اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حل مشکل آنتندهی آیفون 4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

تست شد

آقا من هم تست کردم آنتم با 4.1 3 خط افت می کرد.الان به ندرت افت میکنه به زور پس از 2 دقیقه شاید یک خط

نظر

سلام

آقا ممنون از اين روشتون ....من با لاك غلط گير اين كارو كردم كه هم راحت تر بود هم ابنكه اگه اگه كار نميكرد راحت پاكش

ميكردم.....من قبل از اين افت آنتن رو ديده بودم ولي حالا هرچيكه گوشي رو با دست چپ نگه ميدارم اصلا افت نميكنه.

من موندم Apple چه طوري متوجه نشده كه مشكل از سيم كارته نه طراحي.

نظر

منم انجام دادم توی جایی که انتن ضعیف بود همونجا این کار رو کردم و بعدش 3 تا آنتن داشتم

نظر

يه چيز خيلي بد واسه من
          نه اين روش نپوشوندن قسمت سمت چپ نه با هم براي من جواب نداد مشكلش ديونم كرده هر جاشو ميگيرم قطع ميشه فقط تو كيس انتنش كم ميشه و اگر ضعيف باشه قطع ميشه ديگه نميدونم چي كار كنم حالمو خيلي گرفته

نظر

دقت کن

بیبن دقت کن چون من هم اول 1 آیفون 4 خریدم بع دیدم وایرلس و بلوتوث دستگاه به زور تا نیم متر جواب میده بعد بردم نشونش دادم درست شد ولی بعد از 1 روز 2 باره خراب شد خلاصه اینو فروختم و یک آفون 4 دیگه خردیم که متأسفانه این وسط 800 تومت ضرر کردم. ولی میخوام بهت بگم ممکنه خود دستگاه مشکل آنتن داشته باشه و سر کار باشی.

نظر

نوشته اصلی توسط omid_behniya نمایش پست ها
              شاید این روش تا حد زیادی مشکل برطرف کنه ولی بهتره دوستان صبر کنن تا سفیدش بیاد که دیگه این دردسرها رو نداره.
              آیفون 4 سفید دیگه نمیاد

نظر

واقعا ممنون

نظر

واسه من کار نکرد
                  نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
                  مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
                  --------------------------------------------------------
                  فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
                  طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

Man sim unlock daram kollan hamishe anten mishe ba yek iphone dige test kardam ba sim unlock anten behtare

نظر

نوشته اصلی توسط shayan 14 نمایش پست ها
                      man sim unlock daram kollan hamishe anten mishe ba yek iphone dige test kardam ba sim unlock anten behtare
                      دوست عزیز لطف کن به قوانین احترام بزار.پارسی تایپ کن لطفا
                      ویرایش توسط opda : https://i-phone.ir/forums/member/30011-opda در ساعت 18-07-2011, 11:53 AM

نظر

سلام
                        من گوشيمو از تو اتاق ميبرم بيرون آنتن ميده ميام تو ساختمون no service ميشه
                        اين مشكل رو نداشتم
                        رينگر گوشيم از كار افتاده بود بازش كردم و با الكل و يه تكه كتان پاكش كردم وقتي بستمش رينگرش درست شد ولي از اون موقع اين بلا سر گوشيم اومد
                        ميشه كمك كنين؟

نظر

دوست عزیز آیفون ۴ مشکل آنتن دهی داشته که اپل هم بهش اعتراف کرده!!!!
                          و در ۴s بر طرف شده!!!
                          حالا شما بازش کردی؟؟؟
                          به احتمال خیلی زیاد قسمت یه چیزی جلوی آنتن دادنشو گرفته یا اشتباه بستیش یا .........

نظر

صبر کنید ..
                          X