اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانگرید از 4.02 بدون نیاز به shsh

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

اقا واسه 3g وقتي ميخوايم ريستور كنيم اين اروره 3014 رو ميده
    بعد من فايل هاست شما رو با خودم جابه جا كردم ولي هنوز ارور ميده
    واسه فريمور 4 براي 3G بايد چه كار كرد كه ارور نده و ريستور بشه؟؟؟
    ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط mahdy118 نمایش پست ها
      اقا واسه 3g وقتي ميخوايم ريستور كنيم اين اروره 3014 رو ميده
      بعد من فايل هاست شما رو با خودم جابه جا كردم ولي هنوز ارور ميده
      واسه فريمور 4 براي 3G بايد چه كار كرد كه ارور نده و ريستور بشه؟؟؟
      ممنون
      http://www.i-phone.ir/forums/thread1...highlight=3014

Power of Creation
      www.i-Phone.ir

نظر

برای آیپد راهی است یا نه لطفاً کمک کنید...!!!!
        الانم ریست کلی کردم ... همین جوری روی ارم اپل گیر کردههههههههه ... چیییی کار کنم....؟؟؟؟
        ویرایش توسط iHamid : https://i-phone.ir/forums/member/9597-ihamid در ساعت 30-08-2010, 11:09 PM

نظر

نوشته اصلی توسط hamid_2009 نمایش پست ها
          برای آیپد راهی است یا نه لطفاً کمک کنید...!!!!
          الانم ریست کلی کردم ... همین جوری روی ارم اپل گیر کردههههههههه ... چیییی کار کنم....؟؟؟؟
          عزیز تنها انتخابی که داری رستور به 3.2.2 هست ! شما رستور کن و بعد با این روش تست کن
          البته هر جا این روش ذکر شده نوشته شده واسه دانگرید از 4.02 به 4.01 و 4.0 ...
          اما شما راه دیگه ای نداری فعلا,میتونی امتحان کنی ببینی با این روش امکان دانگرید داری یا نه
          شما همون فایل hosts رو تغییر بده فقط و تست کن,فکر می کنم بتونی دانگرید کنی
          ویرایش توسط OM!D : https://i-phone.ir/forums/member/3018-om-d در ساعت 30-08-2010, 11:23 PM

Power of Creation
          www.i-Phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط OM!D نمایش پست ها
            عزیز تنها انتخابی که داری رستور به 3.2.2 هست ! شما رستور کن و بعد با این روش تست کن
            البته هر جا این روش ذکر شده نوشته شده واسه دانگرید از 4.02 به 4.01 و 4.0 ...
            اما شما راه دیگه ای نداری فعلا,میتونی امتحان کنی ببینی با این روش امکان دانگرید داری یا نه
            شما همون فایل hosts رو تغییر بده فقط و تست کن,فکر می کنم بتونی دانگرید کنی
            منم دقیقا مشکل ایشون و داشتم مجبور شدم به 3.2.2 برم!

بعد از روش hosts استفاده کردم نشد!

از این روش هم وقتی مش خوام استفاده کنم میگه ورژن 3.2.1 هست و همون 3194 رو میده!!

به نظر من این روش ر باید انجام داد اما برعکس یعنی فایل های 3.2.2 رو با 3.2.1 انتقال دادو

اما ایشون : Platinium03 میگن انجام دادن!!!

نظر

من روی آيفون 4 تست کردم و کليه مراحل را انجام دادم ، بارم 3194 میده

نظر

این برنامم خیلی کار راه میندازه Tiny Umbrella
                اینم لینک :
                The Firmware Umbrella
                روی 3gs از 4.0.2 به 4.0.1 و 4.0 downgrade کردم
                یه چیز جالب اینکه shsh نداشتم ولی ذخیره کرد و گذاشت برام

نظر

نوشته اصلی توسط eh_ansari نمایش پست ها
                  این روش واسه 3Gs خیلی خوب جواب میده اما رو آیفون 4 یه کم بگیر نگیر داره,ولی چندین بار امتحان کنید حتما جواب میده

Power of Creation
                  www.i-Phone.ir

نظر

من فرم ور 4.0.1 را برای 3gs میخوام دانلود کنم. از کدوم لینک بگیرم . روی عبارت "فریمور" کلیک کنم یه فایل 300 مگی میاد و روی "iphone 3gs 4.0.1" کلیک کنم یه فایل 377 مگا باتی .

بالاخره کدومشونا دانلود کنم.

نظر

نوشته اصلی توسط eh_ansari نمایش پست ها
                      من قبلا به 4.0.2 آپدیت کرده بودم. با این برنامه که شما گذاشتین shsh گرفتم. بعد ریستور کردم به 4.0.1 . بدون خطا ریستور شد. حالا باید اکتیو کنم.

می خواستم ببینم میشه الان کاستوم 4.0.2 را از اینجا دانلود کنم بریزم که مشکل اکتیو کردنم حل بشه یا نه؟

نظر

نوشته اصلی توسط mas.fazeli2001 نمایش پست ها
                        من قبلا به 4.0.2 آپدیت کرده بودم. با این برنامه که شما گذاشتین shsh گرفتم. بعد ریستور کردم به 4.0.1 . بدون خطا ریستور شد. حالا باید اکتیو کنم.

می خواستم ببینم میشه الان کاستوم 4.0.2 را از اینجا دانلود کنم بریزم که مشکل اکتیو کردنم حل بشه یا نه؟
                        اگه کاستوم بریزی فقط لازم نیست جیلبریک کنی وگرنه انلاک کردن رو دوباره باید انجام بدی
                        شما رو همین 4.01 انلاک کن گوشی رو ...

Power of Creation
                        www.i-Phone.ir

نظر

خوب آخه میخوام گوشی را دست غریبه ندم. سیم کارت اکتیو کردنم ندارم.

فعلا هم کسی نمیفروشه. حالا میشه یه جوری خودم مشکلو حل کنم که از emergency cal در بیام؟

نظر

نوشته اصلی توسط mas.fazeli2001 نمایش پست ها
                            خوب آخه میخوام گوشی را دست غریبه ندم. سیم کارت اکتیو کردنم ندارم.

فعلا هم کسی نمیفروشه. حالا میشه یه جوری خودم مشکلو حل کنم که از emergency cal در بیام؟

راه دیگه ای نداری عزیز ...
                            تو قسمت بازارچه فکر کنم سیم فروشی پیدا کنی
                            ویرایش توسط OM!D : https://i-phone.ir/forums/member/3018-om-d در ساعت 31-08-2010, 04:17 PM

Power of Creation
                            www.i-Phone.ir

نظر

سیم کارت phonebook بخرم باهاش 100 درصد میشه اکتیو کنم؟ از اون سیم کارتایی که 4000 تماس را ذخیره میکنه؟

نظر

سلام.
                                کسی از بچه ها برای دانگرید آیپد تست کردن ... ( از این روش )
                                جواب داده نداده...!!؟
                                لطفاً خبر بدبن عجله ای

نظر

صبر کنید ..
                                X