اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خودتان را معرفی کنید

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام به همه
    حسین هستم 22 سالمه
    برنامه نویس هستم و عشقم برنامه نویسی سیستم های اپل .

نظر

• مجید هرمزگان 1351

نظر

• سلام به همه دوستان
        فردین درویش هستم....سایت های دیگه هم با همین یوزر ....از آشنایی با همه دوستان خوشبختم.

نظر

• با سلام

من رافی توماسیان هستم.یکی از ارمنی های ایرانی که در تهران ساکنم

لیسانس IT دارم.یه 3gs دارم که شب ها توو پنبه میخوابونمش

خوشبختم از آشنایی با همه

نظر

• سلام به دوستای گلم که هر روز ازشون 1چیز مفید و تازه یاد می گیرم(برو بچ انجمن).محمد 26سالمه لیسانس اقتصاد نظری ساکن شمال 3gsام بهترین دوستمه عاشق سیب گاز زده و mac os

نظر

• سلام .
              حمید بابایی هستم .
              از بندرعباس هستم . !
              09377370707
              (عشق اپل)

نظر

• ریبوار هستم 22 ساله*
                ساکن کردستان عراق - سلیمانیه*

دانشجو کامپیوتر
                سر کارم با مک بووک کار میکنم

عاشق "اپل "م

نظر

• سروش ۲۰ شیراز
                  iMac 27" core i5, iPhone 4, iPod touch 4 32GB, iPad 32 Wifi 3G, iPod classic 30

نظر

• سلام
                    همام جلالی، 22 ساله از تهران
                    منم از اپل یه iphone 4 و یه iphone 2g دارم و واقعا رو محصولات اپل تعصب دارم

نظر

• سلام
                      نجفی هستم
                      25 تهران
                      مکانیک خوندم

نظر

• سلام
                        من بهزاد هستم از تهران
                        متولد 60 و عمران خوندم
                        با یه iphon4 به تازگی وارد خانواده اپل شدم و از این ورودم خیلی خوشحالم

نظر

• سلام به دوستان عزیز ، کامران هستم 16 ساله از اهواز . تعریف آیفون رو از دوستام خیلی شنیده بودم ولی هیچوقت نخریدمش چون زیاد از برنامه هاش و سرعتشو به طور کلی کاراییش خبر نداشتم تا 2-3 تا کلیپ ازش دیدمو عاشقش شدم . سیر تکامل گوشیهای منم به این شکل بوده :
                          sonyericsson p990i ==> sony ericsson k850 ===> nokia 5800 ==> lg kc910 renoir ==> nokia n900 ===> apple iphone 3gs
                          ویرایش توسط D@rKnEsS : https://i-phone.ir/forums/member/30632-d-rkness در ساعت 12-12-2010, 04:41 PM

نظر

• من اسمم ازاد متولد تهران هستم و ٤٠ سالمه و إز ٢٠ سالكي مسافرم حالاهم مقيم سويد هستم كارم بازاريابي هست نكاه نكنيد تازه واردم هموم روز اولي خودم و ip من بايكوت شد الانم با تقلب اينجام ازمن غلت إملائي نكيريد الان رو ايفونم
                            با فونت عربي تايب ميكنم واميدوارم اينجا دوستاي زايادي بيدا كنم
                            ویرایش توسط ازاد : https://i-phone.ir/forums/member/37749-ازاد در ساعت 18-12-2010, 01:55 AM

نظر

• سلام کمال هستم
                              24 سالمه
                              دانشجوی ارشد عمران سازه از بوشهرم
                              network pluss and a pluss فارغ التحصیل شد گوشی شرشمهئشئ iphne 3g
                              alanam iphone 4
                              خوشحالم که بین دستانم هستم

نظر

• سلام به همه دوستان عزیزم
                                منم دانیال هستم متولد ۵۷ هستم ورزیدنت سال آخر چشم پزشکی اهواز هستم .
                                یه iphone4 دارم که واقعا از کار و زندگی انداختتم !!؟
                                واقعا از سایت خوب و زحماتتون خیلی خیلی تشکر میکنم به من که خیلی کمک کرد و خیلی چیز یاد گرفتم . موفق و پاینده باشید .

نظر

صبر کنید ..
                                X