اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حل مشکل آنتندهی آیفون 4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• حل مشکل آنتندهی آیفون 4

با سلام

یه خبر خوش واستون دارم . یک روش برای حل مشکل آنتندهی آیفون 4 پیدا شده
    که روی 50 درصد گوشی های آیفون 4 که از این روش استفاده کردن جواب داده و احتمالا 50 درصد بقیه درست انجام ندادن .
    خوب فرضیه ای که مشکل آنتندهی آیفون 4 رو بیان میکنه از این قراره که وقتی شما سیمتون رو میبرید و تبدیل به میکروسیم میکنید یا حتی از میکروسیم اورجینال استفاده میکنید لبه ی مسی بالای سیم کارت ممکنه با نگهدارنده ی سیم کارت ارتباط برقرار کنه و از اونجا که ساختار آنتن آیفون 4 در بدنه قرار داده شده هنگام لمس بدنه ی آیفون الکتریسیته ی بدن به این قسمت سیم کارت منتقل میشه و باعث اختلال آنتندهی میشه . خوب راه حل .

سیم کارتو درارید و طوری قرار بدید که بین اون قسمت سیم کارت و نگهدارنده ی سیم فاصله ایجاد شه و دوباره سیمو جا بزنید .

و روش پیشنهادی خودم اینه که یه برش بسیار نازک از ماده ای که رسانای جریان الکتریسیته نیست بین این قسمت سیم کارت و نگهدارنده ی سیم قرار بدید مثل یه کم چسب مایع یا پارچه ی نازک پنبه ای . از جنس پلاستیکی استفاده نکنید چون هادی الکتریسیته ساکن و جریان مغناطیسی هست ( این نظر خودمه و جایی گفته نشده )

بعد امتحان کنید و نتیجه رو اعلام کنید

منبع : Simple Trick To Fix iPhone 4 Reception Issues? - iPhone Hacks

مراحل کار : روی سیم معمولی انجام شده ولی با میکرو مراحلش فرقی نداره :

ویرایش توسط amirsardari : https://i-phone.ir/forums/member/23846-amirsardari در ساعت 07-09-2010, 03:24 PM

من امتحان کردم واقعا تفاوت کرد آقا دستت درد نکنه اینو باید به گوش استیو جابز رسوند
    منبعتم بگی ممنون می شم دوست عزیز که از اونم تشکر کنیم
    الان با دست چپ می گیرم افت آنتن ندارم!!!!!
    ویرایش توسط MacWorld : https://i-phone.ir/forums/member/28710-macworld در ساعت 06-09-2010, 12:38 AM

نظر

نوشته اصلی توسط Snow leopard نمایش پست ها
      من امتحان کردم واقعا تفاوت کرد آقا دستت درد نکنه اینو باید به گوش استیو جابز رسوند
      منبعتم بگی ممنون می شم دوست عزیز که از اونم تشکر کنیم
      آپ شد

نظر

این که خیلی قدیمی هست
        هفته اول که مشکل آیفون مطرح شده بود این روش کشف شد
        رو بعضی ها جواب نمیده
        People!There is no way in the middle...

نظر

نوشته اصلی توسط saeedm_99 نمایش پست ها
          این که خیلی قدیمی هست
          رو بعضی ها جواب نمیده
          من که تا حالا جایی ندیدم رو مال من که جواب داد این جا تشکر کردنته؟ ما ایرانیا کی می خوایم این عادت تو ذوقی زدن رو کنار بزارن!!!
          اگه قدیمی بود شما این تاپیک رو همون قدیم ایجاد می کردین
          ویرایش توسط MacWorld : https://i-phone.ir/forums/member/28710-macworld در ساعت 06-09-2010, 12:50 AM

نظر

نوشته اصلی توسط saeedm_99 نمایش پست ها
            این که خیلی قدیمی هست
            رو بعضی ها جواب نمیده
            خیلی ممنونم از گوشزدتون پستو ادیت کردم و واژه ی به تازگی رو حذف کردم

نظر

جالب بود من هم ندیدم.

نظر

راه حل جالبی بوده ممنون

نظر

حل مشکل آنتندهی آیفون 4

ميشه بيشتر توضيح بدين؟
                  يعني اين مشكل از اولشم ربطي به اون انتن بيچاره نداشته؟ مشكل از اتصالي سيمكارته؟
                  من حتما امتحان ميكنم و خبر ميدم ولي درست متوجت نشدم اون پارچه يا هرچيزي رو چطور قرار بدم لطفا كساني كه اينكارو كردن عكس بزارن.

نظر

من سیم کارتمو با سیم کاتر بریدم وطوری بریده شده که اصلا قسمت فلزیش اتصال نداره ولی بازم این مشکلو دارم

نظر

نوشته اصلی توسط kavire_bavar نمایش پست ها
                      من سیم کارتمو با سیم کاتر بریدم وطوری بریده شده که اصلا قسمت فلزیش اتصال نداره ولی بازم این مشکلو دارم
                      متاسفانه این روش مشکل همرو حل نمیکنه ولی رو گوشی های خیلیا جواب میده مثل خود آیفون 4 که واسه بعضی ها مشکل آنتن داره و واسه بعضی ها نه و به نظر من شما سیمتو دقیق نبریدی و ممکنه مشکل ازون باشه
                      ویرایش توسط amirsardari : https://i-phone.ir/forums/member/23846-amirsardari در ساعت 06-09-2010, 01:54 AM

نظر

مال من به کل مشکل رفع شده

نظر

قبل از فروش iPhone 4 خودم، هر جور که بگی این روش رو امتحان کردم. 2تا سیم کارت ایرانسل ناقابل رو هم خراب کردم ولی نشد که نشد..

نظر

اون دوست عزیزمون گفته که برای %50 از دوستان درست میشه...
                            و شاید هم شما اشتباه بریدی دوست عزیز ...
                            ممنون ...

نظر

نوشته اصلی توسط soroushM نمایش پست ها
                              اون دوست عزیزمون گفته که برای %50 از دوستان درست میشه...
                              و شاید هم شما اشتباه بریدی دوست عزیز ...
                              ممنون ...
                              سیم کارت آخر رو با Sim Cutter برش زدم، از اورجینال هم تمیزتر دراومد ولی تغییری نکرد. اگر جواب میگرفتم که زودتر از اینها یک پست میزدم که دوستان هم استفاده کنن..
                              ما که جواب نگرفتیم ولیکن دوستانی که این روش رو بلد نبودن و الان جواب گرفتن یک تشکر درستو حسابی به amirsardari بدهکارن

نظر

صبر کنید ..
                              X