اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اپل خود را remote tv کنید!!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

وقت بخیر دوستان
    من این برنامه ی TV Remote رو که مربوط به محصولات سامسونگ هست رو دانلود کردم و به راحتی TV گوشی رو شناخت(از طریق وای فای).
    همه ی گزینه های برنامه ریموت اجرا میشن و تی وی هم به راحتی اجرا میکنه اما ی سوالی داشتم؟
    آیا امکان Share کردن، با این اپلیکیشن وجود داره؟(شبیه کاری که با اپل تی وی میشه انجان داد.)
    خود تی وی گزینه AllShare (Powered by DNLA) داره که از طریق ویندوز میشه با تی وی شر کرد ولی با این اپلیکیشن خیر.
    در ویوی که از معرفی اپلیکیشن در وب سایت اپل استور وجود داره اشاره به این امکان رو کرده.

ممنون میشم راهنمایی کنید، با تشکر.

نظر

Samsung WIS09ABGN

نوشته اصلی توسط Mr_Peyman نمایش پست ها
      من از کارت شبکه تلویزیون یه کابل کشیدم زدم به پشت مودم که یوتویوب رو با اینترنت ببینم
      مودمم وایرلس داره
      آیفون رو به وایرلس مودم وصل کنم کافیه؟ (انجام دادم نشد)
      دوست من شما باید از دانگل وای فای خود تی وی استفاده کنید،که در سرهای B,C سامسونگ این دانگل بصورت اکسترنال هست و جدا باید تهیه کنید ولی از سری D سامسونگ که به Smart Tv تعریف شدن،مودم داخلی WiFi دارن.

نظر

WiFi خود Tv رو چه جوری روشن کنم ؟

نظر

ميشه يه آموزش كامل هم براي فعال كردن واي فاي تلويزيون و استفاده از اون بذاريد؟!

نظر

برای من هرکار کردم نشد:d

نظر

اگر تلویزیون ال جی دارید و تو لیست زیر مدل تی وی شما هستش خود ال جی تو اپ استور گذاشته برنامه شو

من خودم از این اسمارت تی وی های جدید که تلویزیون تبلیغ میکنه دارم بدونه مشکل کار میکنه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط ipm.moshk نمایش پست ها
                ميشه يه آموزش كامل هم براي فعال كردن واي فاي تلويزيون و استفاده از اون بذاريد؟!
                منم موافقم کسی هست آموزشی ،چیزی بزاره؟
                منم دانگل سامسونگ دارم نمیدونم چطور استفاده کنم ، واسه وصل شدنش اکسس پوینت هم میخواد؟

نظر

دوست عزیز اگه منظورتون با WiFi dongle هست، قیمتش خیلی بالاتر از ۱۰ تومنه. یه دانگل وای فای واسه تی وی های ال جی، تو سایت خود ال جی 60$ بود...

---
                  I am here: http://maps.google.com/maps?ll=29.262258,51.227308

نظر

كساني كه امتحان كردن جواب نداده بياد بدونن، هم تلويزيون و هم گوشي بايد بصورت بيسيم به يه مودم Adsl وصل باشند!

يعني اگه مودمتون خاموش باشه، جواب نميگيريد

تلويزيونهايي كه توي خودشون wifi هست هم نياز به روشن شدن واييفايي ندارند، خودش روشنه...

با اين برنامه ها هم نميشه تصوير يا صدا رو از گوشي به تي وي انتقال داد

ولي با برنامه imedia share كه رايگان هم هست ميتونيد اين كارو بكنيد و از dlna استفاده كنيد...

نظر

صبر کنید ..
                    X