اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

sn0wbreez 2.0.2 جهت ساخت کاستوم 4.1 برای 3G

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• sn0wbreez 2.0.2 جهت ساخت کاستوم 4.1 برای 3G

با استفاده از این برنامه قادر خواهید بود فریمور کاستوم iOS 4.1 رو برای دستگاه های زیر بسازید و به 4.1 رستور کنید !

• آیفون 3Gs بوت رام جدید ( روی 3.1.2 جیلبریک شده باشد )
    • آیفون 3Gs بوت رام قدیم ( با Spirit و یا Jailbreakme جیلبریک شده باشد.اگر با Spirit جیلبرک شده باید از سورس http://repo.woowiz.net پکیج Spirit2Pwn رو نصب کنید تا بتونید از کاستوم .Sn0wbreeze 2.0 استفاده کنید )
    • آیفون 3G
    • آیپاد تاچ 3G ( روی 3.1.2 جیلبریک شده باشد )
    • آیپاد تاچ 2G مدل MC ( روی 3.1.2 جیلبریک شده باشد )
    • آیپاد تاچ 2G به جز مدل MC

لازم به ذکر است که فریمور های کاستوم بیس بند رو تغییر نمی دهند و در صورت لاک بودن گوشی بعد از رستور با فریمور کاستوم قادر خواهید بود با نصب ورژن های موجود Ultrasn0w گوشی رو آنلاک کنید !

برای شروع کار آیتونز ۱۰ رو نصب کنید

NET Framework 3.5 رو ب%
    ویرایش توسط OM!D : https://i-phone.ir/forums/member/3018-om-d در ساعت 25-09-2010, 03:14 PM

Power of Creation
    www.i-Phone.ir

دوست عزیز ارور 1604 میده و ریستور نمیشه!!!!!!!

نظر

منم 1604 میده یکی کمک کنه

نظر

نوشته اصلی توسط im legend نمایش پست ها
        عزیز عکس معلومه
        مشخصات قبل از ریستور به 4.1 چی بود
        لاک؟
        ios?
        جیلبرک با چی؟
        من اول به 3.1.2 بردم و با brackra1n جیلربیک کردم . بعد با همون 4.1 قبلیه که با pwn ساخته شده بود رستور کردم توی امرجنسی مونده بود. بعد بردم به dfu با این فریمور جیلبریک کردم . درست و اکتیو شده اومد بالا. فقط یه نکته شما وقتی از حالت expert میرید در اخر می گه ببرید به dfu وقتی به dfu رفت یه پیغام میاد بعدش صفحه گوشی عکس برف میاد و automatic برنامه ireb توی snowbreez باز میشه و بعد پیغام میده الان می تونین ریستور کنین. که اون موقع itunes رو باز که کنید می نویسه گوشی توی ریکاوری هست بعد فریم ور رو انتخاب کنین و راحت ریستور کنین. اگر مشکلی هست بگید اموزش تصویری بسازم
        I Love MY Iphone 4s & My Ipad 2 &

Trance & Psy Forever

[/COLOR]

نظر

نوشته اصلی توسط kiarash نمایش پست ها
          من اول به 3.1.2 بردم و با brackra1n جیلربیک کردم . بعد با همون 4.1 قبلیه که با pwn ساخته شده بود رستور کردم توی امرجنسی مونده بود. بعد بردم به dfu با این فریمور جیلبریک کردم . درست و اکتیو شده اومد بالا. فقط یه نکته شما وقتی از حالت expert میرید در اخر می گه ببرید به dfu وقتی به dfu رفت یه پیغام میاد بعدش صفحه گوشی عکس برف میاد و automatic برنامه ireb توی snowbreez باز میشه و بعد پیغام میده الان می تونین ریستور کنین. که اون موقع itunes رو باز که کنید می نویسه گوشی توی ریکاوری هست بعد فریم ور رو انتخاب کنین و راحت ریستور کنین. اگر مشکلی هست بگید اموزش تصویری بسازم
          الان امتحان میکنم خبر میدم

نظر

نوشته اصلی توسط im legend نمایش پست ها
            الان امتحان میکنم خبر میدم
            شما اگه این مراحل رو نمیرفتی پس چکار میکردی؟
            People!There is no way in the middle...

نظر

دوستانی که با این مشکل دارند می تونند از روش زیر استفاده کنند خودم کامل تستش کردم:
              http://www.i-phone.ir/forums/thread21070.html

نظر

دوستانی که اررور 1600 یا 1604 میگیرن لطفا دقیق بگن که تو dfu ریستور کردن یا ریکاوری؟

نظر

نوشته اصلی توسط kiarash نمایش پست ها
                  اگر زحمتت نیست هم کاستومت رو آپلود کن برامون هم آموزش بزار!

نظر

نوشته اصلی توسط saeedm_99 نمایش پست ها
                    دوستانی که اررور 1600 یا 1604 میگیرن لطفا دقیق بگن که تو dfu ریستور کردن یا ریکاوری؟
                    برای من تو جفتش! تازه جدیدا دیگه به ارورم نمیرسه و تو preparing میمونه

نظر

دوستان مایی که مک نداریم چی؟
                      نه ریکاوری نه dfu جواب نداد

نظر

تکراریییییییی پاک بشه لطفا این پست
                        ویرایش توسط kiarash : https://i-phone.ir/forums/member/382-kiarash در ساعت 23-09-2010, 02:49 PM

Trance & Psy Forever

[/COLOR]

نظر

نوشته اصلی توسط gonzaless نمایش پست ها
                          اگر زحمتت نیست هم کاستومت رو آپلود کن برامون هم آموزش بزار!
                          این کاستومم که اگه دوستان خواستن بزارن پست اول. برای اموزش یه کم وقت بدید که عکس و اینا درست کنم .

ویرایش توسط kiarash : https://i-phone.ir/forums/member/382-kiarash در ساعت 23-09-2010, 03:17 PM

Trance & Psy Forever

[/COLOR]

نظر

نوشته اصلی توسط gonzaless نمایش پست ها
                            برای من تو جفتش! تازه جدیدا دیگه به ارورم نمیرسه و تو preparing میمونه
                            سیستم دیگه ای نداری تست کنی؟
                            من با یکی از سیستمهام تونستم و با یکی نتونستم!

نظر

متاسفانه اینجایی که هستم خیر!
                              اصلا عجیبه این اولین باریه که کاستوم دردسر ساز شده!

نظر

صبر کنید ..
                              X