اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش دانگرید از Ios 4 در Ipod Touch 2G (MC-Model) downgrade

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش دانگرید از Ios 4 در Ipod Touch 2G (MC-Model) downgrade

آموزش دانگرید از Ios 4 در Ipod Touch 2G Mc-Model مدل ام سی ! به پایین به 3.1.3 و 3.1.2 و...
    اگر شما به ios 4 رفته باشید حتما به خیلی از مشکلات آن بر خوردید و با بسیاری از آنان آشنا هستید.
    از مشکلاتی که این سیستم عامل در جیلبریک به وجود آورد کمبود سرعت بالا نیومدن و سازگار نبودن با برنامه های قدیمی و از همه مهم تر قابل برگست نبودن به قبل یا دانگرید کردن اون!
    البته با گذت زمان بسیاری از این مشکلات حل شد اما هنوز عمده ای از اونا در جای خود باقیست!
    مثلا هنوز که هنوزه اگر این سیستم عامل رو با سایت JailbreakMe جیل بریک کنید سرعت بوت شما پایین میاد و از همه مهمتر بوت لوگوی شما به طرز غیر زیبایی بهم می خوره! لازمه اینو بگم که صحبتم در مورد آیپاد تاچ تو جی مدل ام سی هست شاید در بقیه ی مدل ها این اتفا قات نیفتاده باشه اما میدونید در این مدل افتاده!
    البته این سیتم عامل هم با snowbreze و هم با pwnagetool برای این مدل جیلبریگ میشه !
    ولی بازم هر چی که باشه نمیدونم چرا 3.1.3 یا 3.1.2 دلچسب تر و کامل تر به نظر می رسه!
    بهمین دلیل خیلی هنوز دوست دارن که با این سیستم عامل ها بمونن!
    خلاصه بریم سر اصل مطلب من در بسیاری از سایت ها و حتی همین سایت شیوه های مختلفی برای دانگرید از 4 مشاهده کردم اما هیچ کدوم بظرم واضح و کامل نبود و دلیلشم اینکه بعضیا می خوان با یک تاپیک تمام کسایی که محصولی از شرکت اپل دارنو مستفیضظضظز کنن که خوب یک تاپیک آباد بهتر از صد تا تاپیک چرتو پرته!
    خلاصه من از همشون خواهش می کنم که برای هر چیزی در بخش مخصوص خودش راه و شیوه ی مخصوص خودشو بزارن تا همه استفاده کنن!اگه دقت گرده باشید این سایت از بخش های مختلفی تشکیل شده!
    خوب خیلی از مطلب اصلی دور شدیم!
    لطفا هر کی آموزش دانگرید کردن از IOS 4 رو می دونه بگه !
    لازم بذکره که بگمفقط برای Ipod Touch 2G MC-Model
    خواهشن مطلب یا سوال نامربوط ننویسید تا تاپیک شلوغ نشه!
    و از لینک دادن هم خودداری کنید و آموزش رو فقط برای بحث مربوطه خودتون بدید!
    ممنون و سپاسگذار

دوست من بارها گفته شده برای دانگرید کردن باید shsh فریمور مورد نظرتون رو داشته باشید یعنی وقتی قبلا اون فریمور رو داشتید و جیلبریک کرده بودید با همون نرم افزار هک مثل سیدیا یا نرم افزارای دیگه ای که وجود دازه اونو (shsh) سیو کرده باشین وگرنه امکان دانگرید وجود نداره
    ویرایش توسط AliRez7A : https://i-phone.ir/forums/member/27074-alirez7a در ساعت 28-08-2010, 11:02 PM

نظر

اگه میشه تو ضیح بیشتری بدید!

توی تاپیکی نرم افزار های برای گرفتن shsh گذاشتن اما مثل اینکه هیچ کدومشون کار نمیکنن!
      بعدشم مگه میشه هیچ راهی برای دانگرید نباشه!
      اصلاً shsh چیه؟
      واسه چی باید اونو داشت؟
      چطوری میشه اونو گرفت؟
      از کجا باید گرفت؟
      آیا shsh آیپاد ها باهم فرق میکنه؟
      یعنی راه برای این کار وجود نداره؟
      یعنی نیاز به امکانات خاصی داره؟
      خواهش می کنم جامع تر کامل تر و مفصل تر صحبت کنید!!!؟؟!!
      تا به سوالات همه پاسخ داده بشه!؟!؟!؟!؟!؟!؟
      سپاسگذارم!

نظر

خوب مگه ميشه بدون shsh دانگريد كرد به فريمور پايين تر

نظر

نوشته اصلی توسط moein92 نمایش پست ها
          توی تاپیکی نرم افزار های برای گرفتن shsh گذاشتن اما مثل اینکه هیچ کدومشون کار نمیکنن!
          بعدشم مگه میشه هیچ راهی برای دانگرید نباشه!
          اصلاً shsh چیه؟
          واسه چی باید اونو داشت؟
          چطوری میشه اونو گرفت؟
          از کجا باید گرفت؟
          آیا shsh آیپاد ها باهم فرق میکنه؟
          یعنی راه برای این کار وجود نداره؟
          یعنی نیاز به امکانات خاصی داره؟
          خواهش می کنم جامع تر کامل تر و مفصل تر صحبت کنید!!!؟؟!!
          تا به سوالات همه پاسخ داده بشه!؟!؟!؟!؟!؟!؟
          سپاسگذارم!
          واسه این باید اونو داشت که سایت اپل فقط اجازه ی ریستور به آخرین فریمور رو میده و به قولی فقط آخرین فریمور رو امضا می کنه ولی با shsh میتونی دورشون بزنی
          شما باید قبلا وقتی تو اون فریمور بودی اونو سیو می کردی الان دیگه نمیشه
          بله فرق می کنه ماله هر کسی مخصوص خودشه

تنها راه اینه که دوسته استیو جابز باشی و بش بگی یه چند دیقه یه کاری کنه سایتش فریمور مورد نظر شما رو امضا کنه تا شما بتونی دانگرید کنی
          چقد عصبانی هستی بابا

نظر

خوب اگه بخواییم نگاهی دقیق تر به دانگرید داشتع باشیم باید اینجوری واستون بگم :
            دانگرید که در معنا دقیقا مخالف آپگرید یعنی از ورژن جدید به ورژن قدیمی رفتن البته اینو همه می دونن
            خوب حالا اپل یک سری محدودیت ها واسه دانگرید داره که به این صورته ، وقتی ورژن دستگاه شما به صورت فرض 2 هست یعنی آیپاد شما این ورژن امضا کرده حالا چه جوری ؟ خوب یک کدی هست در همه مدل های آیپاد آیفون و آیپد به نام ECID و این کد در داخل بوت رام دستگاه شما وجود داره یعنی امضای شما این کد ECID هست ، حالا بوت رام های قدیمی ECID ضعیف تری دارن البته از لحاظ کد نویسی و به راحتی جیلبریک می شوند واسه همینه که همه ی مدل های mb زودتر از mc جیلبریک می شوند ولی بوت رام های جدید به روش نوین کد نویسی شدند و جیلبریک اونها نیاز به هزاران کار داره
            حالا وقتی ما رفتیم رو ورژن 3 دستگاه شما واسه سرور اپل این ورژن امضا می کنه ، فقط یک راه هست که دستگاه ما امضا رو روی یک سرور دیگه هم امضا کنه اون هم استفاده از یک سرور SHSH Blobs هست ، خوب حالا این SHSH چی هست؟ این برنامه ای هست که ECID شما رو می گیره بروی یک سرور از قبل طراحی شده سیو می کنه ، راحت ترین راه واسه SHSH اینه که با خود سیدیا SHSH بگیریم.
            حالا واسه دانگرید کافیه کا به فایل HOST آیتیونز بریم و هاست آیتونز عوض کنم و به جای IP سرور اپل IP سرور سیدیا رو بدیم به همین راحتی
            موفق باشید....
            ویرایش توسط irana : https://i-phone.ir/forums/member/26436-irana در ساعت 30-08-2010, 03:18 AM

نظر

از بالا تا پایین سپاس زدم برای تمام شما کسانی که اطلاعات من و شاید بعضی ها ی دیگرو بالا بردید!
              از همه ی شما سپاس گذارم!
              ولی بازم مشکل دارم ببینید!

ویرایش توسط MSZ3000 : https://i-phone.ir/forums/member/25288-msz3000 در ساعت 31-08-2010, 10:48 AM

نظر

کارایی که بالا گفتم رو انجام دادید؟
                چون من خودم ipod touch دارم و همین مشکلو داشتم ولی حل شد

نظر

از شیلتر شکن استفاده کن ببین درست میشه یا نه

نظر

از بالا تا پایین سپاس زدم برای تمام شما کسانی که اطلاعات من و شاید بعضی ها ی دیگرو بالا بردید!
                    از همه ی شما سپاس گذارم!
                    ولی بازم مشکل دارم ببینید!

http://www.i-phone.ir/forums/thread1...highlight=3014

Power of Creation
                    www.i-Phone.ir

نظر

همون آش و همون کاسه!!!

نظر

هیچ کی آخرش یه جواب کار رابنداز به ما نداد!

نظر

هیچ کی آخرش یه جواب کار رابنداز به ما نداد!
                          عزیز شما می خواید به چه فریموری دانگرید کنید؟
                          اون راهی که آموزشش رو امید جان دادن فقط برای دانگرید از 4.0.2 به 4.0.1 (برای آیفون) و به 4.0 (برای آیفون و آیپاد تاچ) هست به فریمور قدیمی تر از 4.0 با این روش نمی تونید دانگرید کنید

نظر

من می خوام به 3.1.3 یا 3.1.2 برگردم !
                            ولی هر کاری که می کنم ارور می ده!

نظر

کسی نیست؟

نظر

صبر کنید ..
                              X