اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بازیابی شماره های از دست رفته

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بازیابی شماره های از دست رفته

اگه تا حالا واستون پیش اومده که قبل از ریستور فراموش کنید شماره هاتونو با آیتونز سینک کنید یا تا حالا اینکارو نکرده باشید و
    اتفاقا از نرم افزار pc suite هم استفاده میکنید . دو حالت واستون پیش میاد یا اینکه موفق میشید و فریمورتون رو جیل بریک میکنید و بک آپ pc suite رو برمی گردونید یا اینکه موفق به جیل بریک نمیشید و خیلی هم به شماره هاتون احتیاج دارید .
    این آموزش به حالت دوم مربوط میشه

موارد لازم : حتما قبلا با گوشیتون به pc suite وصل شده باشید و این نرم افزار حداقل یه بکاپ اتوماتیک از گوشی گرفته باشه
    و به نرم افزار SQLite Database Browser 2.0 b1 هم نیاز دارید

آموزش :
    تو پی سی به آدرس زیر برید و فایل AddressBook.sqlitedb رو رو دسکتاپ کپی کنید
    \Documents\91 Mobile\iPhone\Backup\X1\address
    یه تاریخ یا اسم آیفونتون هستش = X1
    برنامه sql رو اجرا کنید و فایل adressbook رو از رو دسکتاب باز کنید . تو برنامه برین بت تب Browse Data
    و از قسمت table گزینه ABperson رو انتخاب کنید .
    حالا کنار هر اسم یه عدد تو ستون ROWID هست که شماره ایندکس فرد مورد نظر هستش . این شماره ها و اسم های مربوط بهشون رو یادداشت کنید

حالا از قسمت table گزینه ABmultivalue رو انتخاب کنید . و شماره هر فرد مورد نظر شماره ای هستش که ROWID اون با record id یکی باشه

این آموزش از جایی کپی نشده

موفق باشید

برنامه sqlite :
    sqlite.rar - 4shared.com - online file sharing and storage - download
    ویرایش توسط amirsardari : https://i-phone.ir/forums/member/23846-amirsardari در ساعت 02-09-2010, 12:45 PM

آپ شد

نظر

سلام
      با احترام خواخشمندم در مورد backup گرفتن از شمتره تلفنهای گوشی iphone بنده را راهنمایی نمایید .
      با سپاس

نظر

نوشته اصلی توسط farhadmalek1 نمایش پست ها
        سلام
        با احترام خواخشمندم در مورد backup گرفتن از شمتره تلفنهای گوشی iphone بنده را راهنمایی نمایید .
        با سپاس
        به تب Info در آیتونز برید و قسمت Contacts رو تنظیم کنید تا با windows contacts سینک بشه
        با موارد دیگه هم میتونید سینک کنید اما ترجیحا windows contacts رو انتخاب کنید

Power of Creation
        www.i-Phone.ir

نظر

سلام
          من رو گوگل و یا هو اینکارو کردم حالا چطوری میتونم برگردونم شمارهامو ؟؟؟
          مرسی

نظر

کسی جواب دوستمونو نمیدونه؟ من هم با windows contact اینکارو کردم.حالا چطوری برش گردونم (بدون ریستور)

نظر

سلام یه سوال داشتم من 4اس دارم فقط تماس های دو روز قبل رو نگه میداره بقیه پاک میشن باید چکار کنم

نظر

13

نوشته اصلی توسط Meyti_torabi نمایش پست ها
                سلام
                من رو گوگل و یا هو اینکارو کردم حالا چطوری میتونم برگردونم شمارهامو ؟؟؟
                مرسی
                اول اون اکانت رو تو بخش میل ها ادد کنید بعد برید import sim و یاهو یا گوگل رو بزنید !

نظر

این برنامه واسه مک موجوده ؟

نظر

اساتید محترم این google contact در قسمت info ایتونز نیست دیگه outlook hast و windows contact

نظر

صبر کنید ..
                    X