اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جلوگیری از پاک شدن اطلاعات هنگام سینک با آیتونز جدید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
    اگر اپل ایدی خودتون رو بصورت درست و اطلاعات صحیح درست کرده باشید، باز هم بخاطر اینکه با دو IP مختلف میخواهید دائماً از یک اپل آیدی استفاده کنید احتمال داره که به مشکل بلاک شدن بربخورید. بهتره که اینکار رو برای مدت زیادی انجام ندید. ولی برای مثلاً یکی دوبار فکر نکنم مشکلی پیش بیاد.

Sent from my  iPhone 4 using Tapatalk 2.2
    منظورتون رو از دو ای پی مختلف متوجه نشدم!
    من اینکارو با لپ تاپ خودم میکنم
    فقط شاید خط اینترنتم عوض بشه وقتی که محل کارم باشم
    یا مثلا زمانیکه از چیلترشکن استفاده میکنم منظورتونه؟

Sent from my ipad

نظر

نوشته اصلی توسط ariya نمایش پست ها
      منظورتون رو از دو ای پی مختلف متوجه نشدم!
      من اینکارو با لپ تاپ خودم میکنم
      فقط شاید خط اینترنتم عوض بشه وقتی که محل کارم باشم
      یا مثلا زمانیکه از چیلترشکن استفاده میکنم منظورتونه؟

sent from my ipad
      دوست عزیز
      اگر بخواهید بصورت دائما هر برنامه رایگانی که با اپل آیدی خودتون دانلود میکنید را روی دیوایس دوستتون نصب کنید ، به احتمال خیلی زیاد با توجه به توضیحات قبلی که دادم اکانت شما به مشکل برمیخوره. ولی اگر اینکار برای یکی دوبار باشه بعید میدونم مشکلی برای اکانت شما پیش بیاد.
      همینکه یکبار با دیوایس خودتون و یکبار با دیوایس دوستتون ( بدون درنظر گرفتن خط اینترنت ) وارد حساب کاربری یا همون اپل آیدی خودتون میشید ، باعث میشه که ip شما تغییر پیدا کنه و اینکار اگر زیاد تکرار بشه مخصوصاً با استفاده از فــــیلترشکن ، احتمال اینکه اکانت شما بلاک بشه خیلی زیاده. تازه اگر اطلاعات اکانت شما از قبیل آدرس و شماره تلفن و کد پستی مربوط به آن صحیح و درست باشه.
      فکر کنم که دیگه کامل براتون توضیح دادم.

نظر

از حوصله ای که به خرج میدید سپاسگزارم
        من از یه خط اینترنت استفاده میکنم و با یک لپ تاپ و یک اکانت اپل ایدی
        ادرس و مشخصات اکانتم درسته و واقعیه
        در مورد قیلترشکن هم گاهی اوقات ازش استفاده میکنم
        در این صورت باز هم همون مشکلات وجود داره؟
        اگه اینطور باشه که یعنی هر فرد نمیتونه با یه اپل ایدی روی چندتا دیوایس کار کنه؟؟؟
        و یا مثلا اگه کسی حتی از اکانتشم روی یه دیوایس هم استفاده میکنه چون با قیلترشکن میره بنابراین هرچند ادرسشم صحیح باشه بازم اپل ایدیش محدود میشه؟؟

Sent from my ipad

نظر

نوشته اصلی توسط ariya نمایش پست ها
          از حوصله ای که به خرج میدید سپاسگزارم
          من از یه خط اینترنت استفاده میکنم و با یک لپ تاپ و یک اکانت اپل ایدی
          ادرس و مشخصات اکانتم درسته و واقعیه
          در مورد قیلترشکن هم گاهی اوقات ازش استفاده میکنم
          در این صورت باز هم همون مشکلات وجود داره؟
          اگه اینطور باشه که یعنی هر فرد نمیتونه با یه اپل ایدی روی چندتا دیوایس کار کنه؟؟؟
          و یا مثلا اگه کسی حتی از اکانتشم روی یه دیوایس هم استفاده میکنه چون با قیلترشکن میره بنابراین هرچند ادرسشم صحیح باشه بازم اپل ایدیش محدود میشه؟؟

Sent from my ipad
          خیر اگر همینهایی که میگید باشه... مشکلی بوجود نمیاد.
          البته حرف بنده نمیتونه برای شما حجت و ملاک باشه.... بنده از روی تجربه ای که دارم خدمتتون عرض کردم.
          بستن یا نبستن اکانت کاربران هم در اختیار بنده نیست.
          ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 19-05-2014, 12:37 AM

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
            خیر اگر همینهایی که میگید باشه... مشکلی بوجود نمیاد.
            البته حرف بنده نمیتونه برای شما حجت و ملاک باشه.... بنده از روی تجربه ای که دارم خدمتتون عرض کردم.
            بستن یا نبستن اکانت کاربران هم در اختیار بنده نیست.
            با سلام
            در مورد این بحث اخیر و چندجواب اخیر لازم دونستم منم تجربیاتم رو در اختیار دوستان بذارم.
            اولا اینکه هر اپل آی دی، نهایتا با ۵ کامپیوتر می تونه قانونا Authorize بشه، یعنی خود اپل برای راحتی کاربرا اجازه داده که هر اپل آی دی نهایتا با ۵ کامپیوتر سینک بشه، دقت کنید که این محدودیت فقط برای تعداد کامپیوتر های Authorize شده هست و تعداد Deivce ها اصلا ملاک نیست. مثلا شما ممکنه با یک کامپیوتر تو خونه ۱۰ تا دستگاه اعم از آیفون، آیپد و آیپاد تاچ رو سینک کنی و روش برنامه بریزی، همه اون دستگاه ها بدون هیچ مشکلی می تونن برنامه های خریداری شده با یک اپل آی دی رو نصب و اجرا کنن، (به شرط اینکه اون کامپیوتر، از طریق منوی Store و گزینه Authorize با اپل آي دی مد نظر، Authorize شده باشد). همین اتفاق برای ۴ تا کامپیوتر دیگه هم می تونه بیفته، یعنی تا ۴ کامپیوتر دیگه هم می تونن با همون اپل آی دی، خودشون رو Authorize کنن و برنامه های خریداری شده با اون اپل آی دی رو روی هرچندتا دستگاه که دوست داشتن نصب کنن. اما مشکل وقتی پیش میاد که شما یک آیفون یا آیپد رو که قبلا با یک کامپیوتر دیگه برنامه روش نصب شده (و اون کامپیوتر با یک اپل آی دی دیگه Authorize شده بوده)، رو به کامپیوتر خودتون وصل می کنید، به محض اینکه همچین چیزی رو آیتونز تشخیص بده، به منظور جلوگیری از نصب بدون اجازه برنامه از شما درخواست می کنه که یا، کامپیوتر جدید رو هم با اپل آی دی فعلی آیفونتون Authorize کنید و یا برنامه های فعلی آیفونتون رو پاک می کنه و تمام برنامه های کامپیوتر جدید رو براتون نصب می کنه...این مشکل آخر، همون چیزیه که همه دوستان باش سر و کار دارند، آیفونتون رو بردید پیش مغازه دار و اون با کامپیوتر خودش (که با یک اپل آی دی خاص Authorize شده) براتون برنامه نصب می کنه، حالا شما میاید و آیفون رو وصل می کنید به کامپیوتر خونه که قطعا با اپل آی دی فروشنده Authorize نشده است، پس از شما درخواست می کنه که کامپیوتر رو با اپل آی دی فروشنده Authorize کنید که غیر ممکنه چون شما یوزر و پسورد فروشنده رو ندارید، فروشنده هم به هیچ وجه یوزر و پسورد رو به شما نمی ده، چون با این یوزر و پسور فقط می شه ۵ تا کامپیوتر رو Authorize کرد و اون حاضر نیست یکی از اون ۵ تا رو به شما اختصاص بده، پس آیتونز پیشنهاد می کنه که برنامه های فعلی گوشی رو پاک کنه و برنامه های Authorize شده جدید رو نصب کنه، به این صورت همه برنامه های شما پاک می شه...چاره چیه؟
            استفاده از برنامه های کمکی مثل installous برای نصب برنامه های جدید، و همچنین استفاده از iTools برای اضافه یا کم کردن موسیقی و فیلم و یا استفاده از on this Iphone در iTunes 11 به بالا (البته بعد از زدن تیک manually mannage musics) برای اضافه کردن آهنگ و ویدیو و کتاب، و اجازه ندادن سینک شدن کامل آیفون با کامپیوتر...
            امیدوارم اطلاعات من بدردتون خورده باشه، من خودم بر همین اساس، یک اپل آی دی درست کردم و پنج نفر باهم شریک شدیم و ۱۰۰ دلار براش گیفت کارت خریدیم، هرکدوم با یک کامپیوتر اون اپل آي دی رو Authorize کردیم و الان راحت هر ۵ تامون به برنامه های خریداری شده دسترسی داریم...هرکدوم با یک کامپیوتر اما چند device مختلف و بدون هیچ مشکلی (مثلا من خودم هم آیپد مینی رو باش سینک می کنم، هم آیفون رو) هیچ مشکلی هم بر نخوردم تا حالا...

نظر

با درود (امیدوارم سوالم رو جای درستی مطرح کرده باشم)
              بنده گوشیم رو بعد از اینکه به 7 آپگرید کردم وقتی به آیتونز وصل میکنم نرم افزار های روی گوشی رو که قبلا سمت چپ آیتونز نشون میداد، نمیاره. الان 7.1.1 رو سیستمم هست با بک آپ گرفتن هم مشکل ندارم. روی 2 3 تا سیستم چک کردم بازم فرقی نمیکنه. نسخه های جدید و قدیم آیتونز رو هم از همین سایت گرفتم ولی بازم فرقی نکرد. کسی میتونه راهنمایی کنه؟؟؟؟؟

نظر

دوست عزیز اتورایز کردم حالا میخوام روی Transfer Purchases کلیک کنم که روی اسم ایفون که کلیک میکنم اصلا نمیشه کلیک سمت راست کرد روش!!
                چیه قضیه؟؟؟؟؟؟؟

نظر

سلام
                  موقع اتورایز کردن که هشدار میده فقط 5 تا کامپیوتر میشه اتورایز کرد چجوری میشه این تعدادو افزایش داد؟؟؟؟

نظر

نمیشه افزایش داد. یا سیستم های بی استفاده رو اگه میدونید کدومه دی اتورایز کنید یا هر پنج تا رو از منو استور ایتونز یکجا حذف کنید. خوب دقت کنید حذف هر پنج تا فقط سالی یکبار امکان پذیره.
                    .There is no knowledge that is not power

نظر

دوستان وقتی میخوام موزیک یا عکسی رو با آیفون سینک کنم پیغام زیر مبنی بر آتورایز کردن با PCـم میاد میاد:

ولی مشکل اینجاست من گزینه iTunes Store رو اصلا ندارم. به App Store میتونم وارد شم ولی همچین گزینه‌ای رو پیدا نکردم! آیا iTunes Store با App Store فرق داره؟
                      تا جایی که من یادمه یه سری PCـم رو با iTunes آتورایز کرده بودم حالا نمیدونم چی شده که دوباره ازم میخواد!
                      ادیت:آقا من اصلا به اون جمله بالاش دقت نکرده بودم فهمیدم داستان چیه. یعنی منی که الان با تانگبو اپ‌های پولی نصب کردم نمیتونم با آیتونز سینک بشم؟ پس چرا موزیک و ویدئو رو میتونم انتقال بدم (با وجود همین ارور) ولی فقط عکس‌ها نمیشه؟!
                      ویرایش توسط KaKaShi Sensei : https://i-phone.ir/forums/member/178413-kakashi-sensei در ساعت 18-01-2015, 03:15 AM

نظر

من نتونستم Transfer Purchases پیدا کنم میشه تصویرش را بزارید یا بیشتر توضیح بدید؟ ممنون

نظر

وقتی گوشی وصله از منو file در آیتونز به قسمت device برید.
                          .There is no knowledge that is not power

نظر

دوستان من کارم نرم افزاره جدیدا گوشی مشتری وصل میکنم خود سیستم هر چی برنامست پاک میکنه قبلا این مشکل رو باش نداشتم ؟
                            چیکار باید بکنم ؟

نظر

سلام
                              من یه همچین مشکلی داشتم
                              الان که اینکار رو کردم گوشیم مرتاب قفل می کنه و تا ریست می کنم میاد بالا بعد از چند ثانه صفحه قفل میشه.
                              به نظرتون برگردونم یه تنظیمات کارخونه؟ البته چند تا برنامه هم روی گوشیم بود که اونا هم خودبخود پاک شده.
                              کلیه برنامه های امنیتیم هم غیر فعال شده.
                              حالا نمی دونم فرصت مقیم شدهن در حافظه بهشون داده نمیشه یا واقعا خراب شدند.

لطفا راهنمایی فمرائید.

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                              از قسمت بالای آیتونز اون نواری که موقعه سینک نشون میده طراحی وب سایت داره اطلاعات بارگذاری میشه ، جلوش یه ضربدره . بزنید تا کنسل شه .

و بعد به قسمتی که گوشی شناسایی شده برید و درقسمته سوماری تیکش رو بردارید تا با وصل دیوایس سینک نشه !

نظر

اشتباهی سینس کردم اهنگام باک شدن چطوری میتونم برشون گردونم

نظر

صبر کنید ..
                                X