اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

offline map در فریمور 4.x

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط papiyoon نمایش پست ها
    من نقشه کرج رو برای تست ریختم کار کرد ایول
    منتظرم تا نقشه تهران تو اون تاپیک تبدیل بشه دانلود کنم
    دم شما گرم
    اگر میشد نقشه های بیشتر از یک شهر رو کپی کرد خیلی خوب میشد
    خدمت شما
    http://www.i-phone.ir/forums/thread2...tml#post219957

نظر

انگار تو این نسخه هم اگر gprs روشن باشه نقشه خراب میشه و باید دوباره کپی بشه درسته ؟

نظر

نوشته اصلی توسط papiyoon نمایش پست ها
        انگار تو این نسخه هم اگر gprs روشن باشه نقشه خراب میشه و باید دوباره کپی بشه درسته ؟
        بله دقیقا

نظر

offline map در فریمور 4.x

نوشته اصلی توسط s.m.h.m. نمایش پست ها
          کمی بیشتر توضیح میدید من متوجه نشدم که مشکل چیه؟
          شما وایفایتون روشنه چجوری از نقشه آفلاین استفاده کردید؟
          مشكلم اينه كه سايز نوشته هاى نقشه خيلى ريزه (اگه مقايسه كنيد مشخصه) و اين ريزى فقط درمورد نقشه آفلاين هست اگه بخواين مقايسه كنيد نوشته هاى نقشه آنلاين٢برابر آفلاينه!!
          واى فاى روشن كنيد و نقشه لود باشه (آفلاين) ديگه آيفون اون ناحيه رو لود نميكنه!!

نظر

بله دقیقا
            خب اینطوری که جالب نیست!
            تو نسخه های قبلی و اواس ۳ هم همینطور بود ؟

نظر

عالیه...من رو 4.1 امتحان کردم؛ مشکلی نداره...ممنون دوست عزیز smhm

نظر

من PCsuit رو دانلود کردم اما میگه باید JailBreak کنم اما گوشیم JailBreak شدس مشکل چیه ؟

نظر

از ایفون باکس استفاده کن خیلی راحتتره

نظر

نوشته اصلی توسط malek نمایش پست ها
                    مشكلم اينه كه سايز نوشته هاى نقشه خيلى ريزه (اگه مقايسه كنيد مشخصه) و اين ريزى فقط درمورد نقشه آفلاين هست اگه بخواين مقايسه كنيد نوشته هاى نقشه آنلاين٢برابر آفلاينه!!
                    واى فاى روشن كنيد و نقشه لود باشه (آفلاين) ديگه آيفون اون ناحيه رو لود نميكنه!!
                    من علاوه بر اینکه سایز نوشته های نقشه ریزه 5 متری هم خطا دارم (با نقشه Online ندارم، فکر کنم آفلاینه کمی خطا داره و دقیقا منطبق نیست) کسی راه حلی نداره؟!؟!؟!

نظر

من علاوه بر اینکه سایز نوشته های نقشه ریزه 5 متری هم خطا دارم (با نقشه online ندارم، فکر کنم آفلاینه کمی خطا داره و دقیقا منطبق نیست) کسی راه حلی نداره؟!؟!؟!
                      مشکل نوشته ها که هست دارم برسی می کنم. کمی زود تر بزرگ نمایی میکنه و این باعث میشه که نوشته ها ریز بشن
                      با کدوم نقشه خطا دارید همونی که من گذاشتم؟
                      ویرایش توسط s.m.h.m. : https://i-phone.ir/forums/member/2988-s-m-h-m در ساعت 01-10-2010, 05:35 PM

نظر

مشکل نوشته ها که هست دارم برسی می کنم. کمی زود تر بزرگ نمایی میکنه و این باعث میشه که نوشته ها ریز بشن
                        با کدوم نقشه خطا دارید همونی که من گذاشتم؟
                        نه خودم دانلود کردم نقشه رو...
                        وقتی زیاد زوم میکنید این دقت کم میشه (نه توی Gps که یه دایره بیاد، نه دایره نمیاد، نقشه خطا داره... مثلا یک خیابون رو با GPS میری کلا خیابون رو در امتداد یک خطای 5-6 متری میری (از رو خونه ها میره...)
                        نمیدونم منظورمو فهمیدین؟!؟!

نظر

سلام.
                          من تمام مراحل رو مو به مو انجام دادم اما نقشه رو Load نکرد(حتی از نقشه Convert شده تو انجمن هم استفاده کردم) منظورم نقشه مشهد. 3g FW=4.1
                          ویرایش توسط dolatkhah : https://i-phone.ir/forums/member/17804-dolatkhah در ساعت 02-10-2010, 03:33 AM

نظر

نوشته اصلی توسط Avan نمایش پست ها
                            عالیه...من رو 4.1 امتحان کردم؛ مشکلی نداره...ممنون دوست عزیز smhm
                            داداش توضیح بده که کار خاصی کردی؟ سخت افزارت چیه؟
                            من 3g با Custom FW 4.1 دارم. کار نمی کنه.
                            ویرایش توسط dolatkhah : https://i-phone.ir/forums/member/17804-dolatkhah در ساعت 02-10-2010, 01:17 PM

نظر

نه خودم دانلود کردم نقشه رو...
                              وقتی زیاد زوم میکنید این دقت کم میشه (نه توی gps که یه دایره بیاد، نه دایره نمیاد، نقشه خطا داره... مثلا یک خیابون رو با gps میری کلا خیابون رو در امتداد یک خطای 5-6 متری میری (از رو خونه ها میره...)
                              نمیدونم منظورمو فهمیدین؟!؟!
                              آره متوجه منظورتون شدم نقشه کدوم شهر هست اگر تهرانید ببینید اینی که من گذاشتم درست هست چون من امتحان کردم

نظر

آره متوجه منظورتون شدم نقشه کدوم شهر هست اگر تهرانید ببینید اینی که من گذاشتم درست هست چون من امتحان کردم
                                خیر، بنده کرمان هستم

نظر

صبر کنید ..
                                X