اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تغییر مکان library و برنامه ها از C

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تغییر مکان library و برنامه ها از C

با آرزوی سلامتی شما

اگه شما مثل من از جمله کسایی هستید که میخواین مکان library و برنامه های آیتونز رو از درایو C به مکان دیگه ای انتقال بدبن و درایو C رو خلوت کنین از آموزش زیر که واستون گذاشتم استفاده کنید . این آموزش از جایی کپی نشده

خوب اول آیتونز رو اگه بازه ببندید بعد دکمه ی Shift رو نگه دارین و آیتونز رو باز کنید تا پیغام زیر ظاهر شه

حالا روی create library کلیک کنید و مکان دلخواهتون رو انتخاب کنید .

توجه داشته باشین که بعد از این کار لیست برنامه ها از آیتونز حذف میشه و دوباره باید اونا رو به آیتونز از آدرس
    my music /itunes/Mobile Applications
    درگ کنین و موزیک ها و سایر فایل ها رو دوباره آد کنین و بعد گوشی رو سینک کنین و تیک app و سایر قسمت های مورد نیاز رو بزنین و اگه آیتونز پیام داد که ممکن app ها بعد سینک حذف شن نترسین چون حذف نمیشن بعد پوشه ی itunes رو از my music پاک کنید و تمام
    ویرایش توسط amirsardari : https://i-phone.ir/forums/member/23846-amirsardari در ساعت 08-09-2010, 08:39 PM

خدا خيرت بده
    بد جوري گير بودم

نظر

نوشته اصلی توسط mahdy118 نمایش پست ها
      خدا خيرت بده
      بد جوري گير بودم
      قابل شما رو نداشت

نظر

دمت گرم داداش ولی نیاز نیست دوباره drag کنین.همون فولدر iTunes رو کپی کنی توی مکان جدید کفایت میکنه.همه برنامه ها و بازی ها و موزیک و ویدئو میاد تو iTunes.فقط دقت کنین که حتما iTunes رو ببندین و اینکارو بکنین

نظر

نوشته اصلی توسط reza_rpd نمایش پست ها
          دمت گرم داداش ولی نیاز نیست دوباره drag کنین.همون فولدر iTunes رو کپی کنی توی مکان جدید کفایت میکنه.همه برنامه ها و بازی ها و موزیک و ویدئو میاد تو iTunes.فقط دقت کنین که حتما iTunes رو ببندین و اینکارو بکنین
          آره میشه ممنون

نظر

می شه رو external hard این کارو کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط sadegh008 نمایش پست ها
              می شه رو external hard این کارو کرد؟
              رو هر درایوی که بشه انتخابش کرد میشه ولی باید همیشه متصل باشه
              ویرایش توسط amirsardari : https://i-phone.ir/forums/member/23846-amirsardari در ساعت 09-09-2010, 10:15 PM

نظر

صبر کنید ..
              X