اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

و اکنون با آیپد خود sms ارسال کنید!!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من با iphone امتحان کردم.میگه فقط به شماره ها ی us یا email ها اس ام اس میده.که به درد ما نمیخوره

نظر

نوشته اصلی توسط manowar250 نمایش پست ها
      من با iphone امتحان کردم.میگه فقط به شماره ها ی us یا email ها اس ام اس میده.که به درد ما نمیخوره

ممنون دوست عزیز!

پس فقط swirlymessage باید کرک بشه تا همه از هرکجای جهان بتونن از خود سرویس پیام رسانی سیم کارت رو آیپد استفاده کنن!!!!

نظر

از اینگونه برنامه ها زیاد هست که بدرد اونایی که ایرانن نمیخوره.بهتره دوستان قبل از ایجاد تاپیک خودشون از کاربرد برنامه ها مطمین شن و بعد معرفی کنن

نظر

sms

من این برنامه textie messaging رو تو cydia نمی بینم سورسی هست ؟

نظر

مال من تشکر نداره؟
            سپاس رو زدم!

نظر

نوشته اصلی توسط mzm5979 نمایش پست ها
              من این برنامه textie messaging رو تو cydia نمی بینم سورسی هست ؟
              از itunes بگیر برنامه فیریه البت فقط میتونی به ایمیل بفرستی !

نظر

من خوره ویندوز موبایلم یه نرم افزاری رو که اسمش بود ipsms برای پاکت پی سی دانلود کردم
                این نرم افزار ها از طریق اینترنت پیام میفرستند و ایرانسل تمام این راه ها رو بسته چجوری؟ الان میگم
                شما هر چی اس ام اس از اینترنت بفرستید اگر از جی پی آر اس استفاده کنید هم از جی پی آر اس تون کم میشه و هم از پول گوشیتون ولی اگر با 3g بفرستید مجانیه

نظر

فقط مي شه به امريكا اس ام اس رايكان فرستاد

نظر

من فقط یه تجربه بد در این خصوص بگم که از برنامه smsswirl که همین کارو میکنه استفاده کردم و تمام ipad نابود شد و مجبور شدم با 4.3.2 ریستور کنم که خودتون میدونید این یعنی چی. لطفا smsswirl رو توسط cydia و با سورس 4persian استفاده نکنید

نظر

سلام من برنامه را نصب کردم ولی sendخامشه

نظر

برنامه ای نیست که بشه از سیم کارته یه گوشیه دیگه با ایپاد اس ام اس فرستاد ؟ مثلا از طریق بلوتوث میشه از سیم کارته یه گوشیه دیگه استفاده کرد و با ایپاد بری تو اینترنت ، میخواستم ببینم برنامه ای هست که بشه از طریق بلوتوث به یه گوشی دیگه وصل شد و با ایپاد اس ام اس بفرستیم ؟

نظر

سلام من قبلا این برنامه رو داشتم وقت خودتون رو نگیرید کار نمیکنه اصلا ایران هم ساپورت نمیکنه

نظر

عزيزان اگه كسى را در آمريكا نداريد توصيه مى كنم كه نصب نكنيد

نظر

سلام ببخشید آیا میشه با این نرم افزار برروی آیپد4 باسیم کارتsms فرستاد اگر نمی شود راهsmsفرستادن باآیپد4 چیست

نظر

صبر کنید ..
                              X