوشتم.
                      از کسایی که چنین سایتی رو راه انداختن هم واقعا از ته دل تشکر می کنم و امیدوارم موفق باشند.
                      ویرایش توسط hosseinyz : https://i-phone.ir/forums/member/21421-hosseinyz در ساعت 26-07-2010, 04:21 PM

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

• من خودمم
                        سنمم كه معلومه
                        سخت افزار خوندم
                        خوره it و كامپيوترم
                        فقط همين

نظر

• سلام به همه
                          علیرضا هستن
                          17 ساله
                          رشتم ریاضیه
                          در آینده هوافضا شریف
                          عاشق متالیکا هستم
                          پس بهش چپ جگ نگاه نکن
                          ممنون

نظر

• جدید

سلام به همگی
                            من علیرضا هستم. دانشجویه رشته مدیریت و 22 ساله.
                            داشتم دویه اینترنت دنباله نمایندگی اپل می گشتم که با این فروم آشنا شدم.
                            در ضمن یه فروشگاه دارم که دارم روش کار می کنم آدرسشم هست
                            نوت بوک | لپ تاپ | تلویزیون ال سی دی و ال ای دی | میز ال سی دی | مانیتور ال سی دی
                            البته به طور رسمی از شنبه شروع به کار می کنه
                            راستی محصولات اپل توش نیست اما چون از این برند خوشم می یاد ازش استفاده کردم
                            خوشحال می شم که به سایتم سر بزنید

نظر

• سلام من هم سینا هستم 16 سالمه رشته ریاضی در آینده کامپیوتر و تهرانم. اولین محصول اپلم آیفون 3جی بود الان هم همه ی آیفون هارو دارم همین
                              من از وقتی که آیفون گرفتم(حدود 9 ماه ) تا حالا یه بار هم به بیرون ندادم درست کنن به خاطر اینکه خیلی چیزارو اینجا یاد گرفتم از همه ممنون
                              ویرایش توسط iS!NA : https://i-phone.ir/forums/member/20626-is-na در ساعت 06-08-2010, 12:19 PM

نظر

• اسمم مهرداد
                                دانشجوی ترم 4 کامپیوتر (میرم 5 )
                                عاشق تاریخ - نقاشی - کامپیوتر - سیاست و صد البته اپــــــــــــــــــــــــــــــــــل
                                به استیو هم ارادت خاصی دارم اونم از نوع جابزش

از جاناتان آیو هم خوشم میاد
                                آخرشم :سبز سبزم ریشه دارم...

نظر

صبر کنید ..
                                X