اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خودتان را معرفی کنید

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام. سپیده ام. 19 سالمه . معماری میخونم. میخوام یه ذره باهاتون دردودل کنم. بعد از مدتها ی 4S گرفتم . 3 روزه دارم باهاش کلنجار میرم ولی به جایی نمیرسم . امروز گریم گرفته بود . هییییییییچی بلد نیستم. کم کم دارم به این نتیجه میرسم که گوشیم فقط به این درد میخوره که وقتی میرم ی جا روم بشه از کیفم درش بیارم. امیدوارم بتونم با کمک شما دوستان از گوشیم لذت ببرم . مرسیییی

- - - - - - - - - -
    ویرایش توسط 3pid : https://i-phone.ir/forums/member/111554-3pid در ساعت 23-01-2013, 09:19 PM

نظر

• سلام پویا ..... هستم
      متولد : 1380/2/3
      که اردیبهشت ماه 13 سال میشم

12 ساله! کوچک ترین فرد اینجام فک کنم

یه حرفه ای در ضمینه ios و apple که حتی از دوستان و آشنایان آیفون خود رو میدن به من

من دستگاه های قابل تست ام:
      iphone 4 دو عدد
      4s یک عدد
      5 یک عدد
      آیپاد 4 جی یک عدد
      آیپد 1 عدد
      مک بوک 1عدد

دلیل فعالیت ام هم کمک به دوستان هستش
      ویرایش توسط Ipooya : https://i-phone.ir/forums/member/64104-ipooya در ساعت 24-01-2013, 12:57 PM

نظر

• خودتان را معرفی کنید

با سلام
        محمد متولد ١٣٦١ از گرگان .باران هم اسم دختر نازمه.
        تقريباً ٢ ساله كه از آيفن استفاده ميكنم
        مكانيك خوندم و در حال حاضر شاغلم
        علاقه مند به فنآوري و اينترنت و محصولات ديجيتالي هستم.متخصص در سيمبيان بودم.
        دنياي ديجيتال با ios عوض شده.
        بطور اتفاقي با انجمن آشنا شدم چون تا يك ماه بعد از خريد آيفن تو شُك بودم و پشيمان الان به كمك دوستان در انجمن كارهاي مربوط به آيفن دوستان و همكارانمو انجام ميدم.
        ممنونم از تك تك اعضاي انجمن
        آرزوي سلامتي و موفقيت دارم واسه همتون.

نظر

• خودتان را معرفی کنید

يادم نيست خودمو اينجا معرفي كردم يا نه!
          پوريا هستم
          ٢١ سالمه
          از سنندج
          حدوده ٣ساله اپل دارم
          مهندسي مكانيك ميخونم الان شاغل هستم توي شركت خودم...
          كار طراحي سايت انجام ميديم...
          اميدوارم بتونم كمكتون كنم...
          از همه نوع ديوايسي داشتمو بيشترشو هم دارم الان.

نظر

• نوشته اصلی توسط sanboy نمایش پست ها
            يادم نيست خودمو اينجا معرفي كردم يا نه!
            پست 724 :دی

منم اریک هستم 18 و خورده ای ساله...!
            تقریبا دو سال کاربر علاف بودم (کاربر جدید) الان 1-2 ماهه فعال شدم و دارم برای کاربر ارشد می خونم! )
            از 4 سال پیش به جون آیفون افتادم بعد از آشنایی با این سایت خیلی (خیلی!) چیزها یاد گرفتم...

نظر

• سلام دوستان
              من محمد نوری هستم
              مدیر سایت ها و فروم های موبایلی نظیر : Mobilestan - Opda - Mobfa - AndroidSaz - AndroArt و چندتای دیگر ...
              و مدیر و داور سایت های گرافیکی نظیر : Negar Khane - Iranian Graphic و ...
              سنمم 21 سالمه و دانشجوی مهندسی نرم افزار دانشگاه تبریز هستم
              خودمم گیلانی هستم
              قبل اینکه به اپل بیام اندروید داشتم (الانم دارم 2 تا از شاخ هاش رو :دی) ، یه جورایی در اندروید سلطنت میکنم از رام و برنامه نوشتن بگیرین تا هک و توییک نوشتن ، بزرگترین دستاوردمم نوشتن برنامه Free SMS بود که باعث شکایات اپراتورهای اول و دوم شد (ولی عجب حال میداد اس ام اس ها رایگان بود )
              تازه یک هفته هستش با آیفون 5 وارد دنیای اپل شدم ، خیلی دوست دارم در اپل هم کارهایی انجام بدم ولی اصلا نمیدونم از کجا شروع کنم ، هم واسه کار با آیفون و هم برنامه نویسیش
              در کار با آیفون مانند بچه هستم که از کتاب فقط پاره کردن رو بلده (جان من حال کردین مثال رو :دی) ، فقط اس ام اس میدم و زنگ میزنم و با برنامه هایی که موقع خرید نصب کردن کار میکنم
              به امید روزی که بتونم در اپل هم کاری انجام داده باشم ، ایشالا
              شما هم بگین ایشالا :دی
              فکر کنم معرفی کاملی بود
              http://tellfa.com
              ویرایش توسط Dreams-Boy : https://i-phone.ir/forums/member/114274-dreams-boy در ساعت 07-10-2013, 04:52 PM

نظر

• منم سعید هستم متولد 77 و 14 سالمه
                2ساله با آیفون آشنا شدم
                چیز زیادی هم برای گفتن ندارم!

نظر

• سلام
                  من اسمم خوزه هستش ، اسمم ایرانیم جباره ، ولی چون vegas زندگی می کنم و پاس اینجا رو هم دارم دو اسمم ،
                  عاشق اپل هستم ، و محصولاتش
                  عاشق رئال مادرید و خوزه مورینیو هم هستم واسه همیم یوزرم اینه ، ios و Mac و خوب بلدم تازه با فرومتون آشنا شدم ، خوشم اومد از کارتون ، اومدم بهتون تا جایی که مشه کمک کنم ، شما هم به من کمک کنید لطفاً
                  مرسی

نظر

• چرا بیشتر کسایی که اینجا هستن آقان؟؟؟؟؟؟؟؟
                    هاله 22 سالمه .معماری خوندم
                    تازه آیفون ی شدم دوسشم نــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدارم چون احساس خنگی میکنم وقتی باهاش کار می کنم
                    قبلا هم فقط تو کار سونی اریکسون بودم

نظر

• سيروس يوسفي
                      ٢٨ ساله
                      مهندس نرم افزار
                      چند ساله خدمات دستگاه هاي اپل ارائه ميدم (تعمييرات )
                      اورژانس اپل اصفهان

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 

نظر

• سلام
                        من محسن هستم ساكن شاهين شهر مهندسي پتروشيمي خوندم
                        Iphone 4 دارم
                        البته ٢سال پيش از يكي دوستتم كه كويت هست بنام پيمان كادو گرفتم
                        با اين دنيا اشنا شدم
                        خدا جابز رو بيامرزه مثل اديسون خدمت كرد
                        اما بعد از جابز واقعا ايفون داغونه ديگه بايد فاتحشو خوند
                        گوشيم الان مشكل اي سي ساوند داره ديگه هم كاريش نميشه كرد
                        اپديت كردم نقشه هاش ايراد داره برنامه هام اپديت نميشه
                        همش ارور١٠٠٩
                        *** قطع شده
                        نرم افزارا دره پيت
                        خلاصه از دست ايفون كفريممممممممم
                        كجايي استيو جابز ببيني زحماتت رو اپل داره به باد ميده جوري كه سامسونگ سوني وhtc دارند ازش جلو ميوفتن
                        فقط مونده glx و dimo ازش بزنند جلو
                        اگه تعصبي اپل رو قبول داريد يكم حرفاي من واستون سخته
                        اما واقعيته
                        كاش ايفون مثل ٢سال پيش بشه يكه تاز ميدون

نظر

• سلام سيامك ٢٤ از پاسارگاد، مهندس بيكار برق قدرت !
                          الانم سرباز وطن شدم!
                          ٣ سالي ميشه آلوده اپل شديم.
                          فقط مستونم بگم گوشي رو دستش نيست.
                          سلام همتون به كورش بزرگ ميرسونم . خدا كنع هميشه خوش باشيد ولي سرباز نباشيد دوستان.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• از همه دوستانيم كه اين انجمن رو ياري ميكنن تشكر ميكنم
                            ویرایش توسط tambako : https://i-phone.ir/forums/member/32779-tambako در ساعت 09-04-2013, 04:24 AM

نظر

• سلام دوستان،بنده سعید وصالی هستم از منطقه آزاد ارس؛متولد 66 و لیسانس صنایع غذایی هستم،همین اول هفته سامسونگ نوتمو که یکسال بود داشتمش فروختم و تصمیم دارم آیفون 5 بخرم و برای همین هم اینجا عضو شدم،چیز زیادی هم از اپل و آیفون و ios نمیدونم،تا آخر هفته هم اپل میخرم که ایشالا مثل اندروید که فول فول بودم به کمک دوستان این فروم پرطرفدار بتونم راه بیفتم و باهاش کار کنم.راهنماییهاتونو دریغ نکنید.با امید موفقیت و سال پربار برای تک تک دوستان اپلی.

نظر

• با عرض سلام خدمت همه دوستان عزیز و تبریک سال نو

بنده علی تفرشی هستم 23 ساله ساکن تهران هستم. دانشجوی کارشناسی الکترونیک از سال 2008 که با ایفون اشنا شدم علاقه زیادی به

محصولات اپل پیدا کرم و از سال 2010 با انجمن تخصصی ایفون اشنا شدم و در همین محیط گرم و دوستانه و البته حرفه ای بود که چیز های زیادی

اموختم و خوب میشه تا فرصت هست تشکری کنم ممنون از همه دوستان و مدیران عزیز که ت**** رو برای یاری و اموزش کاربران اپل در ایران انجام

دادن و واقعا این کار در این انجمن به بهترین نحو انجام شد.
                                ویرایش توسط alimt699 : https://i-phone.ir/forums/member/30223-alimt699 در ساعت 11-04-2013, 01:01 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X