اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حل مشکل آنتندهی آیفون 4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستانی که امتحان کردن و جواب گرفتن ، لطفا بگید چکار کردید از چسب استفاده کردید یا ... بگید شاید واسه ما هم درست بشه

نظر

نوشته اصلی توسط mammad_st نمایش پست ها
      سیم کارت آخر رو با sim cutter برش زدم، از اورجینال هم تمیزتر دراومد ولی تغییری نکرد. اگر جواب میگرفتم که زودتر از اینها یک پست میزدم که دوستان هم استفاده کنن..
      ما که جواب نگرفتیم ولیکن دوستانی که این روش رو بلد نبودن و الان جواب گرفتن یک تشکر درستو حسابی به amirsardari بدهکارن :d
      آره موافقم دستت درد نکنه اقا امیر...

نظر

جای سیمکارت را از پشت بدقت نگاه کنید متوجه میشوید محل اتصال آن با سیمکارت پلاستیک است که طرف دیگرش آبکاری نقره ای همرنگ قسمت فلزی شده است باز برای امتحان روی چندتا گوشی دیگر امتحان کردم نشد که نشد شما که میگویید جواب داده 30 ثانیه گوشی رادست چپ بگیریدبطوریکه محل اتصال دو آنتن بادست شما تماس داشته باشد تا مشکل آنتن را ببینید
        ویرایش توسط alitehranipoor2 : https://i-phone.ir/forums/member/761-alitehranipoor2 در ساعت 06-09-2010, 11:49 AM

نظر

شاید من که نگفتم امتحان کردم من فقط تشکر کردم دوست من ...
          من اصلا آیفون 4 ندارم من 3GS دارم ممنون از اطلاع رسانی ...
          ممنون ...
          دوستدار شما سروش محمودیان

نظر

نوشته اصلی توسط alitehranipoor2 نمایش پست ها
            جای سیمکارت را از پشت بدقت نگاه کنید متوجه میشوید محل اتصال آن با سیمکارت پلاستیک است که طرف دیگرش آبکاری نقره ای همرنگ قسمت فلزی شده است باز برای امتحان روی چندتا گوشی دیگر امتحان کردم نشد که نشد شما که میگویید جواب داده 30 ثانیه گوشی رادست چپ بگیریدبطوریکه محل اتصال دو آنتن بادست شما تماس داشته باشد تا مشکل آنتن را ببینید
            دوستای عزیز امتحان کنید . بازم میگم این روش رو همه جواب نمیده ولی اگه رو گوشی شما جواب داد جزو اون 50 درصد خوش شانس هستید .
            در کل به نظر من آیفون 4 مشکلش به طراحی جدید آنتن ربطی نداره و مشکل از وقتی شروع شده که میکروسیم اومده رو کار . شاید اپل سیم کانکتور رو خوب طراحی نکرده و سیم اونطوری که توی جاش باید قرار بگیره قرار نمیگیره و شما میتونید با چند بار امتحان و کمی جابجا کردن سیم در محلش این مساله رو امتحان کنید

نظر

من کاغذ بریدم گذاشتم از 3gs بهتر کار می کنه جدی می گم

نظر

نوشته اصلی توسط mehrab نمایش پست ها
                تبریک میگم شما جزو خوش شانسا هستید

نظر

30 ثانیه گوشی رادست چپ بگیر اگر wifi هم روشن باشد که بدتر وضعیت افتضاح آنتن راخواهید دید ایراد بزرگ طراحی که خود اپل به آن معترف است (ارائه بامپر وکیس رایگان )خیلی بزرگتر ازتکه ای کاغذ است

نظر

man be shoma dorogh nemigam baradar 2 taraf kaghaz gozashtam kheily behtar shod wifi ham roshan bod

نظر

man be shoma dorogh nemigam baradar 2 taraf kaghaz gozashtam kheily behtar shod wifi ham roshan bod

فارسی تایپ کنید طبق قوانین .
                      نگران فردایت نباش ...
                      خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                      ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                      اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

من چسپ نواری زدم مشکلم کاملا رفع شده حتی 40 ثانیه هم گرفتم نه افت انتن داشتم نه افت کیفیت مکالمه جاییم که هستم انتن جالب نیست زیر زمین هستم

نظر

30 ثانیه گوشی رادست چپ بگیر اگر wifi هم روشن باشد که بدتر وضعیت افتضاح آنتن راخواهید دید ایراد بزرگ طراحی که خود اپل به آن معترف است (ارائه بامپر وکیس رایگان )خیلی بزرگتر ازتکه ای کاغذ است
                          به شما پیشنهاد میکنم قبل هرگونه اظهار نظر اول تایپیک زیر رو بخونید

http://www.i-phone.ir/forums/thread17012.html

نظر

نوشته اصلی توسط novia نمایش پست ها
                            به شما پیشنهاد میکنم قبل هرگونه اظهار نظر اول تایپیک زیر رو بخونید

http://www.i-phone.ir/forums/thread17012.html
                            خوب لینک داده شده گفته من راتایید میکند

نظر

لطفا از زدن اسپم خودداری کنید . متشکرم

نظر

نخیر دوست عزیز. منظورم من عایق بندی بود.

گرچه تو رنج هایی که هیچ گوشی موبایلی آنتن نمیده،آیفون 4 تو ios 4.0.1 به بالا آنتن میده و میتونید تماس رو نگه دارید. این یعنی تکنولوژی!!!!!
                                ویرایش توسط novia : https://i-phone.ir/forums/member/9908-novia در ساعت 06-09-2010, 07:35 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X