اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانگرید از 4.02 بدون نیاز به shsh

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان من آیفون ۴ دارم با ورژن ۴.۰.۱ حالا میخوام که به ۴.۰.۱ ریستور کنم چون گوشیم به مشکل خورده حالا اول ریستور گیر میکنه کسی به این مشکل برخورد کرده؟

نظر

نوشته اصلی توسط ACTION-GAMER
      dostan bebakhshed man dar UK hastam balad nistam farsi type konam

khob manam 3GS daram vase man 3194 error dad
      هنگام دانگرید این ارور رو میده ؟
      با تغییر فایل hosts دیگه نباید این ارور رو دریافت کنید !
      hosts درست تغییر دادید ؟

نوشته اصلی توسط mohsenmehrvarz نمایش پست ها
      دوستان من آیفون ۴ دارم با ورژن ۴.۰.۱ حالا میخوام که به ۴.۰.۱ ریستور کنم چون گوشیم به مشکل خورده حالا اول ریستور گیر میکنه کسی به این مشکل برخورد کرده؟
      shsh رو گرفتید ؟!
      به dfu میبرید ؟
      ارور نمیده ؟

Power of Creation
      www.i-Phone.ir

نظر

سلام
        یکی این فریمور درست شده از این حالت رو برای iphone4 بزاره
        هر کاری کردم نمیشه!
        شاید اشکال از ساخت فریمورم باشه
        الان ۴.۰.۲ هست میخوام بشه ۴.۰.۱
        ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط m_alizadegan نمایش پست ها
          سلام
          یکی این فریمور درست شده از این حالت رو برای iphone4 بزاره
          هر کاری کردم نمیشه!
          شاید اشکال از ساخت فریمورم باشه
          الان ۴.۰.۲ هست میخوام بشه ۴.۰.۱
          ممنون
          فکر نکنم کسی پیدا شه 500/600 Mb رو آپلود کنه ...
          کاری نداره که عزیزم,2 تا فایل اول رو تغییر میدی و بعد همه رو با هم تو فایل زیپ 4.02 میریزی و ...
          مشکلت کجاست ؟
          ویرایش توسط OM!D : https://i-phone.ir/forums/member/3018-om-d در ساعت 31-08-2010, 11:11 PM

Power of Creation
          www.i-Phone.ir

نظر

امید جان اگه shsh واسه ۴.۰.۱ داشتم که مشکلی نداشتم ولی واسه ۴.۰.۲ دارم ولی خوب من تا اون صفحه که علامت اپل میاد و میخواد شروع کنه به پر کردن اون نوار پیش رفتم ولی ادامه نداده یه موقع هایی هم تو قسمت verifing گیر میکنه

نظر

امید جان اگه shsh واسه ۴.۰.۱ داشتم که مشکلی نداشتم ولی واسه ۴.۰.۲ دارم ولی خوب من تا اون صفحه که علامت اپل میاد و میخواد شروع کنه به پر کردن اون نوار پیش رفتم ولی ادامه نداده یه موقع هایی هم تو قسمت verifing گیر میکنه
              مگه 4.01 نبودی شما ؟ shsh نگرفتی ؟
              چطوری shsh 4.02 رو داری پس ؟
              فکر کنم پست اول رو اشتباه دادی...
              شما الان 4.02 هستی میخوای بری به 4.01 !
              این روش هم واسه 3Gs جواب میده هم آیفون 4 , اما واسه 4 یه کم بگیر نگیر داره گویا...
              باید چند بار تست کنید تا جواب بده
              مثلا از ویpان استفاده کنید یا گوشی رو هارد ریست کنید و باز امتحان کنید یا ...

Power of Creation
              www.i-Phone.ir

نظر

امیدجان داستان اینه که من گوشی رو که گرفتم دیگه واسه shsh گرفتن دیر شده بود و وقتی که برنامه واسه shsh ورژن ۴.۰.۲ اومد من ذخیره کردم و گوشیمم جیلبرک شده بود ولی کمی باهاش ور رفتم و الان به این روز افتادم که مجبورم restore کنم چون گوشیم sim lock هست واسه همینم همینجوری مونده نمی دونم اگه به ورژن ۴.۰.۲ هم برم و نتونم جیلبریک کنم سیم کارت ایران نمیتونم بندازم خلاصه داستان اینجوری شده. حالا فکر میکنی برم به ۴.۰.۲ بعد این کارارو بکنم یا نه؟ الان که دارم این پست رو میزنم گوشی تو ابتدای داستان restore مونده و جلو نمیره.

نظر

من هر کاری می کنم برای دانگرید به 4.0.1 ارور 3194 میده همه ی کارا رو هم انجام میدم .

با آمبرلا هم shsh 4.0.1 گرفتم و وقتی دانگرید رو با آمبرلا و آیتونز انجام می دم بعد از اینکه آیتونز verifying ... رو رد می کنه میرسه به prepearing restore.... مرحله ی بعد نمیره و روی صفحه ی آیفون پروگرس که نشون میده میزان پر شدن رو هیچی نشون نمیده انگار همونجا گیر کرده آیتونز هم به همون حالت preparing... هست یه دفعه ارور 1611 میده
                  وقتی هم از رکاوری خارج می کنم همون فرمور 4.0.2 هست

یکی بگه چیکار کنم از صبح درگیر این هستم

در ضمن 3gs دارم
                  ویرایش توسط irpars : https://i-phone.ir/forums/member/28367-irpars در ساعت 01-09-2010, 01:10 AM

نظر

امیدجان داستان اینه که من گوشی رو که گرفتم دیگه واسه shsh گرفتن دیر شده بود و وقتی که برنامه واسه shsh ورژن ۴.۰.۲ اومد من ذخیره کردم و گوشیمم جیلبرک شده بود ولی کمی باهاش ور رفتم و الان به این روز افتادم که مجبورم restore کنم چون گوشیم sim lock هست واسه همینم همینجوری مونده نمی دونم اگه به ورژن ۴.۰.۲ هم برم و نتونم جیلبریک کنم سیم کارت ایران نمیتونم بندازم خلاصه داستان اینجوری شده. حالا فکر میکنی برم به ۴.۰.۲ بعد این کارارو بکنم یا نه؟ الان که دارم این پست رو میزنم گوشی تو ابتدای داستان restore مونده و جلو نمیره.
                    مسلما اگه بری به 4.02 چون نمیتونی جیلبریک کنی آنلاک هم نمیتونی ...
                    پس باید دانگرید کنی به 4.01,این گوی و اینم میدون ...
                    میتونی هم چند روزی صبر کنی تا 4.1 بیاد و به اون آپ کنی..

Power of Creation
                    www.i-Phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط irpars نمایش پست ها
                      من هر کاری می کنم برای دانگرید به 4.0.1 ارور 3194 میده همه ی کارا رو هم انجام میدم .

با آمبرلا هم shsh 4.0.1 گرفتم و وقتی دانگرید رو با آمبرلا و آیتونز انجام می دم بعد از اینکه آیتونز verifying ... رو رد می کنه میرسه به prepearing restore.... مرحله ی بعد نمیره و روی صفحه ی آیفون پروگرس که نشون میده میزان پر شدن رو هیچی نشون نمیده انگار همونجا گیر کرده آیتونز هم به همون حالت preparing... هست یه دفعه ارور 1611 میده

واسه رفع 3194 باید hosts رو تغییر بدید !
                      مطمئن باشید کار میده...
                      تو ایجاد تغییر دقت کنید !
                      میتونید هم این فایل آماده رو به جای hosts اصلی قرار بدید ..
                      hosts download

Power of Creation
                      www.i-Phone.ir

نظر

خوب مگه الان بچه هایی که اینجا دارن دانگرید میکنن shsh ذخیره دارن؟ خوب منم انگار که اصلا ۴.۰.۲ گرفتم و هیچ shsh هم ندارم نظرت چیه؟ امیدجان ها؟

نظر

خوب مگه الان بچه هایی که اینجا دارن دانگرید میکنن shsh ذخیره دارن؟ خوب منم انگار که اصلا ۴.۰.۲ گرفتم و هیچ shsh هم ندارم نظرت چیه؟ امیدجان ها؟
                          ببین اصلا بحث shsh نیست
                          شما فرض کن الان موفق شدی به 4.02 رستور کنید !!
                          جیلبریک نمیتونی بکنی که ...
                          وقتی جیلبریک نکنی آنلاک هم نمیتونی بکنی دیگه
                          پس نباید بری به 4.02 !
                          باید یه جوری دانگرید کنی به 4.01 تا بتونی جیل و آنلاک کنی

Power of Creation
                          www.i-Phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط irpars نمایش پست ها

در ضمن 3gs دارم
                            دوست عزیز شما این فایلی که آقا امید لطف کردن گذاشتن رو دانلود کنید حتمآ مشکلتون حل میشه ضمنآ سعی کن از آخرین ورژن آیتونز (9.2.1.5) استفاده کنی
                            چون من آخرین ورژن دارم و روزانه دارم کار میکنم هیچ مشکلی هم ندارم اگه باز مشکلت حل نشد از این آموزش استفاده کن حتمآ به کارت میاد
                            آموزش http://www.i-phone.ir/forums/post171937-3.html
                            امیدوارم موفق باشی

نظر

من هرکاری کردم نشد !
                              توی یه سایت خوندم که این روش کار نمی کنه و کسانی که می تونن این کارو بکنن یا shsh خودشون ذخیره کردن یا قبلا کسه دیگه ای این کارو براشون کرده !
                              اینم لینکش lhttp://hackstor.blogspot.com/2010/08...02-to-401.html
                              ویرایش توسط dani : https://i-phone.ir/forums/member/875-dani در ساعت 01-09-2010, 08:56 AM

نظر

نوشته اصلی توسط dani نمایش پست ها
                                من هرکاری کردم نشد !
                                توی یه سایت خوندم که این روش کار نمی کنه و کسانی که می تونن این کارو بکنن یا shsh خودشون ذخیره کردن یا قبلا کسه دیگه ای این کارو براشون کرده !
                                اینم لینکش lHackStore: [How-To] Downgrade Firmware 4.0.2 to 4.0.1 without your SHSH saved *Update : IMPOSSIBLE !*
                                نه اینجور نیست. من هیچ موقع shsh نگرفته بودم ولی دیروز تونستم بعد از 2 هفته به 4.0.1 رستور کنم.

نظر

صبر کنید ..
                                X