اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Game Center بروی آیفون 3G فریمور 4.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش نصب Game Center بروی آیفون 3G فریمور 4.1

با ارائه کاستوم فریمور 4.1 و همچنین redsn0w 9.6 جهت جیلبریک iOS 4.1 بروی آیفون 3G این امکان به وجود اومد تا بتونیم Game Center رو روی آیفون 3G هم تجربه کنیم !

جهت نصب Game Center بروی گوشی خود مراحل زیر رو انجام بدید ...

• فولدر Game Center~iphone.app رو به وسیله iFunbox به فولدر Applications گوشی منتقل کنید.
    • فایل N82AP.plist رو به مسیر System/Library/CoreServices/SpringBoard.app انتقال بدهید.
    • فایل com.apple.gamed.plist رو هم به مسیر System/Libary/LaunchDeamons و هم به مسیر usr/libexec منتقل کنید.
    • گوشی خود را ریبوت کنید.
    ویرایش توسط OM!D : https://i-phone.ir/forums/member/3018-om-d در ساعت 22-09-2010, 11:23 AM

Power of Creation
    www.i-Phone.ir

ممنون ولی دقیقا همین کارا رو کردم منتها هم آیکون برنامه سفید هستش و هم تا وارد برنامه میشه سریع میپره ... اون دو تا فایل gamed و ._Leggimi رو نباید جایی کپی کنیم؟

آیفونم 3G 4.1 هستش ...

نظر

این روش خیلی وقت پیش موقع ریلیز snowbreeze اومده بود و من هم تستش کردم اما جواب نمیداد و دقیقآ ثل قابلیت hdr بود که یه روز اومد توی سیدیا دیدن جواب نمیده برش داشتن! بنابراین حد اقل میدونم که با کاستوم عملی نبود الان رو نمیدونم

به هر حال فکر کنم دلیلش هم این باشه که توی فیرم ویر 4 فایل های plist باید ساین بشن و نمیشه ادیت کرد یا جایگزین کرد بدون ساین کردن بخاطر همین کار یه کوچولو سخت شده

نظر

من خودم ۳g داشتم ولی واقعا دیگه بعضی جاها نمیکشه دیگه اگه گیم سنتر هم بهش اضافه میشد که میترکید ( این ها کلا سیاست اپل هست که بعد از گذشت ۲ سال بعد معرفی محصولش شرایتی رو فراهم میکنه که دیگه کم کم قابل استفاده نباشه. )

نظر

كسي تا حالا امتحان كرده ميشه استفاده كرد روي 3g ؟؟؟؟؟؟

نظر

من انجام دادم ولی اصلا آیکون برنامه نیومد

نظر

این روش جواب داد خیلی خوب هم جواب داد
              ....................................
              اگه آیکون برنامه نیومده از سیدیا سورس BigBoss برنامه GC Patcher – iPhone3G را نصب کنید

نظر

صبر کنید ..
              X