اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خودتان را معرفی کنید

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بالاخره منم خودم رو معرفی کنم بعد یه ماه
    یکی الان بخونه میگه از خود راضی!
    امیر هستم نمیدونم باید بگم 17 یا 16 سالمه؟!؟!؟ ولی 17س فک کنم
    سال سوم ریاضی فیزیک. بچه غرب کشور، کرمانشاه.
    دعا کنید نرم افزار قبول بشم واسه دانشگاه
    4چهار پنج ماهه آیفون 2جی دارم. یه آیپاد کلاسیک 80GB هم دارم. دارم Mac OS X Snow Leopard نصب میکنم، فقط و فقط واسه برنامه نویسی آیفون!!!
    نسبتا با برنامه نویسی آشنایی دارم البته نه objective c و sdk. خوره ی همه چیزه کامپیوتر و گوشی و اینها هستم! 3روز طول کشید تا کامل دل و روده ی گوشیمو ریختم بیرون
    یکمی هم با کارهای گرافیکی آشنایی دارم و علاقه ی خاصی به موزیک و مخصوصا سیاوش قمیشی دارم
    میخوام صبرکنم واسه خریدن به iPHONE5 اگه خدا رحم کنه
    امیدوارم بتونم به بچه های انجمن کمک کنم. ممنون از همگی دوستان.
    ویرایش توسط FreePHOENiX : https://i-phone.ir/forums/member/48538-freephoenix در ساعت 30-03-2011, 08:34 PM

نظر

• سلام
      من امیر هستم
      33 ساله از ارومیه

نظر

• سلام . مسعود هستم .پزشك متخصص بيهوشي
        در امر كامپيوتر بيسوادم به تازگي يك ايپد خريدم كه مرا علاقه مند به ياد گيري كرده است .اگر سوالات ساده ميپرسم منو ببخشيد.

نظر

• سلام
          فکر کنم من آخرین نفری هستم که دارم خودمو معرفی میکنم؟؟؟
          من مسعود هستم 67/6/10 تهران
          سربازیم تازه تموم شده امسال کنکور میدم ببینم چی پیش میاد
          فعلا هم تا کنکور تو یه کافی نت تو تهرانپارس کار میکنم
          آیپاد 4جی دارم
          راستش اشتباه شد من میخواستم ماشین حساب بخرم صاحب مغازه تارف زد منم دستشو رد نکردم:d
          الان هم پشیمون نیستم:d

نظر

• سلام محمد هستم و اگه ميبينيد نام كاربريم برديا هستش به خاطر اينه كه عاشق اين اسم هستم. ساكن تهران و رييس مالي يكي از مديريتهاي شعب ٤ گانه تهران توي يكي از بانكهاي دولتي. يه آيفون ٤ دارم و يه مك بوك پرو ام سي ٣٧٣. عاشق محصولات اپل هستم. يه چيز جالب هم توي اين تاپيك دستگيرم شد و اونم اينه كه انگار توي ايران فقط آقايون از محصولات اپل استفاده مي كنن ، شايدم فقط آقايون اپل دار از اين سايت بازديد مي كنن.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• با سلام من علیرضا هستم 22 ساله به صورت دیوانه وار روانیه محصولات اپل هستم اون موقع ها که پول نداشتم اپل بگیرم میرفتم از پشت ویترین محصولاتش رو میدیدم. یکی از آرزوهام هم یه mac book کیبرد سفیده عاشق این انجمن هم هستم خیلی حال میده همه بچه هاش با حال و با ادب هستن. دست همتون درد نکنه

نظر

• سلام
                من محمد هستم
                عاشق : اپل - یووونتوس - ایتالیا - لینکین پارک - بازی و ... هستم
                فعلا دارم برای کنکور میخونم !
                آیفون 4 و ایپاد 4 دارم !

برای اطلاعات بیشتر میتوانید به اینجا مراجعه فرمایید :
                http://www.facebook.com/THE.BEST.IR

تمام

نظر

• سلام به همه گلا من مسعودم 37سالمه(پیرمرد سایتم) مهندس مکانیک در طراحی جامدات و ناظر ارشد شرکت گاز استان چهار محال و بختیاریم ومتولد ابادان عاشق لباس و گوشی موبایلم ایفون4و3gsوایپاد2gدارم/برخلاف گاز توی MACاوستا نیستم ولی دارم سعی خودمو میکنم/در حال حاظر تنها سرگرمیم اقامت توی این سایته وخیلی بهش مدیونم ومدیراش رو بی اندازه بدون اینکه بشناسم دوست دارم وبهشون احساس نزدیکی میکنم/.مرسی از همه
                  ویرایش توسط shamsir : https://i-phone.ir/forums/member/36988-shamsir در ساعت 22-04-2011, 04:17 PM

نظر

• من هم بعد از ۵۰۰ سال میخوام خودمو معرفی کنم البته نمیدونم قبلا اینکارو کردم یا نه ! از صفحه ۱ تا ۳۵ رو خوندم نبودم توشون!!!
                    علی هستم از کویر (یزد)
                    از اولین کاربرهای سایت بودم اما اونجور که یادمه یبار همه چی پرید و شدم ۱۷۰ مین کاربر
                    اول از همه ایفون ۲ جی داشتم ۱۶ گیگ از امریکا اوردن برام که هنوزم دارمش و البته شک ندارم داغون ترین ایفونی هست که هنوز کار میکنه !!!
                    اون موقع ziphone باید میزدیم واسه جیلبریک و imei رو هم باید عوض میکردیم که انتن بده و من جیلبریک که کردم نمیدونستم چجوری باید imei رو عوض کنم و با سرچ کردن تو گوگل اینجا رو پیدا کردم و از پوریا ( اون موقع مدیر بود ) و فک کنم یاسین عزیز بود که سوالاتم رو میپرسیدم !!! خیلیم اذیتشون کردم مخصوصا یاسین
                    خلاصه که چون اون موقع ۱۵-۱۶ سالم بود و خیلی خرخون بودم اینجا میومدم فقط استفاده میکردم و پست نمیدادم تا اینکه کم کم اینقدر معتاد این سایت شدم که کلا بیخیال کنکور و درس و همه چی شدم و الان که به خودم اومدم فقط ۲ ماه مونده به کنکور عزیز !!!
                    از ۲ سال پیش اینجا یه فروشگاه زدیم که کلا اپل میفروشیم و الیته ۳ سال هست که کل کارای یزدیارو من انجام میدم
                    خیلی به این سایت و مدیراش مدیونم و همه کار واسه اینکه این سایت بره بالا تر انجام میدم
                    از دوست عزیز جناب فرشاد طوبایی vbfarshad هم که ۱-۲ سالی هست مثل بختک افتادم رو زندگیش تشکر میکنم که واقعا خیلی خیلی بهم کمک کرد تا به اینجا رسیدم
                    !! اوه اوه چقدر حرف زدم !! بقیش رو بعدا میگم !!! عاشق اپل و موزیک و فیلم و تکنولوژي روز ! هر چی میاد بیرون باید بخرم و البته زود به زود هم عوضشون میکنم !!
                    تا الان که مفید نبودم انشاالله از این به بعد به دردی بخورم
                    یا حق
                    ویرایش توسط ali007 : https://i-phone.ir/forums/member/170-ali007 در ساعت 11-04-2011, 12:50 PM

نظر

• دیگه انگار همه معرفی کردن خودشونوووو
                      حمید هستم
                      از تهران
                      لیسانس حقوق و علوم سیاسی
                      علاقه مند!(بجای عاشق) اپل و یوونتوس و استقلال و خیلی چیزای دیگههههه

Good luck!!!!

I'm with iPhone n Tapatalk.
                      iOS 4.3.1

نظر

• من پوریا 21 ساله دانشجوی عمران
                        یک مک بوک 13 و ایفون 4 و ایپاد دارم!
                        متخصص شبکه هم هستم!

نظر

• سلام به همگی . من هیرا هستم ( هیرا اسم پسره ها :d ) !

نظر

• با سلام به همه

بنده lvlaster هستم !
                            دانشجوی سال آخر مهندسی صنایع و دیونه ی اپل(مگه میشه کسی نباشه!)
                            یه دونه آیفون! و درصدد خرید یه آیپاد(ایشالله)

نظر

• سلام به همه
                              امیر حسین هستم از کرج.
                              از بچگی عاشق ایفون و رئال و سونی بودم.
                              دانشجوی رشته ی صنایع.
                              20 ساله
                              راستی یه خبر خوش :ایفون برندش رو بصورت رسمی تو ایران به ثبت رسونده.
                              ما مخلص همه ایفون بازها هم هستیم.

نظر

• سلام
                                دانشی در زمینه تخصصی انجمن ندارم که پست مفید بزنم فعلا فقط استفاده میکنیم
                                گفتم فقط خودمو معرفی کنم اگه کمکی از دستم بر میومد دوستان بگن
                                امیررضا سیرنگ هستم متولد ۶۵
                                مهندسی مکانیک خوندم
                                به صورت حرفه ای عکاسی میکنم
                                در زمینه چاپ و تبلیغات هم مشغول به کار هستم
                                پدر یه نمیچه چاپخونه ای داره و ما هم یه دفتر تبلیغاتی در کنارش
                                در خدمت همه دوستان
                                امیررضا

نظر

صبر کنید ..
                                X