اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جلوگیری از پاک شدن اطلاعات هنگام سینک با آیتونز جدید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

ايتونز رو به آخرين ورژن اپديت كنين

نظر

قصد سینک کردن همه چیز رو دارم جز اپلیکیشن ها. ورژن 11.1.5.5 آتیونز رو رو سیستمم دارم.
      طبق گفته ی فروشنده باید تیک Apps رو بردارم و بعد سینک کنم ولی Apps مثله چیزایه دیگه مثله Contacts ، Music ، TV shows و ... جای تیک نداره...
      چجوری میتونم فقط از سینک شدن App ها جلوگیری کنم؟

نظر

امکانش هست راهنمایی کنید؟

نظر

منم همین سوال رو دارم و تا اونجایی که میدونم در آیتیونز ۱۱ چک باکس apps حذف شده ...
          گوشی یکی از آشناها رو دادم بیرون برنامه ریختن و حالا میخوام فقط آهنگ و عکس باهاش سینک کنم ...

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

چجوری عکس سینک کنم و عکسای قبلیم پاک نشه ؟

نظر

این انجمن فعالیتی هم توش انجام میشه!!!!!!؟؟
              سوالم اینقدر ابتدایی یا اینقدر سخته که هیچکس جوابی براش نداره!؟

نظر

نوشته اصلی توسط shayan_1993 نمایش پست ها
                منم همین سوال رو دارم و تا اونجایی که میدونم در آیتیونز ۱۱ چک باکس apps حذف شده ...
                گوشی یکی از آشناها رو دادم بیرون برنامه ریختن و حالا میخوام فقط آهنگ و عکس باهاش سینک کنم ...

نوشته كه بايد كامپيوتر تون رو authorize كنيد از مسير store / authorize اون وقت مشكل تون حل ميشه

نظر

نوشته اصلی توسط Hameeeeed نمایش پست ها
                  نوشته كه بايد كامپيوتر تون رو authorize كنيد از مسير store / authorize اون وقت مشكل تون حل ميشه
                  میدونم ولی همونطوری که گفتم برنامه ها رو مغازه ریخته و آیدی اونو که ندارم authorize کنم ...
                  قبلاً که میدادم بیرون برنامه بریزن تیک sync app رو ورمیداشتم و راحت سینک میشد ولی تو آیتیونز ۱۱ دیگه چک باکس نداره که بخوام تیکشو وردارم ...

نظر

لطفا یه نفر راهنمایی کنه
                    من بخوام برنامه های کرک شده خودمو از طریق آیتونز لپ تاپ خودم روی دیوایس رفیقم بنصبم چکار باید بکنم؟
                    همینطور برعکس یعنی اگه بخوام از برنامه های رفیقم توی آیتونزم برای خودم نگهدارم که بعد به دیوایس خودم منتقل کنم
                    طی این مراحل باید از اپل آیدی هردوی ما استفاده بشه یا ربطی نداره کلا؟ یا اینکه فقط اپل آیدی یکیمون کافیه؟؟
                    لطف کنید اگه امکان داره واضح راهنماییم کنید ممنون میشم

نظر

نوشته اصلی توسط ariya نمایش پست ها
                      لطفا یه نفر راهنمایی کنه
                      من بخوام برنامه های کرک شده خودمو از طریق آیتونز لپ تاپ خودم روی دیوایس رفیقم بنصبم چکار باید بکنم؟
                      همینطور برعکس یعنی اگه بخوام از برنامه های رفیقم توی آیتونزم برای خودم نگهدارم که بعد به دیوایس خودم منتقل کنم
                      طی این مراحل باید از اپل آیدی هردوی ما استفاده بشه یا ربطی نداره کلا؟ یا اینکه فقط اپل آیدی یکیمون کافیه؟؟
                      لطف کنید اگه امکان داره واضح راهنماییم کنید ممنون میشم
                      شما اصلا برنامه های کرک شده رو نمیتونی با آیتوتز نصب کنید...!!! با برنامه های جانبی دیگه میتونید اینکار رو انجام بدید، ولی به محض اینکه دیوایس رو با آیتونز Sync کنید ، همه اونها پاک میشه.

Sent from my  iPhone 4 using Tapatalk 2.2

نظر

جلوگیری از پاک شدن اطلاعات هنگام سینک با آیتونز جدید

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                        شما اصلا برنامه های کرک شده رو نمیتونی با آیتوتز نصب کنید...!!! با برنامه های جانبی دیگه میتونید اینکار رو انجام بدید، ولی به محض اینکه دیوایس رو با آیتونز Sync کنید ، همه اونها پاک میشه.

ممنون از پاسختون
                        میتونم از آیتولز استفاده کنم ؟
                        فکر میکنم با این برنامه میتونم برنامه های کرک و رایگان رو بنصبم و از برنامه های نصب شده روی دیوایس دوستم هم یه نسخه بردارم و روی سیستمم نگهدارم
                        درسته؟

سوال پست قبلمو ویرایش میکنم

لطفا یه نفر راهنمایی کنه
                        من بخوام برنامه های خودمو که از اپ استور دانلود کردم از طریق آیتونزم روی دیوایس رفیقم بنصبم چکار باید بکنم؟
                        یعنی برنامه های رایگانی که با اپل ایدی خودم دان کردم میتونم با ایتونز روی دیوایس دوستم بنصبم؟

همینطور برعکس یعنی اگه بخوام از برنامه های رایگان رفیقم توی آیتونزم برای خودم نگهدارم که بعد به دیوایس خودم منتقل کنم؟؟؟

Sent from my ipad
                        ویرایش توسط ariya : https://i-phone.ir/forums/member/12552-ariya در ساعت 17-05-2014, 02:52 PM

نظر

ممنون از پاسختون
                          میتونم از آیتولز استفاده کنم ؟
                          فکر میکنم با این برنامه میتونم برنامه های کرک و رایگان رو بنصبم و از برنامه های نصب شده روی دیوایس دوستم هم یه نسخه بردارم و روی سیستمم نگهدارم
                          درسته؟

سوال پست قبلمو ویرایش میکنم

لطفا یه نفر راهنمایی کنه
                          من بخوام برنامه های خودمو که از اپ استور دانلود کردم از طریق آیتونزم روی دیوایس رفیقم بنصبم چکار باید بکنم؟
                          یعنی برنامه های رایگانی که با اپل ایدی خودم دان کردم میتونم با ایتونز روی دیوایس دوستم بنصبم؟

همینطور برعکس یعنی اگه بخوام از برنامه های رایگان رفیقم توی آیتونزم برای خودم نگهدارم که بعد به دیوایس خودم منتقل کنم؟؟؟

Sent from my ipad
                          خواهش میکنم.
                          درباره آیتولز زیاد مطمئن نیستم. ولی درمورد قسمت دوم سئوالتون باید بگم که اگر بخواهید برنامه هاییکه با اپل ایدی خودتون دانلود کردید روی دیوایس شخص دیگری نصب کنید باید از کلمه عبور و اپل آیدی خودتون برای اتورایز و Sync کردن روی آیتونز دوستتون استفاده کنید. یعنی دوست شما هم باید از اپل آیدی شما استفاده کنه و بلعکس.کلاً هر برنامه با همان اپل ایدی که دانلود شده قابل استفاده هستش.

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                            خواهش میکنم.
                            درباره آیتولز زیاد مطمئن نیستم. ولی درمورد قسمت دوم سئوالتون باید بگم که اگر بخواهید برنامه هاییکه با اپل ایدی خودتون دانلود کردید روی دیوایس شخص دیگری نصب کنید باید از کلمه عبور و اپل آیدی خودتون برای اتورایز و Sync کردن روی آیتونز دوستتون استفاده کنید. یعنی دوست شما هم باید از اپل آیدی شما استفاده کنه و بلعکس.کلاً هر برنامه با همان اپل ایدی که دانلود شده قابل استفاده هستش.

بازم سپاس
                            خب اینکار ایراد محدودیت یا مشکلی برای اپل ایدی من ایجاد نمیکنه؟

Sent from my ipad

نظر

بازم سپاس

Sent from my ipad

نظر

بازم سپاس

Sent from my ipad
                                اگر اپل ایدی خودتون رو بصورت درست و اطلاعات صحیح درست کرده باشید، باز هم بخاطر اینکه با دو IP مختلف میخواهید دائماً از یک اپل آیدی استفاده کنید احتمال داره که به مشکل بلاک شدن بربخورید. بهتره که اینکار رو برای مدت زیادی انجام ندید. ولی برای مثلاً یکی دوبار فکر نکنم مشکلی پیش بیاد.

نظر

صبر کنید ..
                                X