اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کیبورد فارسی پرزیش 3.1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام دوست عزیز
    با سپاس از شما من برنامه شما رو از اپ استور خریداری کردم.
    سوالم اینه که آیا نمی شه این کیبورد رو توی برنامه های دیگه فراخوانی کرد و لزوما باید به داخل خود برنامه شما برم؟

نظر

نوشته اصلی توسط openfarshid نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      با سپاس از شما من برنامه شما رو از اپ استور خریداری کردم.
      سوالم اینه که آیا نمی شه این کیبورد رو توی برنامه های دیگه فراخوانی کرد و لزوما باید به داخل خود برنامه شما برم؟
      متاسفانه خیر ، همچین امکانی وجود نداره که بشه همه جا استفاده کرد ، کلا app های ipad و iphone اینطورین

نظر

سلام چگونه میتوان برنامه رو تهیه کرد

نظر

نوشته اصلی توسط jalalifar نمایش پست ها
          سلام چگونه میتوان برنامه رو تهیه کرد
          اگه آیپد دارید و iOS 4.2 دیگه نیازی به این برنامه نیست خودش کیبورد فارسی داره

نظر

من رو ایپدم دوستم نصب کردم اول رفت مارک اپل گیر کرد دوباره ریستور کردم دوباره نصب کردم اینبار کار کرد کسی می دونه دلیلش چیه؟

نظر

نوشته اصلی توسط Momeks نمایش پست ها
              اگه آیپد دارید و iOS 4.2 دیگه نیازی به این برنامه نیست خودش کیبورد فارسی داره
              من نتونستم پیداش کنم تمامشو گشتم

نظر

منظورم همون عربی بود

نظر

نوشته اصلی توسط momeks نمایش پست ها
                  منظورم همون عربی بود
                  خب عربی که گچ پژ نداره !! من هم همین مشکل رو دارم میشه راهنمایی کنید !!!
                  ویرایش توسط Farbod.E : https://i-phone.ir/forums/member/37842-farbod-e در ساعت 27-12-2010, 12:16 PM

نظر

واسه اينكه مثلا گ بنويسي انگشتتو روي حرف ك نگهدار يه منوي كوچيك بالا سرش باز ميشه از توي اون گ رو انتخاب كن.
                    همچنين واسه حرفاي ديگه انگشتتو روي حرفاي ج ب ز نگهدار.

نظر

نوشته اصلی توسط ostadb نمایش پست ها
                      واسه اينكه مثلا گ بنويسي انگشتتو روي حرف ك نگهدار يه منوي كوچيك بالا سرش باز ميشه از توي اون گ رو انتخاب كن.
                      همچنين واسه حرفاي ديگه انگشتتو روي حرفاي ج ب ز نگهدار.
                      به نظرت کیبور فارسی نصب بشه راحت تره یا با این همه دنگ و فنگ بخوایم تایپ کنیم ؟

نظر

سلام
                        من این برنامه رو خریدم و متاسفانه اصلا راضی نیستم نه از این که برنامه خوبه یا بده. این برنامه کیبورد فارسی نیست بلکه یک برنامه ادیتور فارسیه که فقط میتوان در خود برنامه فارسی تایپ کرد. کیبورد فارسی را به برنامه ای باید اطلاق کرد که بتوان به کیبوردهای سیستم عامل اضافه کرد یا حداقل کیبورد موجود را به هدف تایپ فارسی تغییر دهد. مثل برنامه آقای علیرضا شفایی
                        به نظر من نویسنده این برنامه با این اسم گذاری فقط قصد فروش بیشتر برنامه خودشو داشته است

نظر

ورژن ایفون نداره ؟؟؟

نظر

Salam in link chizi nadare downloadshh konim . Mostagim ba iPad ke safari betoonee downloadeshh kone
                            ویرایش توسط amirkhatam : https://i-phone.ir/forums/member/41286-amirkhatam در ساعت 22-01-2011, 08:03 PM

نظر

نوشته اصلی توسط amirkhatam نمایش پست ها
                              salam in link chizi nadare downloadshh konim . Mostagim ba ipad ke safari betoonee downloadeshh kone
                              به قوانین احترام بگذارید و فارسی تایپ کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط amirkhatam نمایش پست ها
                                salam in link chizi nadare downloadshh konim . Mostagim ba ipad ke safari betoonee downloadeshh kone
                                خواهشاً به قوانین احترام بگذارید و فارسی تایپ کنید!

این برنامه رو باید از App Store تهیه کنید و لینک خارج از App Store موجود نمی*باشد

نظر

صبر کنید ..
                                X