اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

"Insomnia Pro 4.1 " جلوگیری از قطع شدن Wifi در Lockscreen

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• "Insomnia Pro 4.1 " جلوگیری از قطع شدن Wifi در Lockscreen

با نصب این برنامه زمانی که از Wifi استفاده میکنید با لاک شدن صفحه اتصالتون قطع نمیشه دیگه ..

ورژن 4.1 این برنامه رفع عیب شده و به خوبی رو iOS 4.x جواب میده !

Power of Creation
    www.i-Phone.ir

نوشته اصلی توسط yas69
    دوستان مصرف باتری تو این برنامه ها مهمه من برنامه ی مشابه این و نصب کردم اسمش keepAwake بود به شدت باتری میخورد اینم مصرف باتری و بالا میبره؟
    این برنامه فقط از قطع شدن wifi جیلوگیری میکنه
    مسلما وقتی از wifi استفاده میکنید مصرف باطری خیلی بالا میره

Power of Creation
    www.i-Phone.ir

نظر

نسخه کرک شده رو از اینجا دانلود کنید.
      اگر قبلا برنامه رو نصب کرده بودید قبل از نصب به مسیر زیر برید:
      کد:
      /etc
      و فایل hosts رو باز کنید و اخرش کد زیر رو اضافه کنید:
      کد PHP:
      127.0.0.1 purchase.malcolmhall.com 
      فایل رو ذخیره کنید و گوشی رو ریستارت کنید و حالا فایل deb رو نصب کنید.

نظر

Insomnia Pro 4.2 *Crack*
        خوب ورژن جدید این برنامه هم ریلیز شد
        * v 4.2 Supports Insomnia Toggle on iOS 4.
        * Fixes LockInfo notification messages

Donwlod Deb : Insomnia Pro 4.2
        Add Surse : cydia.myrepospace.com/HackStor

نظر

نوشته اصلی توسط bigbang001
          سلام دوستان
          من ایفون ۴ ios 4.01 دارم و بدون هیچ نرم افزاری wifi حتی زمانی که گوشی لاک میشه قطع نمیشه مگه برای سایر دوستان قطع میشه که نیاز به این نرم افزار باشه!
          اگه گوشی لاک کنین معلوم که قطع می شه

نظر

Insomnia Pro 4.2-1 *Crack*

Donwlod Deb : Insomnia Pro 4.2-1
            Add Surse : cydia.myrepospace.com/HackStor

نظر

لینک سالم:
              دانلود

نظر

من در جواب دوستان بگم wifi در صورتی که نرم افزاری در حال away باشه خاموش نمیشه و به محض اینکه پرتکلی دیتا رو برای اون نرم افزار ارسال کنه و اون نرم افزار هم در حالت standby باشه پیغام روی صفحه میاد!!! شما با installus برنامه ای رو برای دانلود بگذارید و گوشی رو لاک کنید ... بعد گوشی رو از حالت لاک خارج کنید ... خواهید دید دانلود در حال ادامه هست!

یا همین کار رو با برنامه مسنجر انجام بدید!!! wifi هم از نظر من سیستم standbye داره! و در صورتی که در محیطی کانکت باشه ۱۰۰ خاموش نمیشه!! تا دیتا برای اون پرتکل ارسال شه .... در ضمنننن باطری رو هم نمیخوره .... تست بفرمایید ....

من مسنجرم شب تا صبح کانکته ولی باطری نهایت ۵٪ کم میشه و pm ها همه میاد

نظر

نوشته اصلی توسط dontsee نمایش پست ها
                  من در جواب دوستان بگم wifi در صورتی که نرم افزاری در حال away باشه خاموش نمیشه و به محض اینکه پرتکلی دیتا رو برای اون نرم افزار ارسال کنه و اون نرم افزار هم در حالت standby باشه پیغام روی صفحه میاد!!! شما با installus برنامه ای رو برای دانلود بگذارید و گوشی رو لاک کنید ... بعد گوشی رو از حالت لاک خارج کنید ... خواهید دید دانلود در حال ادامه هست!

یا همین کار رو با برنامه مسنجر انجام بدید!!! wifi هم از نظر من سیستم standbye داره! و در صورتی که در محیطی کانکت باشه ۱۰۰ خاموش نمیشه!! تا دیتا برای اون پرتکل ارسال شه .... در ضمنننن باطری رو هم نمیخوره .... تست بفرمایید ....

من مسنجرم شب تا صبح کانکته ولی باطری نهایت ۵٪ کم میشه و pm ها همه میاد

ولي يه مشكلي كه من احساس مي*كنم اينه كه من با برنامه نيم*باز كانكت مي*شم ولي هر چند دقيقه كه مي*رم سري به گوشي مي*زنم و برنامه نيم*باز را باز مي*كنم دوباره انگار مي*خواد كانكت بشه...
                  اول فكر مي*كردم از اكسس پوينته، ولي با لب*تاپ كه تست كردم چنين مشكلي بر نخوردم!
                  جالبه بدونيد كه با هر گوشي ديگه*اي هم كه تست مي*كنم چنين مشكلي را حس مي*كنم...
                  نمي*دونم من در اين حالت قطع هستم يا نه...

نظر

صبر کنید ..
                  X