اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دلیل ارور 1015

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دلیل ارور 1015

میخواستم ببینم شما هم مثل من بعد از هر ریستور با ارور 1015 مواجه میشین یا نه ...باید همیشه از برنامه فیکس کردن ارور 1015 استفاده کنم تا بیاد بیرون ...چکار کنم که از شر این ارور راحت بشم ؟؟

اتفاقا دیروز یکی دوستام همین مشکلو داشت متن ارور رو که بخونِی منوجه میشی ارور واسه چیه
    دلیلش اینه که تاریخ و ساعت کامپیوترت به میلادی درست نیست درستش حل میشه
    ویرایش توسط arefff : https://i-phone.ir/forums/member/16548-arefff در ساعت 10-09-2010, 09:27 PM

نظر

ممنونم دوست عزیز خیلی کمک کردی .حق با شماست .اصلا از تاریخ غافل شده بودم

نظر

نه دوست عزیز از اینم نیست .نشد

نظر

این منطقی تره .مرسی

نظر

سلام دوستان

من مشکله ارور ۱۰۱۵ رو داشتم ۱۰۰ بر امتحان کردم ارور می*گرفتم

کاری که کردم اسم گوشیمو عوض کردم،، بد آپدیت کردم و شد بد از ۱۰۰ بار بالاخره آپدیت شد به راحتی*

شاد باشید

یعنی* روی اسم گوشی کلیک کنید و عوض کنید اسمشو

از توی آیتونز،مال من آیفون بود،،مال شما هم اگه عوض نکردی آیفون هست
            ویرایش توسط izadmehr : https://i-phone.ir/forums/member/5982-izadmehr در ساعت 11-09-2010, 02:08 AM

نظر

نوشته اصلی توسط izadmehr نمایش پست ها
              سلام دوستان

من مشکله ارور ۱۰۱۵ رو داشتم ۱۰۰ بر امتحان کردما یودت کنم ارور می*گرفتم

کاری که کردم اسم گوشیمو عوض کردم،، بد آپدیت کردم و شد بد از ۱۰۰ بار بالاخره آپدیت شد به راحتی*

شاد باشید

یعنی* روی اسم گوشی کلیک کنید و عوض کنید اسمشو

از توی آیتونز،مال من آیفون بود،،مال شما هم اگه عوض نکردی آیفون هست
              زمانی که گوشی رو به dfu میبری قبل از رستور آیتونز فقط گوشی رو تو ریکاوری مد میشناسه و اصلا تشخیص نمیده اسم گوشی چی بوده...
              فکر نکنم تغییر نام دلیل رفع ارور شما بوده باشه

Power of Creation
              www.i-Phone.ir

نظر

سلام

من گوشیم تو اون حالت نبود

اما اون مشکلو هم داشتم

خیلی سادهست

برنامهٔ quickwpnرو نصب کن،،الان نمیدونم کجاست اما تو دستورش گفته کجا باید بریزی فلدر رو

بد اگه دفو هستیی،، بد از آپدیت که ارور داد.برنامه رو باز کن،،یه صفحه خالی،،تعجب نکن،فقط کدم حومه و پاور رو نگاه دار،،لوگوی اپل که اومد دکم هارو رها کن و برنامه رو زود بند،،بد گوشی میاد بلا،،چند ثانیه امرجنسی کال نشون میده اما زود میره،،و گوشی آپدیت شده، به همین راحتیی،

پس یup kon گوشیو ارور که داد،این کارو انجام بده،

من این کارو ۵ بار انجام دادم و شد
                ویرایش توسط izadmehr : https://i-phone.ir/forums/member/5982-izadmehr در ساعت 11-09-2010, 02:34 AM

نظر

نوشته اصلی توسط izadmehr نمایش پست ها
                  سلام

من گوشیم تو اون حالت نبود

اما اون مشکلو هم داشتم

خیلی سادهست

برنامهٔ quickwpnرو نصب کن،،الان نمیدونم کجاست اما تو دستورش گفته کجا باید بریزی فلدر رو

بد اگه دفو هستیی،، بد از آپدیت که ارور داد.برنامه رو باز کن،،یه صفحه خالی،،تعجب نکن،فقط کدم حومه و پاور رو نگاه دار،،لوگوی اپل که اومد دکم هارو رها کن و برنامه رو زود بند،،بد گوشی میاد بلا،،چند ثانیه امرجنسی کال نشون میده اما زود میره،،و گوشی آپدیت شده، به همین راحتیی،

پس یup kon گوشیو ارور که داد،این کارو انجام بده،

من این کارو ۵ بار انجام دادم و شد

ارور 1015 ارور نا آشنا و حل نشدنی نیست دوست عزیز..
                  خیلی وقت ها موقع رستور و بیشتر دانگرید این ارور رخ میده و به راحتی با برنامه های مختلفی مثل iRecboot , iReb , iRecfo و ... میشه گوشی از حالت ریکاوری بعد از اون ارور خارج کرد !

Power of Creation
                  www.i-Phone.ir

نظر

دقیقا این ارور مال بیس بند هست

بعنوان مثل اگه شما از ۴.۰.۱ به ۴ ریستور کنید این ارور رو نمیگیرید و به راحتی* ریستور می*شه چون بیسبند تغییر نکرده بود ولی* اینا چون بیس بند تغییر کرده ارور میده دوست عزیز

Fix iTunes 1015 Error Free With Error 1015 Fixer Tool

نظر

دقیقا این ارور مال بیس بند هست

بعنوان مثل اگه شما از ۴.۰.۱ به ۴ ریستور کنید این ارور رو نمیگیرید و به راحتی* ریستور می*شه چون بیسبند تغییر نکرده بود ولی* اینا چون بیس بند تغییر کرده ارور میده دوست عزیز

Fix iTunes 1015 Error Free With Error 1015 Fixer Tool

نظر

سلام

آقا من از ۴.۰.۱ به ۴.۱ آاپ کردم این errorرو گرفتم،،اما rename کردم گوشیم مشکل حل شد

نظر

مگه در آپدیت کردن گوشی به فریمور بالاتر هم باید این پیام رو بده؟

نظر

سلام

بلی،من هم از ۴.۱ به ۴،۰،۱ آپدیت کردم این error رو داد،،هم برعکس

نظر

دقیقا من هم از وقتی رفتم به 4.1 این مشکلو دارم ..فکر کنم چون بیس باند آپدیت شده این ارور رو میده .05.14.02

نظر

صبر کنید ..
                              X