اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کیبورد فارسی پرزیش 3.1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کیبورد فارسی پرزیش 3.1

اینم یک آپدیت انقلابی ! بلاخره ورژن 3 عرضه شد و بسیاری از مشکلاتی رو که داشت برطرف کرد .

از تغییرات مهم این ورژن میشه به موارد زیر اشاره کرد :

✔ تغییر کامل محیط برنامه
    ✔ اضافه شدن کیبورد اردو
    ✔ امکان ویرایش کلمات از وسط جمله
    ✔ کاراکتر های عربی بیشتر
    ✔ حالت شب برای تایپ در شب
    ✔ تغییر چیدمان متن
    ✔ فعال شدن نشانگر تایپ
    ✔ امکان مخفی کردن کیبورد

ساختار کیبورد در این ورژن کاملا تغییر کرده و خیلی شبیه کیبورد اصلی خود آیپد شده که به راحتی میشه هر قسمت از متن ادیت و کپی کرد .
    بعد از آپدیت ابتدا به Setting آیپد رفته و کیبورد مورد نظرتون رو انتخاب کنید ،

محیط برنامه نسبت به ورژن قبل تفاوت زیادی کرده و بجای ایکان های کلاسیک اینبار با از تصاویر اشیا استفاده شده .

تصاویری از محیط برنامه :

..

منتظر شنیدن نظراتتون هستم . البته هنوز دکمه BackSpace اشکالاتی داره که در ورژن 3.1 به همراه کیبود Portrait درست میشه .
    دوستانی که ورژن قبلی رو خریدن به طور مجانی میتونند آپدیت کنن ..
    قیمت این برنامه افزایش پیدا کرده و به 4.99 $ رسیده .

فقط خواهشا امتیاز یادتون نره برای جلو افتادن از رقبای عربی

عالیه من نصب کردم خیلی خوب شده طراحیش که بی نظیره خیلی قشنگ شده امکاناتش هم که مثل همیشه عالی شده
    تبریک محمد جان واقعا کارت حرف نداره
    ویرایش توسط M.Najafi : https://i-phone.ir/forums/member/3152-m-najafi در ساعت 08-09-2010, 12:51 AM

نظر

این ورژن واقعا عالی* شده و پیشنهاد می*کنم به کسانی* که تاحالا این برنامه تهیه نکردند، همین الان اقدام کنند

ممنون محمد جان

نظر

منم خریدم. بیشتر بخاطر تشکر از زحماتتون بخاطر این نرم افزار و امید به نرم افزار های دیگر ـه فارسی...
        امیدوارم موفق باشید

نظر

بسیار عالی!

مدیریت : لطفا برای تشکر از دکمه سپاس استفاه کنید

نظر

فقط دوستان ازتون خواهش می کنیم که زحمات محمد عزیز رو با کرک کردن این برنامه بیهوده نکنید
            i-phone.ir
            The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

تغييرات خيلي خوب و جالبي رو در اين ورژن ارايه كردي محمد جان،
              تا الان كه مشكلي باهاش نداشتم.
              موفق باشي

نظر

حیف آیپد ندارم تست کنم ولی خسته نباشید عالیه

نظر

آقا متشکر.خیلی زیبا شده محیط برنامه.امیدوارم همینطور در ورژنهای بعدی هم موفق عمل کنید.

نظر

من آپدیت کردم خیلی عالی شده نبست به نسخه قبلی واقعا خسته نباشی

نظر

این برنامه جز Top Paid در بخش Utility فروشگاه نرم افزار آیپد قرار گرفت البته در رتبه 139 از 200 اپلیکیشن

http://itunes.apple.com/WebObjects/M...7&genreId=6002

نظر

نوشته اصلی توسط sarukhan
                        درود
                        اقای کمیلی این کیبرد فقط مختص ایپد هستش ؟
                        اگه جواب مثبه، اماکانش هست برای ایفون هم یه کیبرد بسازید ؟
                        با سپاس
                        بله ... خیلیا بهم گفتن ! باشه حتما میسازم البته فعلا از شر کیبورد خلاص شدم دیگه حاشو ندارم برم دورش اما باشه

نظر

Vaghean sharmande ke englisi type mikonam chon hanuz keyboarde farsi bara ipadam nadaram.
                          Vaghean baese eftekhare ke shoma in keyboard ro tarahi kardin.
                          Man emkane kharid az itunes ro nadaram,chejuri mitunam in app ro tahaye konam?

نظر

نوشته اصلی توسط forgotten man نمایش پست ها
                            Vaghean sharmande ke englisi type mikonam chon hanuz keyboarde farsi bara ipadam nadaram.
                            Vaghean baese eftekhare ke shoma in keyboard ro tarahi kardin.
                            Man emkane kharid az itunes ro nadaram,chejuri mitunam in app ro tahaye konam?
                            در صورتی که دسترسی به صفحه کلید فارسی ندارید یا تایپ فارسی برایتان دشوار است می توانید از ابزار زیر استفاده نمایید:
                            صفحه کلید فارسی:

کد:
                            http://www.syavash.com/portal/farsi-keyboard/persian-fa
                            http://www.parseek.com/Keyboard/
                            واسه شرایط بهم PM بده تا برات ارسال کنم

نظر

بچه ها نظرتون چیه تو ورژن جدید کیبورد اکسترنال هم اضافه کنم ؟ یعنی بشه به وسیله کیبورد آیفون توش چیز نوشت ؟ البته یه برنامه جانبی دیگه هم باید باشه مثلا Persisch Remote

نظر

صبر کنید ..
                              X