اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حل مشکل کار نکردن تاچ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• حل مشکل کار نکردن تاچ

با سلام .

اگه تاچ گوشیتون مشکل پیدا کرده و قسمت بالایی اسکرین یا پایینی تاچش از کار افتاده و یا خیلی بد کار میکنه از این آموزش کمک بگیرین .

خوب فایل ضمیمه رو که اسمش general.plist هست و خودم ادیت کردم به قسمت application/preferences کپی و replace کنید و بعد گوشی رو ریبوت کنید .
    بعد برید به setting/general/touch و با منوی زیر روبرو میشید

حالا تغییرات زیر رو انجام بدین

حالا گوشیرو ریبوت کرده و لذتشو ببرین

اسلایدر اولی که مقدار اولیش 3.5 هست میزان حساسیت تاچ هست که هرچی کمتر باشه حساسیت بیشتر میشه

خوب واسه اینکه مشکلی پیش نیاد بگم که فایل ضمیمه مربوط به گوشی 3gs رو فریمور 3.1.3 هستش و اگه شما مال گوشی دیگه روی فریمور دیگه رو میخواید فایل general.plist رو از آدرس application /preferences واسم اینجا ضمیمه کنید تا ادیتش کنمو تو پست قرار بدم

لطفا دوستایی که رو فریمورای دیگه و آیفونای دیگه هستن فایل مذکور رو اینجا واسم ضمیمه کنن تا پست رو کامل کنم

نظر

آپ آپ

نظر

با سلام لطفا براي 4.2.1 نيز اين كار را انجام دهيد . براي گوشي من اين كار روي 3.1.3 خيلي خوب كار كرد اما حالا كه پگريد كردم مشكل دارد متشكرم

نظر

سلام اقا لطفا ماله منم ویرایش کن iPhone 4 4.3.3
          general.plist

نظر

3gs 4.3.3 ممنون میشم برام ادیت کنید.

نظر

سلام
              حدود دو ماهی میشه ک ی ایفون 5 اس گرفتم جدیدا ب اندازه ی یک نوار یک میلیمتری روی تاچ بعضی موقه ها کار میکنه اکثر موقع ها هم کار نمیکنه
              ممکنه راهنمایمم کنید مرسی

نظر

سلام
                من تیلت ایسوس دارم ،وقتی میخوام تو تلگرام پیام بدم دکمه ارسال پیام و همچنین دکمه استیکر کار نمیکنه فقط نشکل لمسی تو اونجاس چکار کنم؟
                ولی وقتی صفحه تبلت افقی میکنم کار میکنه اما بسختی و تحت شرایطی
                این فایلی که گفتین از کجا باید بردارم؟

نظر

صبر کنید ..
                X