اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ذخیره کردن Backup گرفتنه شده ازiPhone

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ذخیره کردن Backup گرفتنه شده ازiPhone

ذخیره Backup گرفتنه شده ازiPhone

قدیمی ها میگن بهترین راه برای پیش بینی آینده، ساختن آینده در زمان حال هست..
    گرفتن یک backup از اطلاعات گوشی میتونه در مواقعی که ناخواسته، وقتی اطلاعات گوشیتون به هر دلیلی سوخت میشه، بدادتون برسه.

زمانی که iPhone رو به pc وصل میکنید، itunes به صورت پیش فرض یک backup از گوشیتون میگیره ولی واسه خودم بارها پیش اومده که قسمتی از اطلاعات گوشیم رو بدلیل اعتماد کردن به backup پیش فرض itunes از دست دادم.
    شاید بهترین و مطمئن ترین راه گرفتن backup دستتی هست، و بهتر از اون کپی برداری از فایل های backup در یک فولدر دیگر.

Backup گرفتن که خیلی ساده هست، بعد از اتصال گوشی و بازکردن itunes کافیه رو icon سیاه رنگ گوشی در itunes راست کلیک کنید و گزینه backup رو انتخاب کنید. بعد از پایان پروسه backup گیری به مسیر زیر برید و از فولدر backup یک کپی بردارید. علامت XXXXXX نام کاربری شما هست."این آدرس واسه یوزرهای win7 هست "
    C:\Users\XXXXXX\AppData\Roaming\Apple Computer\MobileSync\Backup

حالا با کپی کردن این فولدر در هرکامپیوتری (البته در مسیری مشابه با آدرس بالا) شما قادرید backup گرفته شده رو بر روی گوشیتون restore کنید. واسه restore کردن هم روی icon سیاه رنگ گوشی در itunes راست کلیک کنید و گزینه restore رو انتخاب کنید، به تعداد Backupهای گرفته شده option واسه restore کردن دارید.

توجه کنید که فولدر backup در مسیر بالا،به تعداد backup های گرفته شده، دارای فولدرهایی با اسامی شبیه ea7b488ab8f023125ccc05342a25ff32a116c4dd هست. شما نیازی به کپی کردن همه ای فولدرها ندارید، فقط آخرین فولدر (آخرین backup گرفته شده) رو کپی کنید. در زمان restore کردن باید فولدر مربوطه رو در همون مسیر بالا کپی کنید وگرنه itunes اون رو detect نمیکنه..
    پیروز باشید

من داشتم ipod software رو update می کردم به 4 و یک بک آپ هم گرفتم از ipod
    اما توی restore کردن، error می ده و هیچ کدوم از app هام رو برنمی گردونه
    چکار باید بکنم؟

نظر

ادرسش تو مک چیه؟

نظر

البته باید فوادر iTunes توی my music رو هم کپی بگیرید

نظر

ببخشید من خیلی مبتدی ام... آدرسش تو مک رو از کجا ببینم؟

نظر

مگه از app ها هم بک آپ میگیره ؟

C:\Documents and Settings\Administrator\Application Data\Apple Computer\MobileSync
            ویرایش توسط crystalboy : https://i-phone.ir/forums/member/563-crystalboy در ساعت 07-08-2011, 09:26 AM

نظر

http://www.i-phone.ir/forums/thread14372.html
              خیر برنامه ها در موقع ریستور نمیمونند و در آپدیت هم اونایی که کرک نشده اند میمونند

نظر

این آدرس رو توی مک نمیدونید مشکل من همینه

نظر

نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها
                  این آدرس رو توی مک نمیدونید مشکل من همینه
                  /Users/USERNAME/Library/Application Support/MobileSync/Backup

نظر

صبر کنید ..
                  X