اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Win7 Farsi V2.2 ورژن جدید فارسی ساز

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Win7 Farsi V2.2 ورژن جدید فارسی ساز

و اینهم Win7 Farsi 2.2

و کلی امکانات فارسی جدید اضافه شده بهش.
    امکانات :
    1. صفحه ی تماس قسمت های اسپیکر و هولد و ... فارسی شده
    2.اضافه شدن تاریخ فارسی به صورت تغییر رنگ ماهها و ایام هفته در لوک اسکرین
    3. اضافه شدن باطری به صفحه که در قبلی موجود نبود
    4. اضافه شدن تاریخ و روز شمار در صفحه ی اصلی همانند تقویم جلالی که با تم های دیگر کار نمی کرد
    5. اسلاید شو فارسی در قسمت نمایش عکس
    6. اضافه شدن دکمه های فارسی در مدیا پلایر 12 در آیفون
    7. هواشناسی فارسی
    8.باز شدن لوک اسکرین با اشاره انگشت و نمایشی زیبا از آن
    9. نوت پد فارسی (آیکون ها)
    11. اکسپلورر فارسی (آیکون ها)
    12. نمایش زمان و درصد شارژ باطری بصورت فارسی در لوک اسکرین
    11.بالون های فارسی شده در قسمت مسیج
    13 .روشن و خامش شدن صدا بصورت فارسی (تغییرات لازم انجام شده)
    و کلی امکانات اضافه شده به ورژن جدید آن

--------------------------------------------------------------------------------------

قسمتی از عکس های گرفته شده :::

طريقه ي نصب (حتما بخوانيد) :
    این تم به رو صورت قابل نصب هست (از طریق سرس و هم بصورت دستی)

طریقه ی نصب بصورت دستی:
    1-اين مجموعه خودش فارسي سازي شده و تمام تم هاي فارسي رو که در وينتربورد تيک خورده رو غير فعال کنيد .
    2-در پوشه دو فايل هست که هر دو را در مسير مشخص شده کپي کنيد
    3-براي اجرا بايد هر دو فايل را تيک بزنيد که اولي تم ويندوز هست و دومي حالت نمايش باطري
    4- اميدوارم لذت ببريد و با تشکراتون منتظر کار بعدي باشيد

به هرحال من سعي و تلاش خودم و انجام دادم تا اينکه شما راضي باشيد و از دوستاني که نظر دادن براي بهبود کيفيت و کارايي ازشون ممنونم و از دوست خوبو مهربانم امير که واقعا در حاضر شدن اين تم بسيار کمک کردند از طرف خودم قدرداني ميکنم . شايد چند وقتي وقتمو گرفت تا کارش تموم شد و بعضي از کاراش براي اولين بار بود که فکر کنم فارسي شده باشه

هرگونه نظر ويا پيشنهاد داشتين حتما بگيد تا در صورت لازم و در صورت مقدور بودن براي ورژن هاي بعدي بتونم کاري بهتر ارائه بدم

در اين قسمت فايل ها رو بريزيد:

کد HTML:
    /private/var/stash/Themes/

سورس: xsellize
    ویرایش توسط ali_haker : https://i-phone.ir/forums/member/1869-ali_haker در ساعت 26-04-2009, 05:43 PM

از زحمات شما به سهم خودم بسیار سپاسگذارم،فقط یه سوال دارم و اونم اینه که آیا امکانش هست مثل Jalali Calender کنار باتری(اون بالای سمت راست صفحه) تاریخ نمایش داده بشه؟
    یه چیزه دیگه اینکه برای ورژن 2.2.1 آماده شده یا روی 2.2 هم به راحتی کار میکنه؟
    ویرایش توسط zenon : https://i-phone.ir/forums/member/102-zenon در ساعت 19-04-2009, 03:12 AM

نظر

نوشته اصلی توسط zenon نمایش پست ها
      از زحمات شما به سهم خودم بسیار سپاسگذارم،فقط یه سوال دارم و اونم اینه که آیا امکانش هست مثل Jalali Calender کنار باتری(اون بالای سمت راست صفحه) تاریخ نمایش داده بشه؟
      مرسی از این لطفتون . راجب این موضوع که شما فرمودین حتما کار می کنم تا فردا شب خبر میدم
      روی 2.2.1 و 2.2 هم کار می کنه عزیز
      ویرایش توسط ali_haker : https://i-phone.ir/forums/member/1869-ali_haker در ساعت 19-04-2009, 03:16 AM

نظر

باز نمی شه یعنی تم میاد ولی تم اصلی ایفونو میاره لطفا راهنمایی کنید ورژن 22.1

نظر

نوشته اصلی توسط tetra نمایش پست ها
          باز نمی شه یعنی تم میاد ولی تم اصلی ایفونو میاره لطفا راهنمایی کنید ورژن 22.1
          فکر کنم Permission رو باید بذاری رو 777

نظر

گزاشتم ولی کار نمی کنه

وقتی میریزم err 501 میده fail to the properties of the following files (folders)501

مرسی درست شد خیلی ممنون
            ویرایش توسط paj : https://i-phone.ir/forums/member/260-paj در ساعت 19-04-2009, 12:21 PM دلیل: سه پست متوالي

نظر

نوشته اصلی توسط tetra نمایش پست ها
              گزاشتم ولی کار نمی کنه

وقتی میریزم err 501 میده fail to the properties of the following files (folders)501

مرسی درست شد خیلی ممنون

ببخشید tetra عزیز من نبودم که جواب شمارو بدم امیدوارم از تم راضی باشیدو خوشتون بیاد و همچنین از دوست خوبم ArmiN که پاسخ سوال شما رو دادن ممنونم

ویرایش توسط ali_haker : https://i-phone.ir/forums/member/1869-ali_haker در ساعت 19-04-2009, 02:37 PM

نظر

تبریک میگم بهتون بابت زحمتی که کشیدید و موفقیتی که به دست آوردید...

نظر

نوشته اصلی توسط ahmad4576 نمایش پست ها
                  تبریک میگم بهتون بابت زحمتی که کشیدید و موفقیتی که به دست آوردید...
                  مرسی احمد جان اگه شما دوستان راضی باشید دل منم شاد میشه اگه خدا بخواد و استقبال بشه کارای جدیدی رو ارائه میدم حتما

ویرایش توسط ali_haker : https://i-phone.ir/forums/member/1869-ali_haker در ساعت 19-04-2009, 04:20 PM

نظر

خیلی خوب بود!بسی لذت بردیم!!!خسته نباشی!!منتظر بعدی هستیم!

نظر

من تازه كارم. اين جمله بالا يعني چي؟ كسي ميتونه راهنمايي كنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad shadel نمایش پست ها
                        من تازه كارم. اين جمله بالا يعني چي؟ كسي ميتونه راهنمايي كنه؟
                        نه عزیز احتیاجی به این کار نیست و کپی کردنش تو قسمت معرفی شده کافی هست باز هم اگه مشکلی بود بگو

نظر

من كپي كردم.تو winterboerd انتخاب هم ميشه. ولي اجرا نميشه. نميدونم مشكل كجاست؟؟؟

نظر

سلام خیلی تم خوبی هست فقط اصلا شارز رو نشون نمی ده

نظر

بابا يكي جواب بده. پس چرا من نميتونم . همه چي درسته ولي تم اجرا نميشه. تو wintrboerd هم تيك خورده.

نظر

صبر کنید ..
                              X