اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اکتیو کردن Facetime با هر سیم کارتی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

ايرانسل داري شما؟
    همون بالاي قسمت فعال كردن FaceTime راحت ميتوني شمارت رو اديت كني با +98 وارد كني.
    من جايي خوندم كه بايد MMS فعال باشه تا بتوني Active كنيش كه فعال كردم ولي بازم نشد.
    انگار چاره اي نيست بايد صبر كنيم تا JailBreak بياد بعد از همين روش كه گفتن استفاده كنيم. من موندم Apple خاص ترين امكان اين گوشي رو چه را اين جوري درست كرده؟ ....... تو خارج هم خيلي ها به مشكل بر خوردن.

نظر

دوستان من نمیتونم شمارمو توی همون قسمتی که گفتید بنویسم. بجاش نوشته unknown

نظر

من تا دیروز میتونستم شمارمو عوض کنم ولی الان نمیشه کسی راهی داره؟

نظر

اين FaceTime هم شده داستان ... حالا كه ما رو 4.1، JailBreak كرديم سايت MiTime زده رو 4.1 كار نميكنه و بايد صير كنيد.
          ميخواستم بدونم هنوز هيچ كسي نتونسته اينو فعال كنه؟

نظر

با سلام
            من یک آیفون 4 خریدم ولی روش فیس تایم نداره
            باید چیکار کنم
            لطفا اگر کسی میدونه کمک کنه

نظر

نوشته اصلی توسط s_tabaei نمایش پست ها
              با سلام
              باید چیکار کنم
              مبارک باشه این که مشکل خیلی از بچه های سایت یا بهتر بگم دنیاست که فعلا هیچ راهی که جواب بده براش پیدا نشده

نظر

نوشته اصلی توسط s_tabaei نمایش پست ها
                با سلام
                باید چیکار کنم
                ماله منم گزينشو نداره چون واسه dubai هست
                شما بايد برنامه middle what رو از cydia نصب كني تا گزينش توي phone بياد اما اكتيو نميشه

نظر

آقایون من یکی از آشنا هام که رفته بوده آلمان اونجا با سیم آلمانش اکتیو کرده و کار کرده و جالبه که وقتی اومد ایران با سیم کارت همراه اولش دیگه کار نمی کنه .من فکر میکنم طبق همون پیغامی که زمان on کردن facetime میاد.این برنامه از sms یرای ارسال اطلاعات IP wifi شما استفاده می کنه که به base این نرم افزار بگه که شما کجایی که بتونه یه ارتباط ویدئویی ایجاد کنه.مثل مسنجر باهو که ارتباط از طریق آیدی صورت میگیره این هم از طریق یه sms احمقانه این اطلاعات رو می فرسته.شاید باید صبر کنیم که آیفون 4 هم مثل آی تاچ ایمیل بیس بشه facetime اش.

نظر

یعنی هر دفه که می خوای روشنش کنی این ارسال و دریافت اس ام اس انجم باید بشه.مشکل اینه.خودشم وقتی می خوای فعالش کنی میگه که به اندازه یک اس ام اس شارژ میشین.حالا برای ما بین اللملی که ارسالمون بستس.

نظر

چرا اپل نمیاد مثل آیپادتاچ از طریق ایمیل کنه؟!!!
                      والا موندم توش
                      هزینه sms هم نداره؛ همه هم میتونند استفاده کنند

نظر

من این برنامه miTime رو که نصب می کنم، اولش میگه باید SAM رو نصب کنی تا گوشی رو با آیتیونز فعال کنی!

درست متوجه منظورش نشدم، گوشی که فعال هست. یعنی چی؟

نظر

نوشته اصلی توسط mohammadftm نمایش پست ها
                          اس ام اس بين المللي ميگيره همراه اول ولي انگار براي فرستادن مشكل داره.
                          سايت MiTime يه لينك داده كه ميشه رايگان چك كرد كه ميتوني اس ام اس بين المللي بفرستي و بگيري
                          من خودم كه چك كردم از همراه اول نتونستم اگه ميشه يكي ديگه امتحان كنه از اين لينك Send Free Test SMS to Your Phone
                          چون من ديگه نميتونم امتحان كنم چون محدوديت ارسال داره....فقط شمارتون رو طوري بزنيد كه بين 98 با 912 يا 936 فاصله نباشه....وقتي فرستاديد بايد روش Reply كنيد تا ببينيد ميره يا نه.
                          شايد اگه بتونيم بفرستيم تو خود Apple بتونيم Activate كنيم.
                          من احتمالاً پیشنهاد می کنم برنامه اندروید LeMi Apps را برای پاسخ خودکار بررسی کنید. احتمالا کمی گران اما موثر است
                          LeMi Apps offers SMS Marketing Automation for Small Businesses. Calls / Sms Auto Reply Apps, Text / SMS Marketing App. Free Trials

نظر

صبر کنید ..
                          X