اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دلیل ارور 1015

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من خودم مشکله دوستمو با همون روشی که گفتم حل کردم دروغ که ندارم بگم
    گوشیش 3جی انلاک فکتوری بود و همش ارور 1015 میداد متن ارور رو که خوندم پاینه متن با نوشته ی کمرنگ نوشته بود تاریخو زمان رو درست کنید اینکارو کردمو شد خیلی راحت

نظر

عارف جان هیچ ربطی نداره با برنامه های Ireb هم تو ورژن 4.1 به 4.0.1 دانگیرید کردن هم نمی شه
      Umberalla برنامه ی کاملی واسه دانگیریده ... با داشتن SHSH 4.0.1 رستور می کنید حالا Eror 1015 می ده و تو ریکاوری گیر می کنید
      حالا برنامه Umberalla باز کنید پایین Display Shshs نوشته Kilick Divce out of Recovey فقط کافیه کلیک کنید ... حالا از گوشیتون لذت ببرید

نظر

مشکل من که حل شد و 3gs به خوبی کار میکنه...

مراحل کار برای گذر از error 1015 مشکل در restore فریمور 4.2.1 و نصب آسان Untethered Jailbreak و آنلاک بیسباند 06.15.00

1. با استفاده از نرم افزار iREB میتوانید آیفون را از حالت recovery خارج کنید و با استفاد از itunes کاستوم 3gs را بوسیله shift+ browse وارد و نصب کنید

2. با استفاده از اجرای redsn0wb6 بصورت one-core در ویندوز, فریمور اصلی 3gs را انتخاب و yes را انتخاب و بعد cydia را انتخاب و نصب کنید سپس یکبار دیگر redsn0wb6 را اجرا و thered reboot را انتخاب کنید تا آیفون ریبوت شود

3. آخرین ورژن greenpois0n را اجرا و جیلبرک کنید تا آیفون بصورت Untethered Jailbreak در آید و سپس سورس repo666.ultrasn0w.com را در cydia اضافه کنید و از داخل آن برنامه ultrasn0w 1.2 را نصب کنید تا آیفون unlock شود

Enjoy

نظر

سلام من هم این مشکل دارم همه این کار ها رو کردم ولی جواب نداد 4.2.1 و یک سری مشکات دار من با ز هم میخوام فایل 4.2.1 دو بار بریزم دانلود کردم و erorr 1015 restore میده یک بار من از این برنام استفاده کردم tinyumbrella-4.21.05 وحتی روی exit recovery هم ردم و نشد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

حالا من چیکار کنم اگر کسی میدونه چی کار کنم لطفا کمک کنیند mer30

نظر

نوشته اصلی توسط benyamin95 نمایش پست ها
              حالا من چیکار کنم اگر کسی میدونه چی کار کنم لطفا کمک کنیند mer30
              شما رو چه بیس باندی هستید ؟ با فیریمور اصلی رستور می کنید دیگه ؟

نظر

از کجا باید دید که روی چه باندی هستی؟؟؟ گوشی رو ریکاوری گیر کرد بیشتر برنامه هارو تست کردم جواب نداد من کوشیم unlock factory بود 3.12 بود به 4.2.1 آپدیت کردم دادم به مغاز بازش کرد یک سری برنامه روش تست کرم مثل tinyumbrella-4.21.05 و redsn0w_win_0.9.6b4 بد کارمی کرد خواست به 4.21 آپدیت کنم حالا گیرکردم 1015 ؟؟؟ بله من فیریم ور اصلی ریستور میکنم راستی من قبلا با tinyumbrella shsh کرده بودم این هارو مینوشت داخل all saved shshs 4.0 4.1 4.2.1 4.2.1b3 ومن هم حتی فیرم ور گرفتم 4.2.1b3 داخل itunes یک کم سرچ مکنه وخودش میر بیرون من windosw ریختم دیگه این ها نمیاد all sved shshs خالی

نظر

iPhone1,2_4.2_8C5115c این چه فیریموری هست 4.2.1b3 شاید دادم بیرون درست کنه این فیریمر آپدیت کرد ولی من 4.21b3 دارم نشد

نظر

iREB-4.0.x-4.1 با این برنام از ریکاوری درش اوردم نوشت no service بد روی فلش به چند زبان مینویس بد فلش میکشم زد emergency call عداد میا aks usb به itunes زد من چیکار کنم

نظر

دوبار eroor 1015 میده

نظر

نوشته اصلی توسط benyamin95 نمایش پست ها
                        دوبار eroor 1015 میده
                        شما Host رو به حالت اول برگردونید و به 4.2.1 رستور کنید

نظر

# localhost name resolution is handled within DNS itself.
                          # 127.0.0.1 localhost
                          # ::1 localhost
                          74.208.10.249 gs.apple.com
                          #127.0.0.1 gs.apple.com
                          تا حلا ای نجوری بود اشتباه بود فکر کنم این جوری درست
                          # localhost name resolution is handled within DNS itself.
                          # 127.0.0.1 localhost
                          # ::1 localhost
                          127.0.0.1# gs.apple.com

نظر

سلام من از چیزا ای که اینجا نوشته شده سر در نمیارم ! من 4.2.1 بودم چون خیلی کند شده روی 3 جی میخوام بیارمش روی 3.1.3 حالا وسط ریستور ارور 1015 میده ! لطفا کمک !

نظر

۳.۱.۳ shsh دارید ؟

نظر

سلام دوستان من یه 3جی لاک دارم 4.2.1 بیس باندشو اوردم روی 6.15 اومدم ریستور کنم دوباره 4.2.1 رو بریزم ارور 1015 میده لطفا راهنماییم کنید الان تو حالت ریکاوریه

نظر

صبر کنید ..
                                X