اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اکتیو کردن Facetime با هر سیم کارتی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اکتیو کردن Facetime با هر سیم کارتی

سلام دوستان عزیز
    همونطور که می دونید برای فعال کردن فیس تایم در آیفون ۴باید یک sms به جایی ارسال بشه که گوشی و خط شما رو معرفی کنه که عضو اشخاصی که فیس تایم دارن بشید و از اون به بعد اکتیو بشه که این در ایران فعلا جواب نمیده
    برای حل این مشکل به طور حتم راه های زیادی میاد ولی فعلا تنها راه ارایه شده نیاز به حدود ۶ دلار هزینه کردن داره که باید با کارت اعتباری پرداخت بشه

روش کار

۱- شما باید در تنظیمان آیفون در بخشی که باید شماره خودتون رو وارد کنید شماره رو کامل و با قرار دادن + وارد کنید
    مثل این شماره

98912XXXXXXX+

۲- به این سایت رفته و طبق شکل خواسته شده شماره سیم کارتتون و شماره IMEI گوشیتون رو وارد کنید و سپس باید با کارت اعتباری مبلغ 5.99 USD پرداخت کنید تا شماره شما برای فیس تایم اکتیو بشه

۳- سپس سورس زیر را در Cydia ادد کرده

کد:
    http://cydia.pushfix.info
    و پکیج miTime را نصب کنید

۴- برنامه mitime رو باز کنید که اگر شماره خودتون رو ثبت کرده باشید برنامه درست کار خواهد کرد

بعد از باز کردن برنامه اگر در برنامه درج شده بود که Ready for activation و دکمه Activate حضور داشته باشد یعنی حساب کاربری شما فعال شده است

ولی اگر Ready for activation وجود نداشت از برنامه خارج شد و گزینه Facetime رو یک بار خاموش و روشن کنید و سپس respring کنید

خوب برای شروع کار روی دکمه Activate my FT می زنید و ۱۵ دقیقه صبر می کنید , و اگر طی این مدت نشد یکبار سیم کارت و بیرون بیاورید و دوباره داخل کنید و سپس تست کنید

واگر پیغام داد An activation request has been generated . یعنی عملیات به درستی در حال انجام است و بعد از دقایقی اکتیو میشود

بعد از مراحل شما Facetime اکتیو میشود

بدلیل پیچیدگی مراحل بالا فیلم آموزش رو می توانید از اینجا از سرور انجمن تخصصی آیفون دانلود کنید
    ویرایش توسط roozbeh7000 : https://i-phone.ir/forums/member/226-roozbeh7000 در ساعت 26-08-2010, 05:03 PM
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

روزبه جان همش برای من مقدوره جز جیل بریک که اصلا اهلش نیستم راهی نداره بدون جیل بریک ؟

نظر

فعلا همین راه ارائه شده ولی مطمئنا در آینده این تنها راه نخواهد بود
      i-phone.ir
      The Best or Nothing

نظر

فیلم آموزشی به آخر پست اول اضافه شد
        i-phone.ir
        The Best or Nothing

نظر

من همه ی این کار ها رو کردم ولی نشد.
          اون پایینش هم ثانیه اصلا اضافه نمیشه بهش

نظر

نوشته اصلی توسط amir2g نمایش پست ها
            من همه ی این کار ها رو کردم ولی نشد.
            اون پایینش هم ثانیه اصلا اضافه نمیشه بهش
            ۵.۹۹$ ریختین به حسابشون؟

نظر

بله ريختم

نظر

اون فیلم آموزشی رو دیدی؟
                i-phone.ir
                The Best or Nothing

نظر

سلام روزبه جان
                  خیلی ممنون از آموزش مفیدتون آیا این فقط برا ایران هست یا من که اتصالات امارات دارم هم باید این کار رو انجام بدم ؟؟
                  و دوم اینکه این روش با همون وای فای هست یا با 3جی هم میشه؟؟

نظر

یه سوال ، به جای این روش نمی شه از برنامه هایی مثل Sms touch و ... که می تونی شماره خودت رو به عنوان sender بدی و یه sms بدی اپل و .... استفاده کرد ؟! نیازی هم به Jailbreak نباشه

نظر

نوشته اصلی توسط SHAHAB-3G نمایش پست ها
                      سلام روزبه جان
                      خیلی ممنون از آموزش مفیدتون آیا این فقط برا ایران هست یا من که اتصالات امارات دارم هم باید این کار رو انجام بدم ؟؟
                      و دوم اینکه این روش با همون وای فای هست یا با 3جی هم میشه؟؟
                      این روش فقط برای ایران نیست . ظاهرا فقط Facetime برای اپراتور های خاصی کار می کنه
                      این روش برای همه اپراتورها که ساپورت نمیشن هست

نوشته اصلی توسط Kouros نمایش پست ها
                      یه سوال ، به جای این روش نمی شه از برنامه هایی مثل Sms touch و ... که می تونی شماره خودت رو به عنوان sender بدی و یه sms بدی اپل و .... استفاده کرد ؟! نیازی هم به Jailbreak نباشه
                      فکر نکنم . چون برای اکتیو کردن فیس تایم همین روش فقط معرفی شده
                      i-phone.ir
                      The Best or Nothing

نظر

بله من فیلم رو دیدم ولی واسه من میزدم اکتیو بشه اون پیام رو میفرستاد ولی اس ام اس برای اکتیو شدن نیمد

نظر

اکتیو کردن Facetime با هر سیم کارتی

لطفا يه فكري به حال كساني كه از جيلبريك محرومند هم بكنيد!!

نظر

نوشته اصلی توسط khashie نمایش پست ها
                            لطفا يه فكري به حال كساني كه از جيلبريك محرومند هم بكنيد!!
                            اگر راهی ارائه بشه سریعا تقدیم می کنیم
                            i-phone.ir
                            The Best or Nothing

نظر

فقظ رو ایفون 4 کار میکنه؟ آیا راهی هست که رو 3Gs هم کار کنه؟

نظر

صبر کنید ..
                              X