اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانگرید از 4.02 بدون نیاز به shsh

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دانگرید از 4.02 بدون نیاز به shsh

گویا به تازگی دانگــرید از 4.02 بــــدون نیاز به shsh امـــکان پذیر شده و این مطلب تو سایت های زیادی بیان شده و ظاهرا به خوبی هم جواب داده...
    واسه دور زدن اپل و دانگرید بدون استفاده از shsh ابتدا به مسیر C:\Windows\System32\drivers\etc برید و فایل hosts رو به وسیله Notepad باز کنید و سپس عبارت ...

کد:
    74.208.10.249 gs.apple.com
    رو به آخـــر متن این فایل اضافه کنید !

. در اینجا باید تغییراتی تو فریمورمون بدیم , پس مراحل زیر رو دنبال کنید ...

1 . فایل فریمور 4.01 رو به وسیله Winrar یا Winzip باز کنید و سپس رو دسکتاپ یا هر جای دیگه Extract کنید .

2 . در بین فایل های Extract شده فایل BuildManifest.plist رو به وسیله Notepad باز کنید و همه " 8A306 " ها رو به " 8A400 " تغییر دهید !

3 . فایل Restore.plist رو هم به وسیله Notepad باز کنید و دقیقا کارهای مرحله قبل رو واسه این فایل هم انجام دهید !

4 . فایل فریمور 4.02 رو
    به وسیله Winrar یا Winzip باز کنید ( لازم نیست Extract کنید ) و هـــمه فایل هایی که از Extract کردن 4.01 بدست آورید رو به داخل 4.02 که با Winrar بازش کردید درگ کنید !

5 . درون فایل 4.02 , همه فایل های dmg که آخر اسمشون 002 دارند رو پـــاک کنید !

6 . فایل فریمور 4.02 رو بعد از این تغییرات بسته و سیو کنید .

7 . حالا گوشی رو با روش معمول و به وسیله هـمین فریمور 4.02 که تغییرش دادیم رستور کنید !

نکته : توجه داشته باشید در این روش واسه دانگرید از 4.02 به 4.01 احتیاجی
    به فریمور 4.01 در زمان رستور ندارید و به وسیله همین فریمور 4.02 که تغییراتی توش ایجاد کردیم به 4.01 رستور می کنیم !!

در صورت نیاز میتونید فریمورهای مورد نیاز رو دانلود کنید ..

. فریمور 4.0.1 iPhone 3G
    . فریمور 4.0.1 iPhone 3GS
    . فریمور
    4.0.2 iPhone 3G
    . فریمور
    4.0.2 iPhone 3GS

ویرایش توسط OM!D : https://i-phone.ir/forums/member/3018-om-d در ساعت 29-09-2010, 08:48 PM

Power of Creation
    www.i-Phone.ir

آقا کسی تست کرده ؟

نظر

نوشته اصلی توسط mparvin نمایش پست ها
      آقا کسی تست کرده ؟
      همون طوری که گفتم تو سایت های زیادی این روش ارائه شده و جواب هم داده...
      من هم عینا روش مذکور رو ترجمه و اینجا قرار دادم !
      جهت اطمینان بیشتر دوستان تست کنند و نتیجه رو اعلام کنند
      ویرایش توسط OM!D : https://i-phone.ir/forums/member/3018-om-d در ساعت 30-08-2010, 03:16 AM

Power of Creation
      www.i-Phone.ir

نظر

کلا ادیت کردن فایل hosts توصیه میشه ٬
        طرز کارش اینه که اگر بک آپ shsh مورد نظر در سرور cydia موجود بود از اون استفاده میشه ٬ اگر نبود از طریق اون سرور واسط از خود اپل تقاضای اجازه ی ریستور میکنه ....

Caching Apple's Signature Server - Jay Freeman (saurik)

مزایا : رفع ضمنی مشکل اپل با بعضی آی پی های ایران و ...

ایراد : گاهی به دلیل بار زیاد ٬ سرور مورد نظر دیر پاسخ میده و این time out باعث ارور در ابتدای ریستور میشه

پ . ن :*این موضوع همون طور که در سایت بالا میبینید ٬ خیلی هم تازه نیست ... نمیدونم چرا در بعضی سایت ها به عنوان کشف جدید معرفی شده !

نظر

من دو روز پیش امتحان کردم جواب داد
          از 4.0.2 به 4.0 اومدم بعد هم با خیال راحت با jailbreakme جیلبریک کردم
          ipod touch 2g mc
          ویرایش توسط amirrezam : https://i-phone.ir/forums/member/22315-amirrezam در ساعت 30-08-2010, 03:59 AM

نظر

نوشته اصلی توسط onfuve نمایش پست ها
            کلا ادیت کردن فایل hosts توصیه میشه ٬
            طرز کارش اینه که اگر بک آپ shsh مورد نظر در سرور cydia موجود بود از اون استفاده میشه ٬ اگر نبود از طریق اون سرور واسط از خود اپل تقاضای اجازه ی ریستور میکنه ....

caching apple's signature server - jay freeman (saurik)

مزایا : رفع ضمنی مشکل اپل با بعضی آی پی های ایران و ...

ایراد : گاهی به دلیل بار زیاد ٬ سرور مورد نظر دیر پاسخ میده و این time out باعث ارور در ابتدای ریستور میشه

پ . ن :*این موضوع همون طور که در سایت بالا میبینید ٬ خیلی هم تازه نیست ... نمیدونم چرا در بعضی سایت ها به عنوان کشف جدید معرفی شده !
            اگه تا الان بود چرا هر وقت میگفتیم میگفتین که حتما shsh لازمه.

نظر

من هفته پیش ای کارو کردم نشد ، شایدم اشتباه انجام دادم !
              اگه کسی رو iphone 4 کرد به من بگه

نظر

روی ایفون ۴ از ۴.۰۲ به ۴.۰۱ و ایپد از ۳.۲.۲ به ۳.۲.۱ تست شد جواب میده

نظر

آقا میشه از 4.0.1 به همون 4.0.1 هم ریستور کرد با این روش؟

نظر

نوشته اصلی توسط mparvin نمایش پست ها
                    آقا میشه از 4.0.1 به همون 4.0.1 هم ریستور کرد با این روش؟
                    جاهای زیادی این آموزش رو ارائه دادند ولی هیچ کدوم به این موضوع اشاره نکردند ...
                    ولی به نظر من اگه مراحل 1 تا 3 رو انجام بدید یعنی فقط فایل 4.01 رو ادیت کنید میتونید باز هم به همون 4.01 رستور کنید !
                    اگه تست کردین نتیجه رو اطلاع بدید

Power of Creation
                    www.i-Phone.ir

نظر

دوستان برای دانگراید از 4.0.2 به 4 نیازی به تغییرات اضافی نداره فقط فایل hosts تغیر بدید

نظر

میشه آیفون 4 که 4.0.2 از اول روشه رو به 4.0.1 دانگرید کرد ؟

نظر

نوشته اصلی توسط dolt نمایش پست ها
                          میشه آیفون 4 که 4.0.2 از اول روشه رو به 4.0.1 دانگرید کرد ؟
                          قانونا با این روش نباید مشکل خاصی داشته باشه
                          فکر کنم بتونید این کار رو انجام بدید

Power of Creation
                          www.i-Phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad maa نمایش پست ها
                            اگه تا الان بود چرا هر وقت میگفتیم میگفتین که حتما shsh لازمه.

خب بک آپ همه چی از اول تو سرور سیدیا ذخیره میشده .... تاحالا به دکمه ی make my life easier دقت کرده بودی ؟

نظر

فکر میکنم این روش تنها برای افرادی که قبلا shsh خودشون رو رو سایدیا ذخیره کردن جواب میده . یکی از دوستان که مطمئن هست shsh 4.0.1 رو نداره و سیو نکرده امتحان کنه و جواب نهایی رو بده

نظر

صبر کنید ..
                              X