اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

رفع مشکلات Messages با فارسی!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• رفع مشکلات Messages با فارسی!

نمیدونم هیچ کس دیگه ای هست که به اندازه ی من این مسئله اذیتش کنه یا نه. ولی دوتا مشکل اساسی داره برنامه Messages با فارسی.

چیدمان متن فارسی همیشه چپ صفحه است
    اگر متن با انگلیسی آغاز بشه و وسطش فارسی باشه بعضی موقعها متن فارسی را واروونه نشون میده!
    توی این چند روز باقی مانده ی تابستون میخوام این مشکل را هم حل کنم!

عکس بالا نتایجی که تاحالا بدست آوردم. پایینیش حالت عادی.

هر ایراد دیگه ای ازش به ذهنتون میرسه بگید حالا که همه اش را رفع کنم.

دوستان با عرض معذرت بابت اشتباه در ارسال پست.
    الان میتونید من را ازنظراتتون باخبر کنید.

نظر

قبل از اینکه اس او اس رو بفرستی دوبار اون قسمتی که اس ام اس توش مینیویسی رو لمس کن یه عکس دوتا فلش بر عکس میاد اونم یزن درست می شه

نظر

نوشته اصلی توسط devie نمایش پست ها
        قبل از اینکه اس او اس رو بفرستی دوبار اون قسمتی که اس ام اس توش مینیویسی رو لمس کن یه عکس دوتا فلش بر عکس میاد اونم یزن درست می شه
        اون فقط در هنگام تایپ هست و وقتی Send رو بزنیم دوباره مشکل برقراره!

ممنون آقای علیرضا! عالیه!
        (یک سوال داشتم که ببخشید اینجا مطرحش می کنم! در کیبرد فارسی خودتون گزینه ای به نام SP هست که "نیم فاصله" است، آیا همچین امکانی در ویندوز وجود داره؟ و چگونه؟)

نظر

popup message box (وقتی sms جدید میاد و میخونیش) هم وسط چینه که اگه نسبت به code page چپ یا راست بشه عالی میشه.

البته من با bitesms کار میکنم. ولی خب اونم از api خود سیستم استفاده میکنه

نظر

اگه این کارو بکنید یه عمر دعا گوتون میشیم واقعا منم اذیت می کنه

نظر

نوشته اصلی توسط Pedip نمایش پست ها
              اون فقط در هنگام تایپ هست و وقتی Send رو بزنیم دوباره مشکل برقراره!

ممنون آقای علیرضا! عالیه!
              (یک سوال داشتم که ببخشید اینجا مطرحش می کنم! در کیبرد فارسی خودتون گزینه ای به نام SP هست که "نیم فاصله" است، آیا همچین امکانی در ویندوز وجود داره؟ و چگونه؟)
              بله هست، فکر کنم shift+space یا alt+space یا یک چیزی توی همین مایه ها بود! توی مک Shift+Space اه!

نوشته اصلی توسط Ameer نمایش پست ها
              popup message box (وقتی sms جدید میاد و میخونیش) هم وسط چینه که اگه نسبت به code page چپ یا راست بشه عالی میشه.

البته من با bitesms کار میکنم. ولی خب اونم از api خود سیستم استفاده میکنه
              ترجیح میدم زیاد سیستم را دستکاری نکنم، من ندیدم BiteSMS چطوری پیام نشون میده، ولی فکر کنم از UIAlertView استفاده میکنه، درست کردنش نباید کار زیاد سختی باشه. اگر آخرش وقتی اضافه اومد به اون هم یک نگاهی میندازم

نظر

صبر کنید ..
              X