اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک آیفون 3G در فرم ور 4.1 با Redsn0w 0.9.6 [ نسخه مک ]

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط amin_56 نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای مک میخوام کسی لینک داره ؟
    واقعا پست اول رو نخوندی شما ؟؟؟؟

Power of Creation
    www.i-Phone.ir

نظر

اگه برای ویندوزش اومد میشه تو همین تاپیک آپ کنید.
      فریمور اول کستوم فریمور هست دیگه؟؟

نظر

ممنون حواسم نیود خیلی ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط sh_ak89 نمایش پست ها
          اگه برای ویندوزش اومد میشه تو همین تاپیک آپ کنید.
          فریمور اول کستوم فریمور هست دیگه؟؟
          مسلما به محض ارائه این نسخه تو انجمن قرار میگیره !
          کدوم فریمور ؟
          redsn0w فریمور اورجینال رو جیل می کنه,کاستوم احتیاجی به جیل نداره که ..

Power of Creation
          www.i-Phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط OM!D نمایش پست ها
            مسلما به محض ارائه این نسخه تو انجمن قرار میگیره !
            کدوم فریمور ؟
            redsn0w فریمور اورجینال رو جیل می کنه,کاستوم احتیاجی به جیل نداره که ..
            با تشکر فراوان .
            آهاپس اگه من کاستوم فریمور بسازم بعداز jailکردن اون 4.1 به راحتی میشه روش restore کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط sh_ak89 نمایش پست ها
              با تشکر فراوان .
              آهاپس اگه من کاستوم فریمور بسازم بعداز jailکردن اون 4.1 به راحتی میشه روش restore کرد؟
              ببینید کاستوم فریمور به فریموری گفته میشه که یه جورایی جیلبریک شدست و اگه باهاش رستور کنید دیگه نیازی به جیلبریک ندارید !
              البته استفاده از کاستوم شرایط خاص خودش رو داره و همیشه پیشنهاد میشه با فریمور اصلی رستور و با روش ها و برنامه های موجود جیلبریک کنید !

Power of Creation
              www.i-Phone.ir

نظر

با سلام یه سوال داشتم لطفا کمک کنید این روشی که اینجا معرفی شده برای جدیدترین فریمور 4.1 ایفون روی گوشی iphone 3gs unlock جواب میده یا نه؟ بازم تکرار می کنم من 3gs دارم
                مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط imaneli نمایش پست ها
                  با سلام یه سوال داشتم لطفا کمک کنید این روشی که اینجا معرفی شده برای جدیدترین فریمور 4.1 ایفون روی گوشی iphone 3gs unlock جواب میده یا نه؟ بازم تکرار می کنم من 3gs دارم
                  مرسی
                  خیر دوست عزیز
                  هنوز جیلبریک اصلی ارائه نشده
                  میتونید با فریمور کاستوم رستور کنید که احتیاجی به جیلبریک هم نباشه
                  sn0wbreez 2.0.1 جهت ساخت کاستوم 4.1 برای 3Gs

Power of Creation
                  www.i-Phone.ir

نظر

ممنونم امید جان یک سوالی دیگه هم دارم من دیروز به جدیدترین فریمور یعنی 4.1 ریستور کردم حالا میتونم دوباره با این کاستوکی که معرفی کردید ریستور کنم و بعد ایا این فرمور های کاستوم نسبت به فرمور اصلی مشکلی دارن مثلا سرعت کمتر یا امنیت کمتر؟ و بعد ایا با این کاستوم فریمور ها باز اطلاعات من کامل برگردونده میشه یا نه؟
                    ویرایش توسط imaneli : https://i-phone.ir/forums/member/12131-imaneli در ساعت 23-09-2010, 06:02 PM

نظر

نوشته اصلی توسط imaneli نمایش پست ها
                      ممنونم امید جان یک سوالی دیگه هم دارم من دیروز به جدیدترین فریمور یعنی 4.1 ریستور کردم حالا میتونم دوباره با این کاستوکی که معرفی کردید ریستور کنم و بعد ایا این فرمور های کاستوم نسبت به فرمور اصلی مشکلی دارن مثلا سرعت کمتر یا امنیت کمتر؟ و بعد ایا با این کاستوم فریمور ها باز اطلاعات من کامل برگردونده میشه یا نه؟
                      رستور با کاستوم محدودیت هایی هم داره
                      تو همون تاپیک بهش اشاره شده ..
                      مثلا ..

• آیفون 3Gs بوت رام جدید ( روی 3.1.2 جیلبریک شده باشد )
                      • آیفون 3Gs بوت رام قدیم ( با Spirit و یا Jailbreakme جیلبریک شده باشد.اگر با Spirit جیلبرک شده باید از سورس http://repo.woowiz.net پکیج Spirit2Pwn رو نصب کنید تا بتونید از کاستوم .Sn0wbreeze 2.0 استفاده کنید )

شما واسه استفاده از کاستوم بایـــد جیلبریک کرده باشید !
                      ضمنا نمیشه گفت فریمور کاستوم عیب خاصی داره اما مثل فریمور اصلی هم نمیشه
                      ترجیحا پیشنهاد میشه همون اصلی رو رستور کنید !

Power of Creation
                      www.i-Phone.ir

نظر

بازم مرسی امید جان فکر کنم صبر کنم جیلبرک جدیدش بیاد بهتر باشه

نظر

من به اشتباه گوشی رو با ورژن 4.1 آپدیت کردم. دیدم هیچ رقمه جیلبرگ نمیشه .. بعد اومدم ورژن 4.0.2 رو با هزار بدبختی روش فلش کردم بعد جیلبرک کردم .
                          گوشی که بالا اومد مراحل آنلاک به خوبی پیش می رفت ولی سیم لاک رو نمی شناخت. آخر سر فعلا موندم تا این جیلبرک جدید بیاد ببینیم باید چه کار کرد.
                          یه سوال: اگر نسخه ویندوز این نرم افزار رد سنو بیاد آنلاک هم میشه دیگه نه؟

نظر

نوشته اصلی توسط daneshjoo65 نمایش پست ها
                            من به اشتباه گوشی رو با ورژن 4.1 آپدیت کردم. دیدم هیچ رقمه جیلبرگ نمیشه .. بعد اومدم ورژن 4.0.2 رو با هزار بدبختی روش فلش کردم بعد جیلبرک کردم .
                            گوشی که بالا اومد مراحل آنلاک به خوبی پیش می رفت ولی سیم لاک رو نمی شناخت. آخر سر فعلا موندم تا این جیلبرک جدید بیاد ببینیم باید چه کار کرد.
                            یه سوال: اگر نسخه ویندوز این نرم افزار رد سنو بیاد آنلاک هم میشه دیگه نه؟
                            واسه آنلاک بیس بند جدید باید منتظر ورژن جدید UltraSn0w باشید !

Power of Creation
                            www.i-Phone.ir

نظر

داداش این برنامه هنوز مشکل ریبوت شدن داره من رو چند تا دستگاه تست کردم هیچ کدوم جواب نداد و تو ایت قسمت میمونه ( صبر کنید تا ریبوت بشه )
                              ویرایش توسط omidab : https://i-phone.ir/forums/member/19630-omidab در ساعت 23-09-2010, 08:35 PM

نظر

نوشته اصلی توسط omidab نمایش پست ها
                                داداش این برنامه هنوز مشکل ریبوت شدن داره من رو چند تا دستگاه تست کردم هیچ کدوم جواب نداد
                                با ورژن قبلی خودم تجربه کردم که به جای off شدن گوشی ریبوت میشه
                                اما این ورژن رو تست نکردم,نباید مشکلی داشته باشه

Power of Creation
                                www.i-Phone.ir

نظر

صبر کنید ..
                                X