اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک درخواست برنامه های رایگان به صورت کرک شده

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط aria_snoop
    برنامه ای برای هیدن کردن اس ام اس هام میخواستم!
    دوست من با برنامه هاي معمولي درون آيفون نميشه اينكار رو انجام داد.
    شما بايد برنامه اي مثل bitesms رو از سيديا نصب كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط mehrdads
      با سلام و عرض خسته نباشید به اساتید گرامی!!!!
      من یه برنامه می خوام که بتونم بعضی شماره ها را بلاک کنم که بم زنگ نزنن یا اس ام اس ندن . فریم ور 5.0.1 هم هستم. آیا به غیر از iblacklist برنامه دیگری هست؟
      چون iblacklist جواب نمیده رو os 5

با تشکر
      دوست من اين برنامه آپديت شده و با ios 5 سازگاري داره

نظر

• سلام دوستان من دنبال نرم افزاره Viber هستم تو سایت همه ی لینکا *****ه یا اینکه مشکلی سرعت دارن یکی از دوستان لطف در حق من کنه واسه من آپ کنه لینکش بم بده ممنونتون میشم...

نظر

• کسی نیست کمک کنه به من؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Ashkan21 نمایش پست ها
            سلام دوستان من دنبال نرم افزاره Viber هستم تو سایت همه ی لینکا *****ه یا اینکه مشکلی سرعت دارن یکی از دوستان لطف در حق من کنه واسه من آپ کنه لینکش بم بده ممنونتون میشم...
            http://www.loveipa.com/SoftDown/143/839.html از اینجا دان کن دادا ورژن 2.0.2

نظر

• نوشته اصلی توسط Banihashem نمایش پست ها
              سلام
              اینو میخوام
              App Store - پیامک - Sms collection
              ممنون
              دوست عزیز شما مثل اینکه قوانین سایت رو نخوندید کرک برنامه های فارسی ممنوعه

نظر

• داداش اینم که خرابه لینکش...
                زبونش کاملا چینیه من که هر کاری کردم نسد.
                یکی بزرگواری کنه مشکل منو حل کنه

نظر

• داداش اینم که خرابه لینکش...
                  زبونش کاملا چینیه من که هر کاری کردم نسد.
                  یکی بزرگواری کنه مشکل منو حل کنه

نظر

• سلام دوستان من دنبال نرم افزاره Viber هستم تو سایت همه ی لینکا *****ه یا اینکه مشکلی سرعت دارن یکی از دوستان لطف در حق من کنه واسه من آپ کنه لینکش بم بده ممنونتون میشم...

نظر

• نوشته اصلی توسط ashkan21 نمایش پست ها
                      سلام دوستان من دنبال نرم افزاره viber هستم تو سایت همه ی لینکا *****ه یا اینکه مشکلی سرعت دارن یکی از دوستان لطف در حق من کنه واسه من آپ کنه لینکش بم بده ممنونتون میشم...
                      سلام
                      دوست عزیز تا چند لحظه دیگه ورژن 2.1.2.157 را همین جا آپلود میکنم....

پست ویرایش شد
                      ===============
                      این هم نرم افزار مورد نظر شما --- پارت 6 در پست پایین تر میباشد ... ناقص دانلود نکنید
                      فقط یک نکته .... پسوند فایلها را از zip به rar تغییر دهید و سپس با برنامه winrar فایل ابتدایی را انتخاب و extract
                      کنید.
                      ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 16-01-2012, 12:36 AM

نظر

• چون محدودیت آپلود دارم .. پارت 6 در این پست قرار داره....

نظر

• با عرض سلام و خسته* نباشید اگه* میشه* به* یك برنامه* نقشه* افلاین احتیاج دارم با سپاس فراوان

نظر

• نوشته اصلی توسط smmms6146 نمایش پست ها
                            دوست عزیز شما مثل اینکه قوانین سایت رو نخوندید کرک برنامه های فارسی ممنوعه
                            شرمنده ام دوست عزیز
                            یادم نبود
                            آخه اگه نگاه کنی میبینی ساعت یک شب این درخواست رو زدم

نظر

• [quote=hktfsk;579860]چون محدودیت آپلود دارم .. پارت 6 در این پست قرار داره....[/quo

مننون

نظر

• نوشته اصلی توسط Ashkan21 نمایش پست ها
                                سلام دوستان من دنبال نرم افزاره Viber هستم تو سایت همه ی لینکا *****ه یا اینکه مشکلی سرعت دارن یکی از دوستان لطف در حق من کنه واسه من آپ کنه لینکش بم بده ممنونتون میشم...
                                بفرماييد :

Viber-v2.1.3.244

نظر

صبر کنید ..
                                X