اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خودتان سورس بسازید!!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خودتان سورس بسازید!!!

تو سایت iappcat.com برید و id بسازید و log in کنید.به قسمت سیدیا(iappcat.com/cydia)برید و برنامه هایی که میخواید add کنید.تو قسمت list بالا آدرس سورس خودتونو ببینید.مثلا مال من iappcat.com/r/16914 هست
    خدایا چگونه زیستن را به من بیاموز چگونه مردن را خود خواهم آموخت. دکتر علی شریعتی

نوشته اصلی توسط shahab_kobe نمایش پست ها
    تو سایت iappcat.com برید و id بسازید و log in کنید.به قسمت سیدیا(iappcat.com/cydia)برید و برنامه هایی که میخواید add کنید.تو قسمت list بالا آدرس سورس خودتونو ببینید.مثلا مال من iappcat.com/r/16914 هست
    خوبه اینجوری همه یک سورس شخصی خواهند داشت.
    دستت درد نکنه خوشم اومد

نظر

عجب پس دوباره راه افتاد!..
      یادش بخیر پارسال این سایت برای این کار رو برای installer انجام میداد و امسال هم برای cydia
      به همه دوستان پیشنهاد میشه چیز بدرد بخوری هست
      far-shad.ir

نظر

کار باهاش راحته و خیلی به درد بخوره سورس انجمن رو بهش اضافه کردم
        Repository http://i-phone.ir/cydia has been added to our Catalog.
        After moderator's verification it will start being indexed

یه سوال : وقتی یه سورسی رو بهش اضافه می کنی و بعدها داخل اون سورس تغییراتی ایجاد بشه آیا اینجا اتوماتیک تغییرات صورت می گیره و یا نه ، باید دوباره سورس رو بهش اضافه کنیم ؟ ( مثلا وقتی یه برنامه ای داخل یه سورسی که اینجا قبلا اد کردیم آپدیت بشه اینجا هم خود به خود آپدیت می شه ؟ )

نظر

فکر میکنم هر بار وصل شی refresh کنه.وبرنامه های جدید اضافه بشه.
          خدایا چگونه زیستن را به من بیاموز چگونه مردن را خود خواهم آموخت. دکتر علی شریعتی

نظر

سایت جالبی هست ولی اگه این امکان رو داشت خودت پکیجی که ساختی رو اضافه کنی عالی میشد

نظر

اگر از من میشنوید این سایت ها به خاطر مشکلاتی که دارند آخرش آدم مجبور میشه خودش پکیج ها رو درست کنه

نظر

صبر کنید ..
              X