اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اکتیو کردن Facetime با هر سیم کارتی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Snow leopard نمایش پست ها
    فقظ رو ایفون 4 کار میکنه؟ آیا راهی هست که رو 3Gs هم کار کنه؟
    کاربر فعال عزیز FaceTime فقط برای iPhone 4 معرفی و ساخته شده !
    نشانی: دوربین روی Front Panel آیفون ۴

نظر

یکی از بچه ها که کارت داره بیاد و لطف کنه یه هزینه ای هم بگیره و این ۶ دلار رو واریز کنه برای افرادی که مثل من کارت اعتباری ندارن...

نظر

کمک
        من گوشیم رو به 4.2 آبدیت کردم اما حالا امر جنسی
        یه برنامه برا فعال کردن و آنلاک کردن معرفی کنید لطفا گوشم 3جی اس

نظر

هنوز راه حلی نیومده که ما جلبریک نکنیم ؟؟؟

نظر

ما که جیلبریک هم هستیم نتونستیم اکتیو کنیم

نظر

دوستان كسي نيست كه اينو راه انداخته باشه ...من 4.0.2 دارم فعلا نميتونم JailBraek كنم.

مگه سيم كارتاي ايران براي دريافت SMS بين المللي بستست كه نميشه Active كردش؟ آخه شنيدم كه فقط لنگه يه Send & Recive يه SMS هستش كه Active نميشه.

نظر

بابا پس چرا كسي جواب نميده؟ ..... هيچكس نتونست اينو راه بندازه؟
                انگار خيلي ها تو كشور هاي ديگه و حتي آمريكا هم به اين مشكل بر خوردن...وقت گوشي آنلاك فكتوري هست كه ديگه نبايد اين مشكلا باشه...يه كسي يه راه حل بده.

نظر

دوست عزیز این ربطی به آنلاک یا لاک نداره
                  برای اکتیو کردن carrier شما چک میشه و اگر جزو لیست موجود نباشد اکتیو نمیشه که خدا شکر ما نیستیم
                  i-phone.ir
                  The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

ممنون آقا روزبه .... ولي شما روشي كه گفتيد رو خودتون تست كرديد؟ جواب گرفتيد؟..... منم همين روش و براي اونايي كه JailBreak,Unlock كردن تو نت ديدم گفتم شايد برا ما نبايد گير كنه و يه سره اكتيو بشه....كه نشد

نظر

من که نتونستم با این برنامه سیمم هم همراه اول که انگار اس ام اس بین المللی نمیفرسته جدیدنا
                      ولی انگار ایرانسل میفرسته

نظر

اس ام اس بين المللي ميگيره همراه اول ولي انگار براي فرستادن مشكل داره.
                        سايت MiTime يه لينك داده كه ميشه رايگان چك كرد كه ميتوني اس ام اس بين المللي بفرستي و بگيري
                        من خودم كه چك كردم از همراه اول نتونستم اگه ميشه يكي ديگه امتحان كنه از اين لينك Send Free Test SMS to Your Phone
                        چون من ديگه نميتونم امتحان كنم چون محدوديت ارسال داره....فقط شمارتون رو طوري بزنيد كه بين 98 با 912 يا 936 فاصله نباشه....وقتي فرستاديد بايد روش Reply كنيد تا ببينيد ميره يا نه.
                        شايد اگه بتونيم بفرستيم تو خود Apple بتونيم Activate كنيم.

نظر

من این کارو قبلا کردم ولی اس ام اس اومد ولی به اون نرسید

نظر

منم همينطور دقيقا..... من از يه دفتر خدمات ارتباطي پرسيدم گفت ارسال اس ام اس به كشورهايي كه قرارداد رومينگ داريم بازه ولي ما به همين كشورها هم از طريق اون سايته نميتونيم بفرستيم ولي من خودم قبلا راحت اس ام اس فرستادم به خارج با گوشيم.
                            دوستان اگه كسي با ايرانسل تست كرده Activated كردن FaceTime رو يه خبر بده.

نظر

من برنامه های facebreaker va mod رو هر دو رو دانلود کردن الان گزینه فیس تایم واسم هست ولی صفصه سیاه
                              ویرایش توسط amir2g : https://i-phone.ir/forums/member/19006-amir2g در ساعت 23-09-2010, 03:58 PM

نظر

من وقتی روشنش می کنم هر مدت به مدت یک مسیج از این شماره برام میات
                                5061447786205094 45+
                                یک سؤال دیگه چحوری شماره خودم رو توی تنظیمات وارد کنم هر چی روش میزنم نمیتونم ادیت کنم
                                ویرایش توسط s.m.h.m. : https://i-phone.ir/forums/member/2988-s-m-h-m در ساعت 26-09-2010, 02:05 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X