اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش اجرای بازی های نینتندو روی آیفون با قابلیت multiplayer

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش اجرای بازی های نینتندو روی آیفون با قابلیت multiplayer

آموزش اجرای بازی های نینتندو روی آیفون با قابلیت multiplayer

سلام دوستان.
    امروز براتون یک شبیه ساز بازی های نیتندو به یاد قدیم دارم به نام iNES.به وسیله این برنامه که خودش داخلش یک دانلود منیجر برای دانلود ROM بازی ها داره می تونید انواع بازی ها رو با کیفیت خوب و صدای با کیفیت بازی کنید.در ضمن خودم روی 4.0.1 تست کردم بدون مشکل کار می کنه.
    از دیگر قابلیت های این شبیه ساز اینه که هم Landscape و هم portrait رو پشتیبانی می کنه.همچنین قابلیت save مراحل رو داره.
    همچنین قابلیت بازی multip layer با سایر آیفون و آیپاد ها رو هم داره که البته خودم تستش نکردم.
    در ضمن اگر بخواهید خودتون دستی ROM براش بریزید باید در مسیر زیر بریزید:
    کد:
    var/mobile/Media/ROMs/NES
    پس از اجرای برنامه محیط برنامه به شکل زیر هست که همه ROM های موجود رو براتون لیست می کنه: (خالی در اولین اجرا)

برای این که بازی دانلود کنید در بخش Games روی گزینه find games در بالا سمت راست کلیک کنید.لیستی از ROM ها به شما نشان داده میشه:

هرکدوم و که دوست دارید انتخاب کنید و روی دانلود بزنید به شا پیغام میده که بازی save شد:

حالا به همون لیست بازی ها برگردید و بازی دانلود شده رو انتخاب کنید (مثلا من فوتبالیست ها یا همون Tecmp cup soccer رو انتخاب کردم )

اینم از محیط بازی:

امیدوارم ازش لذت ببرید.

برنامه رو می تونید از سورس من دانلود کنید یا فایل deb اش رو نصب کنید که البته با توجه به وابستگی هایی که داره توصیه میشه از سورس دانلود کنید:

توجه: این مقاله توسط Professional و برای سایت Mobile4Persian تهیه شده.هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.
    ویرایش توسط Professional : https://i-phone.ir/forums/member/14816-professional در ساعت 04-09-2010, 11:27 AM

مرسی عالی بود
    فقط اینا صدا ندارن نه؟

نظر

صبر کنید ..
    X