اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نقشه هاي ست لايت

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نقشه هاي ست لايت

بعد از چند ماه غيبت در بخش gps با يك سوپرايز جديد برگشتم:
    محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

با عبور از محدوديت موجود جهت تهيه نقشه هاي آفلاين ستلايت برنامه ريزي براي تهيه نقشه ها به اين شكل از شهر هاي مختلف در حال انجام است كه با تقاضاهاي شما كاربران محترم صورت خواهد گرفت .
    فقط يك مشكلي هست :
    حجم نقشه هاي ستلايت آفلاين با حداكثر زوم خيلي زياده يعني نقشه تهران بزرگ براي آفلاين مپ 760 مگ و براي xgps 4.7 گيگ شده!!نميدونم چه جوري ميشه اين فايلها رو به دست شما رسوند . لطفا شما دوستان پيشنهاد بدين

یه پیشنهاد بهتون میدم
    به جای ستلایت از نقشه های hybrid استفاده کنید که map , sattelite ترکیب شدن اینطوری نقشه همین ستلایت هست اما اسم خیابان ها و ... رو نوشته و مهمتر از همه مسیر یابی هم داره

نظر

مهندس زیپشونم کنی همین حجم میشن؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط Salvadoor نمایش پست ها
        مهندس زیپشونم کنی همین حجم میشن؟؟؟
        براي تهران بزرگ
        زيپ شده آفلاين مپ 640 مگ
        زيپ شده xgps شده 4.65 گيگ

نظر

واسه قزوین چه قدر میشه؟ راه درست کردن نقشه رو میشه توضیح بدبد؟
          یعنی 4تا نقشه بریزیم گوشی پر میشه

ولی خیلی خوب و باحاله ، دستت درد نکنه
          ویرایش توسط rainboy07 : https://i-phone.ir/forums/member/17117-rainboy07 در ساعت 25-08-2010, 01:27 PM

نظر

فکر کنم اگه زحمت بکشین و بقیه نقشه ها رو هم درست کنین و در نهایت برای فروش در فروشگاه قرار بدین خوبه
            من به شخصه اولین مشتریشم:d

نظر

نقشه هاي ست لايت

عالیه ممنون.
              یک برنامه هایی هستند که فایل ها رو میشه باهشون خیلی فشرده کرد مثلا ویندوز seven رو کلش رو در 9 مگابایت یادمه دانلود کردم.
              نظرتون چیه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط professional نمایش پست ها
                عالیه ممنون.
                یک برنامه هایی هستند که فایل ها رو میشه باهشون خیلی فشرده کرد مثلا ویندوز seven رو کلش رو در 9 مگابایت یادمه دانلود کردم.
                نظرتون چیه؟

sent from my iphone using tapatalk
                ميشه بيشتر توضيح بديد كه اين برنامه چيه؟
                و يا لينك و آدرسي از برنامه بدين.

نظر

بله حتما من برنامه KGB Archiver رو پیشنهاد می کنم که حتی در تستی که گرفته شده می تونید ببینید که خیلی از برنامه های دیگه مثل winrar و 7zip قوی تره.
                  صفحه دانلودش هم اینجاست که به نظر میاد خوشبختانه علاوه بر ویندوز از لینوکس و مک هم پشتیبانی می کنه.

عکسی از محیط برنامه در ویندوز (گرفته شده از سایت سازنده):

توضیحی که سایت کمیاب آنلاین در موردش نوشته:
                  KGB Archiver ابزاري است براي فشرده سازي فايل ها به صورت ''High Compression'' يا حداكثر فشرده سازي كه امتياز هاي خيلي بيشتري نسبت به رقيبان خود مثل UHARC و غيره را داراست زيرا ميزان درصد فشرده سازي اين نرم افزار با نرم افزار هاي رقيب اختلاف فاحشي دارد به صورتي كه Office 2006 با آرشيو شدن با اين نرم افزار حجمش از 430 مگابايت به 1.50 مگابايت تغيير كرد ! تنها مشكل بسيار خسته كننده ي نرم افزار مدت زمان زياد براي فشرده سازي و خارج كردن فايل از حالت فشرده است . به طور مثال اگر كامپيوتر شما P4 و داراي CPU 3.3 و RAM 1 G باشه حدود 2 ساعت و 47 دقيقه طول مي كشه تا آفيس از حالت فشرده شده در بياد !!!
                  همون طور که متوجه شدید فقط مشکلش زمان زیاد برای خارج کردن از حالت فشرده هست که به نظر من بهتر از اینه که بخواهیم چند گیگابایت رو دانلود کنیم.

اگر موافقید شهرهای اصفهان و کیش رو اول صف بذارید
                  ویرایش توسط Professional : https://i-phone.ir/forums/member/14816-professional در ساعت 25-08-2010, 06:48 PM

نظر

از تورنت هم میشه استفاده کرد،میتونین به فایلهای rar با حجم 10 مگ یا هر حجمی تقسیمشون کرد و به صورت تورنت پخشش کرد،البته اول باید یه سیدر درست و درمون پیدا کرد که همیشه آن باشه و پهنای باند آپلود خوبی هم داشته باشه.لطفا تبریز رو هم به لیست شهرها اضافه کنید،البته هایبرید رو هم در نظر داشته باشید بد نمیشه.
                    ویرایش توسط amir_s_m : https://i-phone.ir/forums/member/2961-amir_s_m در ساعت 25-08-2010, 06:55 PM

نظر

ویندوز 4 گیگی چجوری شده 9 مگ؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط salvadoor نمایش پست ها
                        ویندوز 4 گیگی چجوری شده 9 مگ؟؟؟
                        حجم دقیقی که دانلود کردم یادم نیست ولی یادمه خیلی کم بود.

نظر

KGB Archiver رو بنده پیشنهاد نمیکنم چون اولا من خودم ازش جواب نگرفتم دوما'' احتمال Crash شدن Data خیلی زیاده (ساعتها طول میکشه تا Extract بشه)! بنظر من سازندگان این برنامه بیشتر میخواستن بگن ما تونستیم این کارو بکنیم تا اینکه بخواد خوب جواب بده ! در ضمن FeedBackه خوبی هم نداشته این برنامه !
                          البته اینم اضافه کنم من قبلا این برنامه رو Try کردم و نمیدونم توی ورژنهای جدید چه فرقی کرده !

نظر

نوشته اصلی توسط paj نمایش پست ها
                            حجم نقشه هاي ستلايت آفلاين با حداكثر زوم خيلي زياده يعني نقشه تهران بزرگ براي آفلاين مپ 760 مگ و براي xgps 4.7 گيگ شده!!نميدونم چه جوري ميشه اين فايلها رو به دست شما رسوند . لطفا شما دوستان پيشنهاد بدين
                            به نظر من بهترین راه اینه که بزنید روی dvd و در فروشگاه عرضه کنید.

نظر

الان این نقشه از نقشه ای که تو فروشگاه هستش دقیق تره؟

نظر

صبر کنید ..
                              X