اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش تصویری نصب و تنظیم magic mouse در مک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش تصویری نصب و تنظیم magic mouse در مک

سلام دوستان
    همون طور که می دونید magic mouse یکی از بهترین ماوس های ساخته شده هست که کار باهاش بسیار آسان و البته لذت بخش هست. نکته جالب در موردش اینه که لمسی هست و هیچ دکمه ای نداره
    در این آموزش قصد دارم از ابتدا نحوه pair کردن و استفاده ازش رو براتون توضیح بدم.
    برای این که بتونید از همه امکاناتش استفاده کنید باید نسخه مک 10.6.2 به بالا باشه پس اگر قدیمی تر هست مکتون رو اپدیت کنید.

۱) این ماوس از باطری های سایز AA یا همون قلمی خودمون استفاده می کنه.موقعی که می خریدش یک جفت باطری داخلش هست.
    پشت گوشی یک دکمه وجود داره برای روشن و خاموش کردنش.

۲) دکمه رو به سمت بالا ببرید تا ماوس روشن بشه.بالاش یک چراغ سبز رنگ شروع می کنه به چشمک زدن که یعنی گوشی در حالت recovery هست و فعلا با کامپویتری pair نشده پس اگر دیدید چراغش ثابت هست یعنی pair هست.
    البته این چراغ میزان شارژ باطری رو هم نشون میده.

۳)خب حالا بلوتوث مکتون رو روشن کنید و حتما باید discoverable باشه:

۴) حالا وارد system preference بشوید:

۵)به بخش mouse برید:

۶)روی گزینه set up bluetooth mouse اون پایین کلیک کنید:

۷) حالا مک شروع به گشتن ماوس می کنه:

۸) وقتی ماوس رو پیدا کرد روی continue کلیک کنید و تنظیماتش رو برای استفاده راحت تر به صورت زیر قرار بدید:
    (همچنین در قسمت پایینش می تونید میزان شارژ باطری ماوس رو هم ببینید)

۹) در این مرحله اگر ماوس USB به سیستم وصل هست جداش کنید .اگر ماوس USB رو به گوشی وصل کنید ممکنه هر بار مجبور بشید دوباره pair کنید چون تنظیمات ماوس به هم می خوره.

۱۰) وقتی ماوس با مک pair میشه علامت بلوتوث به صورت زیر در خواهد آمد:

۱۱) از magic mouse اتون لذت ببرید واقعا بهترین ماوس جهان هست

لطفا کپی بردای با ذکر منبع.
    می توانید با استفاده از پکیج های نرم افزاری مک ؛ نهایت لذت را از مک خودتون ببرید.

سوالی باشه در خدمتم. موفق باشید.
    ویرایش توسط Professional : https://i-phone.ir/forums/member/14816-professional در ساعت 24-09-2011, 12:57 PM

ممنون !!
    مجيك موس عجبب چيزيه ها ....:d
    انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

شاید خیلی ها به خاطر قیمت بالاش از خریدنش صرفه نظر کنند ولی با توجه به این که مولتی تاچ هم هست واقعا می ارزه و تا باهاش کار نکنید قدرتش رو نمی دونید.

نظر

من باهاش کلی کار کردم اصلا راحت نیست

نظر

اين كاورت چقد قشنگه از كجا خريدي؟

نظر

سلام
            این موس ها با سیستم رو میزی و ویندوز 7 کار میکنن

نظر

نوشته اصلی توسط sahba_08 نمایش پست ها
              من باهاش کلی کار کردم اصلا راحت نیست
              اگر بهش عادت کنید با هیچ ماوس دیگه ای نمی تونید کار کنید.

نوشته اصلی توسط mahdy118 نمایش پست ها
              اين كاورت چقد قشنگه از كجا خريدي؟
              از فروشگاه سایت: (البته ماله من مدل ۲۰۱۰ هست)
              http://www.i-phone.ir/forums/thread10554.html

نوشته اصلی توسط IRTCI نمایش پست ها
              سلام
              این موس ها با سیستم رو میزی و ویندوز 7 کار میکنن
              بله البته دیگه gesture هاش قابل استفاده نیست در ضمن باید بلوتوث داشته باشه سیستمتون.

دوستانی که درخواست کردند برنامه ای که در عکس مرحله ۳ میزان cpu و ... رو نشون میده بذارم اینجا گذاشتمش:
              http://www.i-phone.ir/forums/post209348-176.html

نظر

باطري هايي كه همراه مجيك موس هست شارژي هست يا يك بار مصرف ؟

نظر

نوشته اصلی توسط mohsenfhm نمایش پست ها
                  باطري هايي كه همراه مجيك موس هست شارژي هست يا يك بار مصرف ؟
                  نه یه بار مصرف است مال من که زود تمام شد ولی الان باطری شارژی براش خریدم وباید هربار بعداز تخلیه شارژش کنم
                  ویرایش توسط saeedi2 : https://i-phone.ir/forums/member/13500-saeedi2 در ساعت 12-09-2010, 12:25 PM

نظر

نوشته اصلی توسط saeedi2 نمایش پست ها
                    نه یه بار مصرف است مال من که زود تمام شد ولی الان باطری شارژی براش خریدم وباید هربار بعداز تخلیه شارژش کنم
                    بر عکس شما باتری من خیلی دیر تمام شد حدودا 2 ماه ونیم هر روز دو سه ساعت هم باهاش کار میکردم موس واقعا زیباییه.

نظر

حالا واقعا چطوریه که بهترین موسه جهان شده؟

نظر

نوشته اصلی توسط moein92 نمایش پست ها
                        حالا واقعا چطوریه که بهترین موسه جهان شده؟

ماوس خوبی است ولی بهترین ماوس جهان بعید میدونم چون بیشتر سلیقه ای است بعضی ها این رو می پسندن وبعضی ها .....
                        مثلا اگر در سیستم مجازی ویندوز ازش در xp استفاده کنی کاملا تعریف شده است ومشکلی نداره ولی اگر روی سیستمت بعنوان مثال دوتا ویندوز مجزا داشته باشی ویکیش xp باشه باید برای هربار ورود به ویندوز معرفیش کنی واین دردسر ها رو نیز داره

نظر

نوشته اصلی توسط mehrdad.apple نمایش پست ها
                          بر عکس شما باتری من خیلی دیر تمام شد حدودا 2 ماه ونیم هر روز دو سه ساعت هم باهاش کار میکردم موس واقعا زیباییه.
                          ولی اونطوری که به من گفته شده بود میگفتن تا شش ماه براحتی جواب میده که بقول شماهمون دو ماه رو بیشترجواب نداد

نظر

بستگی داره چه قدر ازش استفاده می کنید من خودم الآن ک هفته نشده شارژش نزدیک ۷۰ درصد شده چون روزی ۱۰ ساعت شایدم بیشتر کار می کنم.
                            ولی اگر روزی ۲-۳ ساعت کار می کنید باطری خودش ۲ تا ۲.۵ ماه بهتون جواب میده.
                            در کل من خودم باطری شارژی گرفتم که خیالم راحت باشه.

نظر

برای اینکه با کامپیوتر های رومیزی با ویندوز 7 ازش استفاده بکنیم چه کارهایی رو باید انجام بدیم ؟ واسه نصب بلوتوث چیکار باید بکنیم ؟:d

نظر

صبر کنید ..
                              X