اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمای ارور های آیتونز در هنگام ریستور

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمای ارور های آیتونز در هنگام ریستور

سلام و عرض ادب خدمت کاربران عزیز
    در بعضی مواقع هنگام ریستور با آیفون به ارور های شماره داری برمیخوریم
    در این تاپیک آموزش گذر از این ارور ها ارائه خواهد شد

در پست اول همین تاپیک لیست تمامی آموزش های معرفی شده در این تاپیک اعلام می شود و به مرور زمان شاهد کامل تر شدن آن خواهیم بود

ارور 1004 و 1015
    ویرایش توسط roozbeh7000 : https://i-phone.ir/forums/member/226-roozbeh7000 در ساعت 30-08-2010, 03:32 AM
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

ارور 1004 و 1015

اگر شما shsh را ذخیره کرده باشید و می خواهید به فرم ور ۴.۰.۱ ریستور کنید باید مراحل زیر را انجام دهید ( خیلی خلاصه می گم که به ارور برسیم )

1-آیفون خود را DFU ببرید
    Home+ Power رو ده ثانیه یا کمی بیشتر نگه دارید سپس power رو رها کنید و فقط Home را نگه دارید تا آیتونز پیغام بدهد
    در تمامی مراحل بالا آیفون باید به آیتونز متصل باشد

سپس مک بر روی finder کلیک راست کنید و گزینه Go to Folder رو انتخاب کنید

و در صفه باز شده تایپ کنید /ect/

سپاس در صفحه باز شده فایل Hosts رو پیدا کنید و با Text Edit بازش کنید

و متن زیر رو به انتهای متن اضافه کنید

کد:
    74.208.105.171 gs.apple.com

در ویندوز شما به آدرس زیر رفته

کد:
    C:\Windows\System32\drivers\etc
    و فایل Hosts رو پیدا کنید سپس آنرا در notepad باز کرده و متن زیر به پایان متن اضافه کنید

کد:
    74.208.105.171 gs.apple.com

سپس به فرم ور 4.0.1 ریستور کنید

در هنگام کار به ارور های 1004 و 1015 برخورد می کنید ولی چندان مهم نیستند و به کار خودتون ادامه بدید
    در نهایت بخاطر این ارور ها آيفون شما به ریکاوری می رود

برای بیرون اومدن از ریکاوری برنامه TinyUmbrella را برای مک و ویندوز دانلود کرده

و پس از باز کردن برنامه روی Kick Device Out of Recovery کلیک کرده

i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

دوستان ترجمه ارورهای آیتونز در پست زیر قرار گرفت
      اررو خاصی اگه مد نظرتون هست شمارشو برام پیام خصوصی کنید تا متن زیر کاملتر بشه
      ویرایش توسط saeedm_99 : https://i-phone.ir/forums/member/12619-saeedm_99 در ساعت 18-09-2010, 07:57 PM
      People!There is no way in the middle...

نظر

هنگام کار اگر آیتونز هنگ کرد احتمالا از تغییر نرم افزاری اندازه default packet size توسط برنامه دیگر هست.برای حل مشکل TcpWindowSize رو در رجیستری ویندوز دستی تنظیم کنید.
        Cannot be restored. This device is not eligible for the requested build:
        این ایراد هنگام دانگرید به فرم ویری که اپل ساینش نمیکنه داده میشه،یا اینکه در موارد نادری اپل بعضی ورژنهای قدیمی آیتونز رو برای ریستور کردن ساپورت نمیکنه.در مورد اوا باید روشهای دانگرید رو بلد باشید و برای دلیل دوم آخرین ورژن آیتونز رو نصب کنید.
        اگر پس از ریستور بطور متناوب از شما خواسته شد که ریستور کنید،معمولا به علت تداخل برنامه ضد ویروس یا فایروالهای قدیمی با آیتونز هست.روش حلش هم آپدیت برنامه امنیتی به آخرین ورژن خودش هست

Error 2: این ایراد هم در اثر تداخل با فایر وال و آنتی ویروس بوجود میاد .

Error -4: در موارد زیر اتفاق میافتد

*.دسترسی به پورتهای 80 و 443 امکانپذیر نیست
        * albert.apple.com and/or phobos.apple.com دسترسی به 2 آدرس زیر امکان پذیر نباشد
        *.آیتونز به علت ترافیک بالا مسدود باشد

Error 6: از تغییر نرم افزاری اندازه default packet size توسط برنامه دیگر هست.برای حل مشکل TcpWindowSize رو در رجیستری ویندوز دستی تنظیم کنید.
        Error 9:
        پورت اتصال رو عوض کنید و علت قطع جریان را بررسی کنید
        Error 13 and 14:
        راههای زیر را امتحان کنید
        1. پورت یو اس بی را چک کرده و یا از پورت دیگری استفاده کنید.
        2. از یک واسط هاب یو اس بی 2 بین تلفن و کامپیوتر استفاده کنید
        3. کابل اتصال رو عوض کنید.
        4. تداخا نرم اقزار های سکیوریتی رو بررسی کنید.
        5. تغییر پاکت سایز رو که در ارروهای قبلی بررسی شده بود پیگیری کنید
        6. کامپیوتر را به طور مستقیم به اینترنت وصل کنید و سعی کنید تا حد امکان روتر و سوییچ و هاب واسط رو کم کنید
        7. از یک سیستم بی عیب دیگه استفاده کنید.
        ASR error 1000 in the iPhone, iPad, or iPod updater log file,
        کیفیت اتصال اینترنت بد بوده و باعث شده فایل فرم ویر بد دانلود شود

Error 18 (or -18):
        media library روی آیفون اگر ایراد پیدا کند این ایراد گرفته میشود.با آپدیت آیتونز به آخرین ورژن برطرف میگردد

Error -19:
        "iTunes could not sync to the iPhone '[iPhone name]' because an unknown error occurred (-19)".
        این ایراد هنگامی گرفته میشود که آیتونز بخواهد در هنگام سینک از آیفون بکاپ بگیرد
        1. Uncheck "Automatically sync when this iPhone is connected" from the iTunes Summary tab.
        2. Eject iPhone.
        3. Reconnect iPhone.
        4. Select Update.

Error 20, 21, 34, 37:
        تداخل با نرم افزارهای امنیتی کامپیوتر
        Error 23, 28, 29, 1002, 1011, 1012, 1013, 1014, 1611:

این ایراد میتواند دال بر ایراد سخت افزاری باشد.با تعویض کابل و بررسی صحت imei میتوان احتمال سخت افزاری بودن ایراد را بررسی کرد

Error 48:
        بجز موارد عمومی رفع عیب تلاش کنید با یک اکانت جدید ویندوز ریستور کنید یا آدرس فایل فرم ویر را بررسی کنید

Error 1015:
        ارور مشهور اجازه ندادن اپل برای دانگرید!

Error 1479:
        ایراد ارتباط با سایت اپل.آیتونز را ببندید.گوشی را از یو اس بی کشیده،آنرا ریستارت کنید و دوباره آیتونز را اجرا کنید

Error 1602
        :
        کارهای زیر را انجام دهید

1. از پورت و کابل مناسب یو اس بی استفاده کنید
        2روشهای رفع اررور 1604 را اجرا کنید.
        3. برنامه های امنیتی خود را جهت تداخل با آیتونز بررسی کنید.

Error 1603:
        دستگاه را به ریکاوری برده و ریستور کنید،سعی کنید از یک یوزر ادمینستراتور ریستور کنید

Error 1604:.
        این ایراد از یو اس بی است.پورت را عوض کنید،درایور یو اس بی را پاک و دوباره نصب کنید،اگر از داک استفاده
        میکنید گوشی را مستقیم وصل کنید.
        اگر سیستم دیگری در دسترس نبود سعی کنید کارهای زیر را انجام دهید
        1. دستگاه را به ریکاوری ببرید
        2. ریستور کنید تا آیتونز ارور بدهد.
        3. ارور را تایید کنید.
        4. در حالیکه آیفون متصل است آیتونز را ببندید و دوباره باز کنید.
        5آیفون دوباره باید در ریکاوری مود شناسایی شود.
        6. دوباره ریستور کنید.

Error 2000-2009: (2001, 2002, 2005, 2006, 2009, and so on)

اگر به این ایراد در کامپیوترهای مک مواجه شدید تمام وسایل جانبی متصل به سیستم را جدا کنید از قبیل هاب ها ،کابلهای اتصال،مانیتورهای دیگر و ...
        در ویندوز تمام ابزارهای دیگر که با یو اس بی یا پورتهای دیگربه سیستم متصل شده اند را جدا کنید و سیستم را ریستارت کنید و در صورت عدم رفع مشکل از عدم تداخل برنامه های امنیتی با آیتونز اطمینان حاصل کنید
        Error 3000-3999: (3002, 3004, 3013, 3014, 3164, 3194, and so on).
        اررورهایی در این رنج عموما از عدم توانایی آیتونز در اتصال به سرور gs.apple.com حاصل میشود.این میتواند از تداخل برنامه ضد ویروس یا فایروال قدیمی با آیتونز حاصل شود.اررور 3014 به معنی کمبود فضای خالی در هارد کامپیوتر است
        Error 3002:
        دوباره دکمه آپدیت یا ریستور را فشاردهید(از شیفت استفاده نکنید)
        Error 3004:
        اگر با روشهای رفع عیب ارور های 3000 تا 3999 مشکل خل نشد دستور زیر را در خط فرمان سیستم عامل وارد کنید
        dscacheutil -flushcache
        Error 9807:
        در ابتدا از درست بودن تنظیم ساعت و تاریخ کامپیوترتان مطمئن شوید
        اگر پس از رفع عیب بالا مشکل حل نشد امکان اتصال به دو سایت زیر را بررسی کنید
        * evintl-ocsp.verisign.com
        * evsecure-ocsp.verisign.com
        Error 9808:
        ایراد از آیتونز است.تنظیمات آنرا بررسی کرده و تداخل آنرا با سایر برنامه ها رفع کنید
        Error 9844:
        این ایراد از تنظیمات غلط و تداخل با فایر وال حاصل میشود

Error 40265xxxx
        :
        این ارور هنگامی گرفته میشود که ریستور موفقیت آمیز تمام شده باشد اما بکاپ موجود در آیتونز نتواند کامل روی گوشی برگردد
        روش حل آن عدم استفاده از بکاپ پس از ریستور میباشد
        ویرایش توسط saeedm_99 : https://i-phone.ir/forums/member/12619-saeedm_99 در ساعت 17-09-2010, 01:14 PM
        People!There is no way in the middle...

نظر

با سلام ممنون از راهنماییاتون
          میخوام اپدیت کنم از 4.3.3 ولی همش ارور 21 یا 3194 میده تمام کارهای گفته شده تو سایت اپل و این سایتو انجام دادم بازم ارور میده گوشیم 4 انلاکه لطفا راهنمایی کنید
          ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط jeeerjeeerak نمایش پست ها
            با سلام ممنون از راهنماییاتون
            میخوام اپدیت کنم از 4.3.3 ولی همش ارور 21 یا 3194 میده تمام کارهای گفته شده تو سایت اپل و این سایتو انجام دادم بازم ارور میده گوشیم 4 انلاکه لطفا راهنمایی کنید
            ممنون
            می خواهی اپدیت به ورژن چند کنی شما؟

نظر

مشکلم با خوندن مطالب همین سایت حل شد ممنون به 6 اپدیت کردم ممنون

نظر

سلام.من ايبون 4 و ios6 دارم.خواستم جلبريك كنم صحفه جلبريك بريد ديگه جلبريك نشد.حالا ميخوام بازم به ios 6 ريستور كنم نميشه.ارور 1601 ميده.چيكار كنم.لطفا راهنماييم كنيد

نظر

با سلام من تمام مطالب این تاپیک رو خوندم ولی هنوز مشکلم حل نشده
                  ipod 4g 4.3.5 رو می خوام ریستور کنم با هام ورژن نمی شه با ارور 1600 مواجه می شوم ، توی تاپیک های دیگه خوندم که این مشکل با ireb حل می شه ولی باز نشد ، دستگاه به DFU mode می ره ولی باز itunes ارور می ده ، فایل hosts رو هم طبق گفته های سایت عوض کردم ، تمام برنامه های امنیتی هم off هست از جمله firewall ، با یک سیستم دیگه هم چک کردم اما باز نشد.
                  اگه ممکنه راهنمایی کنید

نظر

راهنمای ارور های آیتونز در هنگام ریستور

نوشته اصلی توسط Amirali1371 نمایش پست ها
                    با سلام من تمام مطالب این تاپیک رو خوندم ولی هنوز مشکلم حل نشده
                    ipod 4g 4.3.5 رو می خوام ریستور کنم با هام ورژن نمی شه با ارور 1600 مواجه می شوم ، توی تاپیک های دیگه خوندم که این مشکل با ireb حل می شه ولی باز نشد ، دستگاه به DFU mode می ره ولی باز itunes ارور می ده ، فایل hosts رو هم طبق گفته های سایت عوض کردم ، تمام برنامه های امنیتی هم off هست از جمله firewall ، با یک سیستم دیگه هم چک کردم اما باز نشد.
                    اگه ممکنه راهنمایی کنید
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread34360.html

----------------------------------------------
                    برآنچه گذشت وآنچه شکست حسرت نخور **** زندگی اگر زیبا بود با گریه شروع نمی شد

نظر

یک مشکل دیگه هم فکر کنم دارم این که shsh ذخیره نمی شه!!! save shsh رو توی tiny می زنم ولی .....

نظر

وقتی شیفت و میگیرم و اپدیت و میزنم پیغام itunes has stoped working میاد.
                        لطفا راهنمایی کنید.

نظر

آیفون ۴ من ریستور به ۶.۰.۱ ارور -۱ میده هرکاریش کردم بالا نمیاد میاد رو dfu

با قندشکن بدون قندشکن با سیستم دیگه با فایل جدید بالا نمیاد با آخرین نسخه redsnow هم recoveryfix کردم اصلا نمیشناسه

مشکل کجاست ؟

ممنون
                          ویرایش توسط hacker0011 : https://i-phone.ir/forums/member/14427-hacker0011 در ساعت 28-11-2012, 11:19 PM

نظر

نوشته اصلی توسط hacker0011 نمایش پست ها
                            آیفون ۴ من ریستور به ۶.۰.۱ ارور -۱ میده هرکاریش کردم بالا نمیاد میاد رو dfu

با قندشکن بدون قندشکن با سیستم دیگه با فایل جدید بالا نمیاد با آخرین نسخه redsnow هم recoveryfix کردم اصلا نمیشناسه

مشکل کجاست ؟

ممنون
                            آقايون گرامي منم اين مشكل رو دارم چيكارش بايد كرد

نظر

نوشته اصلی توسط oiil نمایش پست ها
                              آقايون گرامي منم اين مشكل رو دارم چيكارش بايد كرد
                              من هم همین مشکل رو دارم

نظر

صبر کنید ..
                              X