اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش کرک برنامه های apple store در os 4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

اسم برنامه چیه؟
    شاید قبلا کسی کرکش کرده باشه
    sigpic

نظر

سلام دوستان من برنامه رو از همون سورس نصب کردم منتها ولی واردش که میشم میپره بیرون. میدونید مشکل از کجاست؟
      3g vr 4.0.1

نظر

روی 4.1 کار میکنه

نظر

سلام ، وقتی* می*زنه done دیگه کاری نباید بکنیم ؟ نباید بریم توifile ؟

نظر

آقا می*زنهdone ، ولی* وقتی* میرم تو بازی ، باز همون lite هست ؟؟!! :O

نظر

نوشته اصلی توسط peyman_351 نمایش پست ها
              سلام ، وقتی* می*زنه done دیگه کاری نباید بکنیم ؟ نباید بریم توifile ؟
              نه خیر نیازی نیست
              برای برداشتن ipa کرک شده می تونید به مسیری که اقا نوید کفت برید

نظر

برای آیپد چیکار کنم crackulus نصب نمیشه appcrackr هم کرک نمی کنه ورژن هم 4.2.1 هست.

نظر

سلام دوستان
                  هیچ راهی وجود نداره برنامه ها رو تو PC (برای ورژن 3 به بالا) Crack کرد?
                  ویرایش توسط alih : https://i-phone.ir/forums/member/12296-alih در ساعت 04-03-2011, 02:04 PM

نظر

برای ایپد کار نمی کنه ! دوستان اگر راه دیگی می شناسند برای اینکه من بتونم نرم افزارای خریداری شده را در اختیار دیگران دوستان قرار بدم .

نظر

برای من یک error می ده که آدرس برنامه رو می زنه و آخرش زده که : command not found
                      میشه بگین مشکل کجاست؟ فایل deb رو هم از همینجا نصب کردم

نظر

ظاهرا" این برنامه روی ورژن های جدید ios جواب نمیده..
                        راه حلی واسه کرک کردن برنامه ها در ios4.3.3 هست؟؟؟

نظر

با سلام خدمت دوستان کرکر!
                          با عرض معذرت خدمت آقا نوید گل ولی اول از همه که اسم تاپیکشون ایراد داره چون اولا appcrackr برای دستگاه iOS3 بیشتر به کار میاد تا iOS4! برای iOS4 بهتره از برنامه ی Crackulous سورس Hackulo استفاده کنن! برای اون اسکریپت برای اکثر برنامه های iOS3 جواب میده نه برای برنامه های iOS4! برنامه ی AppCrackr هم بهتره از سورس BiteYourApple دانلود کنید.
                          آپدیت: برنامه های دانلود شده توسط اپل آیدی دستگاه فقط توی لیست نمایش داده میشن اگر اپل آیدی تون رو تو تنظیمات وارد کرده باشید. پس بهتره واسه اینکه برنامه های کرک شده رو دوباره نخواید کرک کنید اپل آیدی تون رو توی تنظیمات دستگاهتون وارد کنید.
                          ویرایش توسط FreePHOENiX : https://i-phone.ir/forums/member/48538-freephoenix در ساعت 15-06-2011, 07:20 PM

نظر

برنامه های ایفون و میشه تو ایپد و با ایپد کرک کرد ؟ و برنامه free که من دانلود کردم و کرک نشده هست و میتون بدم بقیه دوستان هم استفاده کنن

نظر

اگر رو آیپدتون نصب شده پس یه برنامه ی universal هستش و میشه کرکش کرد در غیر این صورت خیر نمیشه

نظر

صبر کنید ..
                              X